Traş ederken penisimi kestim, taşağın biraz üst kısmında kesik oldu, kanı durmuyo şu an, başına gelen var mı? durur mu eninde sonunda :D?

traş ederken penisimi kestim, taşağın biraz üst kısmında kesik oldu, kanı durmuyo şu an, başına gelen var mı? durur mu eninde sonunda :D dursada, ereksiyon halinde yeniden mi başlar, doktora gitmelik bir durum var mı, sadece erkekler cevap versin mümkünse !! kızlar gidin sorumdan

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Soruyu okuyunca kan tuttu.. geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • saol, sanada geçmiş olsun diyim o zaman, kan tuttuysa, dua ette bir an önce iyi olayım

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben saglikciyim diye cevap veriyorum. uzun sure pecete ile bastir oymatmadan.

0|1
    0|0
    • onu yaptım şu an bantla güzelce 8 kat peçete sardım açıp bakmıyorum korkumdan :D ama kalkarsa diye korkuyorum, bişey olur mu büyüse

• Uroloji doktoru degilim. bilmiyorum.

• tmmdr teşekkür ederim

• doktora git bence hassas konu. havasız bir bölge ve mikrop kapmaya meyilli

0|1
    0|0
    • bir de tüy dökücü krem kullan jilet tahriş de eder

• sen bilirsin bir şey diyemem. geçmiş olsun

• teşekkür ederim efendim

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende de oldu yanı Nı kesmiştim tampon yaptım ama doktora gidene kadar kan durdu doktor tetanoz aşısı yapmıştı

0|1
    0|0
    • geçmiş olsun, kalkınca noluyo peki o durumdayken

• eyvallah sağolasın dikkat edeyim madem ben, kaç gün sonra iyi oldun peki tamamen?

• bir haftaya tamamen geçti

• Kan kaybından gidersin acil serum bağlayın arkadaşın şeyine :-)

2|1
    0|0
  • durur durur korkma

0|1
    0|0
  • kesik yüzeysel mi derin mi testis de kılcal damarlar çok olduğu için fazla kanama yapar kesik yüzeyselse kantaşı kullanabilirsin bu biraz yakar peçete ile de tampon yap.
    Kesik derin ve kan durmuyorsa Doktora veya acile git. -:((((

0|0
    0|0
  • Kanka dikkat et. tampon yap bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Sakin ol ve elindeki jileti yere bırak evlat

1|3
    0|0
Yükleniyor...