Hamile miyim korkuyorumm :(?

En son Eylül ün 1 inde adet olmam gerekiyordu fakat adet geciktirici kullandığım icin adet olmadım.
4 ve 5 Eylulde prezervatifsiz iliskiye girdim fakat icime boşalma falan olmadı hiçbir sekilde.
6 Eylül de geciktirici kullanmayı bıraktım ve 8 Eylülde regl oldum.

Şimdi de bu aralar regl olmam lazım fakat reglim gecikti. Sadece 3 4 gün önce kahverengi bie akıntı geldi o kadar. Sizce hamile miyimdir?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• adet geciktirici kullananlarda bazı kadınlarda bıraktıktan adet 2 veya 3 aydan sonra düzene giriyor hatta bazı kadınlar 12 ay adet düzensizliğinden bahsediyorlar.
    Yani adet geciktirici her zaman iyi bir çözüm değil.

Adet geciktirilmesi amacıyla verilen ilaçlar progesteron (gestagen) içeren hormonal ilaçlardır. Bunların dışında doğum kontrol hapları da bazı hastalarda adet geciktirilmesi amacıyla verilebilir. Hangi ilacın hangi hastaya verileceği mutlaka doktor kontrolünde kararlaştırılmalıdıri kendi balınıza bu ilaçlardan birisini adet geciktirmek amacıyla kullanmanız hem istediğinizin tersine zamansız yerde adet görmenize neden olabilir hem de adet düzensizliğine neden olabilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Muhtemelen degilsin , ama bir idrar testi yap hic olmazsa icin rahat olsun.

0|0
    0|0
  • bilmiyomki test yap istersen. çok korkmaya sanki oldumu doğurmak mı zorundaısn sıkma canını. değmez o güzel yüreğini kırmaya

0|0
    0|0
  • evli misin?

0|0
    0|0
  • Olabilir ama senin mide bulanti felan varsa bence...

0|0
    0|0
  • hayır kokrmaaaaa

0|0
    0|0
  • İçine boşalmadığına emin misin?

0|0
    0|0
  • test alıp yapmayı aklın ermiyormu bu kadar düşünecegine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adetinde geciktyse bir gebelik tsti yap her hamilelikte bulantı kusma gibi belirtiler ggözükmeyebilir. gelen kahverengi akıntı üstüne görme dedikleri hamileyken gelen akıntıda olabilir. ya da bir önceki ay aldıgın geciktiricinin yan etkisi olabilir. geriye cekme yönteminin bir korunma yöntemi olmadıgını öğrenin ve önlem alın artık korunmadan ilişkiye girmeyin en azından bir ertesi gün hapı almaı akıl edin korunmasız ilişki sonrasında...

0|0
    0|0
Yükleniyor...