Kapat

Vajinal bölgede kıllar? ?

Vajinal bölgedeki kılları nasıl alicam bilmiyorum jiletle alsam çok sert ve 3 güne çıkıyor kremler aynı ağda yapmaktan çok korkuyorum alamıyorum jiletle alıyordum önceden şimdi düşünüyorum ilerde adaya başlayınca jilet kalinlastirucak köklerini daha çok acicak ne yapıcam ben

1|0
911

En İyi Erkek Görüşü

• Önceden lazer mi varmış. * millet mal mal konuşuyor. Görende cam gibi şeyleri var sanacak. Kendilerini p*rno yıldızı sanan kızlar var aramızda sktrin gdn evcılık oynayın.

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Epilator al..

0|0
    0|0
  • agda yaptr jılet karartır bıde geckmeden gıt

0|0
    0|0
    • İşte 3 yıldır jiletle alıyorum geciktigimi düşünüyorum acıya dayanamam diye dusunuyorum

• dayanmazsan sonra burada kararma oldu ne yapmam gerek dersın

• jiletlemı ohaa :D

0|0
    0|1
  • Sir yaptır canım

0|0
    0|0
  • lazerrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Siz kezbanlar ölün lütfen

0|1
    1|0
  • Tüy dökücu kullan

0|0
    0|0
  • alma kalsın boşver :)

0|0
    0|0
  • Vajina dudakların uzun mu? Uzunsa ağda zor olur.

0|0
    0|0
  • Jiletle alma ya da karartacak seylerden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben yillarca krem kullandim ve şu an sacmasapan bir suru yerde kil cikiyo cok pisman oldum agda yap zaten bir kere yapistir cek aciyo ve o an uyusuyo zaten gerisini hissetmiyosun

0|0
    0|0
  • Jiletle alınır mı be leş. Gir ağda yaptır bari. En rahatı lazer gerçi

0|0
    0|0
    • Lazer hormon dengesini bozuyor 3 yıl kadar jiletle aldığım için koklleri sertleşti şimdi ağda yapSam çok açık diye korkuyorum acıya dayanamıyorum

• bizim canımız yok mu. biz jiletle alıyoruz..

• Yok yok acımaz. Ayrıca ben lazer yaptırdım ne hormon dengem bozuldu ne bişey.

• Biran önce ağdaya başlamalısınız şikayetlerinize göre. Başlarda zor olacak ama ilerde rahat edersin.

0|0
    0|0
  • En temizi ağda. Jiletle falan uğraşma

0|0
    0|0
    • En temizi ağda bende istiyorum ama jiletle aldım 3 yıldır açık diye korkuyorum cesaret edemiyorum

• Iyi bir kuaför bul önce. Ben 5dakika da aldiriyodum. Ne aci ne sızı. Kuaförün iyi olursa sorun olmaz. korkma

• Ağda iyi.

0|0
    0|0
    • Ağda açısına dayanamıyorum yani dayanamiycam imi dusunuyorum

• Tabiki uzatmiyorum okadar ama yıllardır jilet kökleri kalindir diye korkuyorum

• 2-3 alıştan sonra alışacaksın korkma.

• bende ilk almaya basladıgımda kremlerle alıyodum. sonra emla krem aldım uyusturuo yüzeyi kremi sürüp genital bölgemide poşetle kapattım 1 saat kadar bekletip yıkadım (çünküü krem olduğu için ağdayı kullanmak zorlaşıor) sonra acısız bir ağda yaptım cok rahattı. fiyatı makul olsa her seferinde kullanırdım ama 95lira şimdi bir sprey varmıs ama adını bilmiom eczaneye gidip sorup alcam uygunsa

0|0
    0|0
  • Agda ilk denemeye canını fazlasıyla acıtır
    makine kıl dönmesine sebeb olur tahriş eder
    jilet kalın ve sık çıkarır mesela bir kökten 3üc tane kıl çıkar
    en saglıglıksı doktor eldivenidir kılları kolay kavrayıp tek tek çekersiniz asla acı hissetmeyeceksiniz

0|0
    0|0
  • ağda kullanmaya korkuyorsun sen nasıl anne olacaksın bunu hiç düşündün mü

1|0
    0|0
  • Canım benimde senin gibi arkadaşlarım vardı bak kuaföre git gitmeden önce emla kremi sur ve ağrı kesici al emin ol 2 veya 3 almada seyreklesecek ve rahatlayacaksin

0|0
    0|0
    • Krem ağrı kesicimi eğer faydali olucaksin aliyim çünkü gerçekten gitmek istiyorum ama cesaret edemiyorum

• Bak hiç acimayacak demiyorum tabiki de canım açın azalacak sonuçta jilet diyorsun ama merak etme kuaforede bağlı biraz oda işin ehli ise çok acimaz

Yükleniyor...