Babanız bakire olmadığınızı öğrendiğinde ne yaparsınız?

babanız bakire olmadığınızı öğrendiğinde ne kadar iyi karşılarsa karşılasın bir daha odanızdan nasıl çıkarsınız? yaptığınız hatayı telafi etmek için ömür boyu çile çekmeye razı olup size eziyet eden bir adamla evlenmeye razı olmuş bile olsanız, nasıl bakarsınız yüzüne bir daha?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• normal hayatına devam et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• baban bakire olmadığı anladığında çok kızacak bir insansa onuda söyleme zamanı gelince öğrenir fotoğraflar konusuna gelincede savcılık en iyisi fotoğraflarda çıplamısın bide o da önemli?

0|0
    0|0
    • çıplak olduğumda var üstelik yanımda o da var. çıplak olunca noluyo?

• EVET.

• o zaman ailenin haberi olmadan tek başına gidip yada güvendiğin bir tanıdığınla gidip bu işlemi yaparsın çıktığında oluşacak durumu zannetmiyorum(tüm bilgisayarına vs el konur..) ama olacağı ihtimalini göz önünde bulunduruyorsan tercih sana kalmış ailen şimdi öğrensin ve yüzüne bakmasın ve bu olay çözümlensin diyorsan git söyle yoksa cezasını çektikten sonra %20 oranında bir riskle 5-6 yıl sonra mı öğrensin istersin?

• soru kızlar için cevap veren erkekler :D bende dahil olamk üzere :D anlamadım gitti beyinerror.dll :D

0|0
    0|0
  • Babanın, senin yasındayken neler yaptigini tahmin bile edemezsin. Sutten cikmis ak kasik degil onlar da. Senin benim 10 yil sonraki halimiz

0|0
    0|0
  • ben öyle bir baba olmam herhalde... ne ulan bu... kızıyorum böyle mantık sahibi olanlara. erkek ne kadar yaşıyorsa kadın da en az onun kadar yaşama hakkına sahiptir. ayrıca insan neden istemediği biriyle evlensin ki? sene 2012...

0|0
    0|0
    • ya babam ne olduysa oldu bitti bu iş dönüşü yok. olmaz artık bu kaçıncı hatası diyo tamam söyliycem ben ama söyledikten sonra nasıl durucam bu evde nasıl bakıcam yüzlerine bilmiyorum.

• valla babanı da seni de tanımadığım için daha fazla yorum yapmam kırıcı olabilir ama ben bu mantıkta değilim... ne olduysa oldu, canın o an istemiş ve kızlık zarını önemsememişsin ve bunu yaşamak istemişsin ki bana göre en doğal hakkın, kendinden başka kimseyi ilgilendirmemesi gerektiğini düşünüyorum bu durumun...

• kendimi affettirmek için babama da verirdim dicem de konu ciddi demiyorum.ALLAH yardım etsin zor bi durum , bi an önce o evden ayrılmalısın bi şekilde

0|0
    1|0
  • Babasına ne ?

0|0
    0|0
  • bekaret aileniz icin bu kadar onemliyse kaybetmemeliydin

0|0
    1|0
  • :((( cok utanıyorum

0|0
    0|1
  • bana bisey demez :))))

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu istek dışı birliktelik gibi geldi bana. Madem eziyet bilmesin daha iyi. Ha bildi ben genede evlenmem istemediğim biriyle.

0|0
    0|0
    • yo başta istekdışı değildi isteyerek oldu ama sonraları eziyetin ardı arkası kesilmedi. sürekli moralimi bozmaya çalıştı, tehdit etti resimlerimle, nişanlandık bu seferde ayrılıyoruz git söyle ailene hemen şimdisöyle ben ararsam çok kötü olur senin için diye her akşam huzursuz etmeye başladı. şimdi ayrıldık onun iseği üzerine ama ailem şüpheleniyo. bugün teyzemle birlikte açıklamaya karar verdik. sonra barışmak isterse tehdit edemesin beni diye ama fotoğrafları söylemek konusunda kararsızım.

• fotoğraflar çıplak da var iç çamaşırıyla da var. normal de var. o zaman beni tekrar tehdit edecek olursa bir bahane bulup gidip savcılığa vermek daha mantıklı sanki. şimdi desem normal fotoğraflar var ikimizin çekildiği onları fotomontajlayıp dağıtmakla falan tehdit etti beni diye o yüzden göz yumdum bu kadar desem babama bu sefer onu arayıp sayıp sövücek babam iyice büyüycek mesele.

• bak bu iş büyük neden kimse kimseyi tehdit edemez korkutamaz. Bu mantıkla yola çık. Emin ol savcılık bunlarla çook haşır neşir ne yapılacağını bilir.

• Babanın senin cinsel hayatında işi ne?

Önce sapla samanı ayırt edin...

Üzülür illa ki ama kimse kimsenin tamamen hayatına karışamaz.

0|0
    0|0
  • Üzülüceksemde bu benim hatam.Hatayı başka bir hatayla örtmeye razı olmam.

0|0
    0|0
  • Olan olmuş artık bu kadar bunaltma kendını canım

0|0
    0|0
  • Niye o adamla evleneyimki.

1|0
    0|1
  • Niye bunu hata olarak görüyorsun ki? Hata olsa bile telafisi çok saçma.

0|0
    0|0
  • bence babana söyleme ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • başıma öyle bişey gelmedi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...