Adet döneminde çok ağrım oluyor?

adet döneminde çok ağrım oluyor ağrı kesicilerle duruyorum adet boyunca 7-8 tane agrı kesici içiyorum çevrem bu kadar içme çocugun olmaz filan diyor ne kadar dogru merak ettim dogrumu söylüyorlar?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bacım bence doktora git eğer aşırı ağrın varsa.. Eşimin de ağrısı öyle aşırı oldu onu götürdüm hastaneye kist çıktı yumurtalıklarında.. Sende de kist olabilir dikkat etmelisin sağlığına..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Biran once ilişkiye gir. Bunu uydurmuyorum. Iliskiye giren bayanlarda ağrı % 50 daha az oluyor. Bakire misin? Yasin kaç? Bide o kadar ağrı kesici ilaçlar içmenin pek de faydası olmaz. Yazık karaciğerin zarar görür
    en kötüsü hormonların bozulur ve killanma meydana gelir. hani kaş yapayım derken göz çıkartmak misali. Geçmiş olsun.

0|0
    1|1
    • Arkadaşım ayıp yahu.. insan gibi akil versene.. iliskiyle ne alakası var.. cocuk olunca rahatlama oluyor.. yapmayın gözünü seveyim buraya giren senin benimde yakınım olabilir..

• Guven kardeş senden özür dilerim...

• Teşekkür ederim tekrar geçmiş olsun

• bilmiyorum valal hiç :S

0|0
    0|0
  • evet olabilir çok içme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Agrı kesicilerin herkese faydası olmuyor etrafimda igne vurduranlar vardi bir arkadasım agridan bayilmisti sonra kist cikti genelde çok agirdigi zaman kistten oluyomus doktora gitmelisin ilacla tedavi yontemi var ama ilerleyince ameliyata kadar gidiyo

0|0
    0|0
    • Bende 2 iğne yedim ertesi güne kadar rahatladim sonra yine basladi

• jinekoloğa git hemen. ağrının mutlaka bır sebebi vardır.

0|0
    0|0
  • Ağrı kesicilere bu kadar alışırsan, vücudun bağışıklık kazanır, ileride hiç bir yaraı olmaz. Dikkatli ol

0|0
    0|0
    • ama agrıdan kıvranıyorum duramıyorum o zamanlar

• Doktordan başka birşey iste. Ya da sıcak su torbası iyi gelir. Nescafe iç alta inerse uyuşturur

• Ağrı kesicilerle üreme sisteminin doğrudan bir bağlantısı yok öyle bir yan etkisi olmaz. O teyzeler neden öyle diyolardır biliyo musun; o kadar ağrı kesici içmeye gerek duyan kızların çocuk sahibi olmakta güçlük çektiğine rastlamışlardır da ondan. Bunu da ağrı kesicilerle bağdaştırmışlardır ama bunun sebebi ağrı kesiciler değil üreme sistemindeki bir bozukuktur. Adet dönemindeki aşırı ağrı bunun en rastlanır belirtilerinden biri. bir doktora git muhakkak

0|0
    0|0
  • eger ultrasonik muayenede sorun yoksa mecbur içeceksin
    mejezik maksaljin parol gibi en etkilisi antiflamatuar içeren mejezik gibi ağrı kesicidir
    ben de çok içerdim doğumdan sonra rahatladı
    bu ilaçların hormonal bir etkisi yoktur

0|0
    0|0
    • doktora hiç gitmedim bu konu için ama tesekkür ederim

Yükleniyor...