Sperm miktarı? az geliyo bazen çoğaltmak için ne yapmalı?

Sperm 1. boşalmadan sonra az gelmeye başlıyor sebebi ne cok gelmesini istiyorum bir boşalma da 1 avuc gelmeli bunun icin ne yapmali ne yemeli

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• isteklenıp isteklenıp tam bosalacakken durmak cok zararlı bende denedım bunu ve penisim sertlesmemeye basladı. kalkmıyordu yanı. sonra arastırma yaptım o sekılde durmak kısırlıga bıle sebep oluyormus saygılarımla.

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardeşim teşekkür ederim alt da ki yazilari da okudun mu peki her kafadan ses cikiyo

• Ben bazen fiskirtarak bazen normal onume dogru bosaliyorum sen ne sekilde bosaliuosun kanka ben hep fiskirtarak boşalmak istyrm tavsiyen var mı fiskirtarak bosaltmak icin

• bende hep fıskırtarak bosalıyom :D hic oyle sızmadı ıstememde zatten:) tavsivem var fıskırtmak ıcınde kas gerekıyor bence spor yapmak ise yarayabılır 7 sene futbol 3 senedırde body yapıyorum valla 1 metre fıskırıyor bazen :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bosaldiktan sonra vucudun yeni spermleri uretmesi icin belli bir sure gecmesi gerekiyor. Birkac gun cinsel uyarilarda bulun kendine ancak bosalma , bu sayede belki biraz daha fazla sprem birikir testislerinde.

0|0
    0|0
    • p*rno sektorunde bu herif var kanka afamdan her boşalmada avuc avyc taxiklu geliyo fışkırtarak bende oyle gelsn istyrm ne yapmak lazm ne kullaniyo olabilir o herif

• tamam kardeşim teşekkür ederim zahmet oldu baya yazmışsın emegine saglik =)

• Rica ederim ne demek :)

• cinsel ilişki ya da mastürbasyon aralığını yüksek tut mesela 2 hafta, yediklerinin ona çok etkisi olmaz,

0|0
    0|0
    • Yani zaman gectikce cogalir mi diyosun kanka

• dediğin miktarı zaten bulamazsın da fark edilir miktarda artış olur

Yükleniyor...