Sevgilinizin regl olduğu dönemi biliyor musunuz erkekler?

Sevgiliniz size regl oldugunuz donemi soyledimi yani bugun reglim cok kotuyum falab diyomu

Güncellemeler:
herkesin sevgilisi çatıyo bir benmi uysalım anlamadım ki :D bende hiç öyle olmuyo

0|0
2470

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle bilmek ve takip etmek gerekiyor. En azından hassas veya duygusal dönemleri bilinip anlayış katsayısını artırmak gerekiyor.. Yoksa odun gibi nerden çıktı bu tavırlar demeye gerek kalmaması gerekli. O yüzden bilmekte takip etmekte ve destekçi olmakta fayda var.

5|3
    0|2

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 69

• Ara ara hissederdim. Takipte edemezdim.
    Varsa öyle bir durum, beni uygun dille bilgilendirsin isterdim. Öyle alengirli işlere falan gerek yok. O bana uygun dille anlatır, ben ise anlayış gösteririm.

0|0
    0|0
  • 4 sevgilim oldu 1 tanesi bana bunları söylerdi, bir yerden sonra o günleri ezberlemiştim artık. çikolata falan alırdım. sadece o hafta değil her zaman severdi çikoyu ama o hafta krizi tutardı :) haftada 4-5 defa alıyordum zaten, o günler için pek değişen bişey olmuyordu artık :)

0|0
    0|0
    • evet çikolata çok istiyo insan o dönemde :D

• aynı yerde çalışıyorduk, sabah akşam beraber gidip gelirdik işe, sabah akşam çikolata kek meyve suyu :)

• evet derdi hatta demesine gerek kalmaz kaç gün kaldığını ondan iyi bilirdim :D regl olduğunda daha dikkatli davranıyordum ona karşı çünkü tartışmak için kavga için can atıyordu o zamanlar :)

1|0
    0|0
  • sevgililerimin gunlerini hep bilirdim zaten belli ederlerdi istem disi :) genelde aktif bir cinsel hayatim oldugu icin regl olduklari donemlerini iyi bilirdim ;) birde siz bayanlarin regl oldugunuzda ekstra sekse istekli olma durumunuz var ki cok acayip iliskiye giremedigimiz icin oralda penisimi kopartacak saniyordum en sonki kiz arkadasim :)

0|0
    0|0
  • Hayır bilmiyorum aşkım söylerse bilirim asdf

0|0
    0|0
    • Bil ki o donemde kavga falan ederseniz o donemki asabiliginden oldugunu anla

• tamam teşekkürler

• Sevgilim olursa elbette takip eder ona nazik davranırım onu asla incitmem...

0|0
    0|0
  • Yok ben boncuk sayıyorum günü geldimi biliyorum :D

2|0
    0|0
  • İlişki eskidikçe söyleniyor artık. İlk zamanlar gizliyorlar.

0|0
    0|0
  • hee herşeyini çözdük sanki bir o kaldı :) o kadar detaya gerek yok :) ota buka kavga çıkarıyosa ben drek anlıyorum :)

1|0
    0|0
  • Bilmesi lazım, sevgilisinin herşeyi bilmesi lazım değilmi

0|1
    0|0
    • tabiiki kesinlikle katılıyorum

• resmen şirazeleri kayar kadıunların. sevgili olmaya da gerek yok.
    hırçın olan yumöuşar yumuşak olan hırçıunlaşır. bir de saçma saçma konuşup zırıldama da olabilir.

