Penisimin boyu ereksiyon halinde 10 cm. Çok utanıyorum.. Bu yüzden evlenmek bile istemiyorum karşımdakini mutsuz ederim diye :((?

Arkadaşlar penisimin boyu ereksiyon halinde 10 cm. Çok utanıyorum.. Bu yüzden evlenmek bile istemiyorum karşımdakini mutsuz ederim başkalarıyla cinsellik arayışına girer diye :(( Çok mutsuzum çoook ne yapıcam ben yardımcı olun lütfen

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• bişi diycem benim sevgiliminki de 11 cm geçen ölçtük birlikte güle oynaya çünkü o kadar sorun değil ki bu bizim için. Çünkü o kadar zamandır sevişiyoruz ve ben hemen hepsinde orgazm oluyorum ki artık o boyunun problem olabileceği fikrinden kurtulmuş durumda darısı inş başına :)

0|1
    0|0
    • Sevgiline ne mutlu o zaman. En azından sevdiği kadını tatmin ediyorsa sorun bitmiştir zaten. Peki kalınlıkta önemli mi sizin için

• Dostum doğru diyorsun. Hiç bir kızla tanışmak istemiyorum artık bağlanmamak için veya tipimi beğenmez diye falan filan işte. Zaten tipsizim tekiyim ben kızlar bana bakmaz

• Demesen keşke böyle şeyler.. Artık ne diyeceğimi de bilemiyorum beni aşacak konular. Belki psikiyatristlerden destek alabilirsin.. Nese iyi geceler diyeyim bari hoşçakall

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• evlenme o zaman.

0|1
    0|2
  • kilo?

0|0
    0|0
  • Kader utansın

0|0
    0|0
  • penis pompaları var onlardan kullan ama cidden bnce de kısa

0|0
    0|0
    • o nasıl bişi

• utanıyorum hem gitsem ne dıyecem ki

• erkek doktora git çünkü normalden kısa seninkisi

• Üzülme la 3 cm bile olsa tatmin edersin ama kız buuyuk seviyorsa Bittin.

0|0
    0|2
    • Nasıl 3 cm ıle tatmın ederım? Ve kızın buyuk sevıp sevmedıgını nasıl anlıcam

• sünnetçi çok mu kesti amk. D

• Jabsbavsahhasvsh ahahhaha. d

• benimde 35 cm bende utanıom

0|0
    0|2
Yükleniyor...