Kapat

Çok korkuyorum?

Az önce bir video izledim kızlık zarı bozuluyor kızın meraktan açtım ama izleyemedim bile o kadar kötü oldum ki hala daha Öyleyim çok korkuyorum çok acıycak diye canım yanıcak diye sırf bu yüzden ilişkiye dahi girmedim evlenince ne yapıcam bilmiyorum sizce bu sorunu nasıl aşmalıyım canım aşırı tatlı.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Davarın birine verdiysen yanlış yerleri zorlayabilir. Yani aşağıda 3. bir delik açmaya çalışır. O yüzden partner cinselliğin her köşesinde önemli rol oynar...
    Türkiye’de insanların yüzde 90'ı aynı şekilde sevişiyor’
    Kadınların yüzde 80'i orgazm olamıyor...
    Cinsellik sanat gibidir. Herkes resim çizebilir iyi veya kötü... Bazıları vardır renk seçimiyle hayal gücüyle hatta fırçayı kavrayışıyla güzel bir tablo çıkartır. Demem o ki cinsellikte bir tablo gibidir. Bazıları zirveyi yaşar ve yaşatır. Çoğu kadının hayatında bir şekilde cinsellik geçmektedir. Günümüzde cinsellik yaşamayan kadın yok denecek kadar azdır. Cinselliğin yaşanması ne kadar önemliyse fark katmakta önemlidir. Sıradan bir cinselliği kim yaşamak ister ki! Çoğu kadının zihninde cinsellik yaşayacağı erkek kim olursa olsun aynı duyguları hissedeceğini bir fark olmayacağı oluşmuştur ama çoğu yanılmaktadır. Açıkça söylemek gerekirse gerçek bir penisi tatmayan tüm hatunlar bana göre bakiredir. Türkiye'de cinsellik konusu ele alındığında ve yaşayacağı cinselliğin aynı olacağını düşündüklerinden dolayı kadınlara hak vermiyor değilim. %90 ı aynı şekilde sevişen bir toplumun yarattığı bir SONUÇ. Diğer taraftan %80’in bakire gezdiği bir toplumda cinsellik yaşadığını ve yaşattığını düşünen erkeklerimiz var.
    Benim bakire kızlarımıza tavsiyem ilk yatacağınız kişi sizin içim çok önemli ve ileri ki dönemde cinselliğe bakışını belirleyeceği gibi duygularınızı da oluşturacak bu yüzden iyi bir partnerle ilk deneyiminizi yaşamalısınız. Herkesin seks yapışı bir değil... Yukarıda Türkiye'de orgazmı yaşayamayan bayanların oranını belirttim. Bu yüzde 80 in içerisinde nice aşk yaşayanlar var ama orgazmı tadamıyor bir düşünün. Cinsellik aşkla ne kadar orantılıysa yetenekle de bir o kadar iç içedir. Herkesin cinsel hayatı güzel olacak diye bir şey yok tabi kişilerin tercihidir bu ama şunu unutmayın nirvanaya ulaşan bir hatunla normal bir cinsellik yaşayan hatunun yaşamı farklıdır.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• zaten 1 dakikalık bir mevzu..

0|0
    0|0
    • Öyle ama onun psikolojisi çok etki ediyor ya.

• Umarım Dediğiniz gibi olur.

• bunu duygusal bir bag olarak dusun bence mesela kendi kendine sevdigimle bundan daha fazla yakin olamam de boyle dusun.

0|0
    0|0
  • rahat ol biraz.

0|0
    0|0
    • Izledim ya video yu kulaklarım duymadı resmen o derece kötü oldum ve yürüyemedim sanki acı var gibi nasıl rahat oluyum :/

• Tamm düşünmüyorum havalarda soğudu biliyon mu :))

• iyi iyi. hıhı blmez miyim

• Evet aşmalısın vede aşmak zorundasın

0|0
    0|0
  • o zaman hiç normal doğum videosu aciyim deme.

0|0
    0|0
    • Açtığım an gidiyordum az kalsın hemen kapattım çok hassasım bu konuda

• sen uyurken yapsın o zaman işi sadece tavsiye olarak ciddiye almaya bilirsin.

• Buda bir çözüm ciddiye aldım teşekkür ederim.

• Hangi video. Adı ne? Korkma partnerde bitiyor iş. O yavaş olursa sıkıntı çıkmaz.

0|0
    0|0
  • doğru ilk an acır sadece 3 4 dakika sonra muhteşem bir zevk

korkma bu kadar

0|0
    0|0
    • Psikoloji olarak sıkıntı işte.

• dua et işte erkek bilgili olsun

• Âmin inş

• Sence acıyı maccıyı bırakta ondan œnce daha önemli konukar var bunları öz ardı edip girmelimisin.. yaşin kacki bunu düsünüyosun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...