Şu Kızlardaki Regl olayı nedir? Yani o dönemlerde nasıl olursunuz psikolojik olarak? Kaç gün sürer?O dönemdeki bir kıza nasıl davranılmalı?

Şu Kızlardaki Regl olayı nedir? Yani o dönemlerde nasıl olursunuz psikolojik olarak? Kaç gün sürer?
O dönemdeki bir kıza nasıl davranılmalı?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Kisinin fizyolojik yapisiyla alakalidir. Surekli saatlerce karnin agriyabilir. Hormonlar hareket halinde oldugu icin dengesiz bir ruh hali olabilir. Cogunlukla kisinin suyuna gitmelisiniz. Bazen alttan ogle bir sanci geliyor ki bicakla sizi kesiyor gibi cizik atiyor gibi bir sizi sobra biraz geciyo sonra tekrar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Abartıyolaaarr

2|0
    1|0
  • Herkesi kılıçtan geçirmek istiyorum, çünkü sinirli oluyorum. En fazla 4 gün sürer. Karın ağrısından ölü gibi yatıyorum. O dönemdeki kızdan uzak dur, a dersin b anlar :D

0|0
    0|0
    • hmm anladım karnınız çok mu ağrır?16 yaşındaki bir kızla 45 yaşındaki bir kadının reglisin aynı hassasiyeti gösterir mi?

• Herkesin değişik olur, bilemem.

• çok teşekkürler..

• yaklaşık 1hafta sürer psikolojik olarak hassas bir dönemdir

0|0
    0|0
  • 3-4 gün boyunca çok asabi oluyorum çok sinirli. O günler boyunca ağrıdan kıvranıyorum yataktan çıkacak dermanım olmuyo bile o zamanlar ilgi isteriz herzamankinden daha fazla

0|0
    0|0
  • Vallaha arkadas 5 gun oluyom, ya karin agrisindan ya da sirt arisindan geberiyom bana dokunmasinlar 3 gun sinirden herkeze catar deliririm

0|0
    0|0
    • nasıl ya karnın devamlı mı ağrıyor hiç durmadan?

• kimisi duygusal olur, herseye alinir, kimisi sinir topu olur.
    Sinirli olana dokunma bence.
    Kendimden biliyorum sinirli olurum ve örnegin bir sakayi bile ters algilar sinirlenirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...