0|0
    0|0
    • ya benim hiç böyle olmaz bir ağrımdan dolayı sızlanırım o kadar ama milletin keyfini de kaçırmam hani :D

• işte o sızlanma zaten belirti:)
      yarası olan gocunur demiş atalarımız.
      ben anladığımda sesimi çıkarmadan çekiliyorum bir kaç gün kayboluyordum. o zaten bir hafta benim yokluğumda beni de özlemiş olacağından daha iyi olur:)

• En az onun kadar :D

0|0
    0|0
  • Çok gerginsin regl mi oldun, bu tavırlarınla hep beni boğdun derdim zamanında :) Artık diyecek kimse yok tabi :)

0|1
    0|0
    • bulursun inşallah ya dert etme :D

• hastayım demesı daha mantıklı olur

1|0
    0|0
    • Belki senin bilmeni istiycek

• Ahaha

• Benden çok çikolata istediğinden anlıyorum :)

1|0
    0|0
    • Ahahha

• Ülkeri zengin ettim yemin ediyorum

• Asjdkc :DD

• Sevgilimin 15-20 arası, fuckbuddy'min 20-25'i gibi oluyor genelde :)

0|0
    0|0
  • Biliyordum hatta bir keresinde erken olmustu ve gecen ayin 10'unda olmadinmi neden bu kadar erken dedim offf ne bileyim lanet olsun diye kukreyince uzerine gitmedim cok asi oluyo kizlar

0|0
    0|0
  • Söylemedi ama anlıyorum :).

0|0
    0|0
  • Bana baska bir nedenden dolayı catamaz.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum valla :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    49

Kızlar Ne Diyor 24

• Vişneliyim şekerim :)

0|1
    0|0
  • Genelde söylüyorum çünkü çok hassas ve sinirli oluyorum.. Kalbini kırmak istemediğim için anlatıyorum durumu anlayış gösteriyor

1|0
    0|0
  • anlamazlarmi bu erkekler az degil.. ama aciyorum bazen onlara ya cok cekiyorlar kizlardan kizlar regl olunca :)

1|0
    0|0
    • evet yorumlarına baksana ne atarlar ne atarlar :D

• bilmesin :D

1|1
    0|0
  • Erkek bilmese daha ii çünkü soğur senden

1|1
    1|0
    • Şeyimizimi kesek? olmak zorundayiz. Erkek bizden bu yuzden soguyamaz biz adet olmasak yumurta uretilmez ve cocuk olmaz. sogumasi cok/sacma olur

• @beşiktaşaşığı1903 üzgünüm ama soğuyoruz, siz nasıl bizim azgın dönemlerimizden nefret ediyosanız bizde sizin o dönemlerinizi sevmiyoruz bu kadar abartmanın bir mantığı yok bizimde elimizde değil sonuçta.

• niye soğusun allah aşkına ya, hiçbi erkek öyle cevap vermemiş ilk senden duydum

• Cogunlugu biliyordur buda normal birsey bence

0|0
    0|0
  • Uyarı yapıyordum. O yüzden biliyordu.

0|0
    0|0
  • Bilmeseler bile anliyorlardir bence 😀

0|0
    0|0
    • aynen bilmeselerde çoğu anlıyor

• Söylerim.

0|0
    0|0
  • eski sevgilim biliyodu hatta oldunmu diye soruyodu ya da daha bitmedimi falan diyodu :)

0|0
    0|0
  • Bneim sevgilim biliyor :D

0|0
    0|0
  • her tarhmi bilir söylmsm de sinirmden gergnlğmden ağrımdan direk anlar

0|0
    0|0
  • Yaa ewt hiç hatırlatma çok zor oluyor :((

0|0
    0|0
  • amacın ne :D

0|0
    0|0
  • ben söyledim ama o karakterli olduğu için anlayışla karşıladı

0|0
    0|0
  • biliyo haliyle yediği azarlardan unutunca da fırçalardan asabiyetten anlıyo :D

0|0
    0|0
  • içimden bir canavar çıktığı için ve ilk gunlerını acilde geçirdiğim için anlamaması gibi imkan yok malesef

0|0
    0|0
    • acillik durumum var ama ailem götürmüyo işte abartma diye. s

• maşallah herkesin sevgilisi var hepsi ya biliyor ya da tahmin ediyor :DDD

0|0
    0|0
  • o zamanlarda yakın durmamaya çalıştığımdan anlıyordu zaten. O günden sonra takvimimi kendi tutmaya başladı

0|0
    0|0
  • Bilir.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    4
Yükleniyor...