Sevgilinizin regl olduğu dönemi biliyor musunuz erkekler?

Sevgiliniz size regl oldugunuz donemi soyledimi yani bugun reglim cok kotuyum falab diyomu

Güncellemeler:
herkesin sevgilisi çatıyo bir benmi uysalım anlamadım ki :D bende hiç öyle olmuyo

0|0
24|70

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle bilmek ve takip etmek gerekiyor. En azından hassas veya duygusal dönemleri bilinip anlayış katsayısını artırmak gerekiyor.. Yoksa odun gibi nerden çıktı bu tavırlar demeye gerek kalmaması gerekli. O yüzden bilmekte takip etmekte ve destekçi olmakta fayda var.

5|3
    0|2

Erkekler Ne Diyor 69

• Ara ara hissederdim. Takipte edemezdim.
    Varsa öyle bir durum, beni uygun dille bilgilendirsin isterdim. Öyle alengirli işlere falan gerek yok. O bana uygun dille anlatır, ben ise anlayış gösteririm.

0|0
    0|0
  • sevgililerimin gunlerini hep bilirdim zaten belli ederlerdi istem disi :) genelde aktif bir cinsel hayatim oldugu icin regl olduklari donemlerini iyi bilirdim ;) birde siz bayanlarin regl oldugunuzda ekstra sekse istekli olma durumunuz var ki cok acayip iliskiye giremedigimiz icin oralda penisimi kopartacak saniyordum en sonki kiz arkadasim :)

0|0
    0|0
  • 4 sevgilim oldu 1 tanesi bana bunları söylerdi, bir yerden sonra o günleri ezberlemiştim artık. çikolata falan alırdım. sadece o hafta değil her zaman severdi çikoyu ama o hafta krizi tutardı :) haftada 4-5 defa alıyordum zaten, o günler için pek değişen bişey olmuyordu artık :)

0|0
    0|0
    • evet çikolata çok istiyo insan o dönemde :D

• aynı yerde çalışıyorduk, sabah akşam beraber gidip gelirdik işe, sabah akşam çikolata kek meyve suyu :)

• evet derdi hatta demesine gerek kalmaz kaç gün kaldığını ondan iyi bilirdim :D regl olduğunda daha dikkatli davranıyordum ona karşı çünkü tartışmak için kavga için can atıyordu o zamanlar :)

1|0
    0|0
  • Sevgilim olursa elbette takip eder ona nazik davranırım onu asla incitmem...

0|0
    0|0
  • Yok ben boncuk sayıyorum günü geldimi biliyorum :D

2|0
    0|0
  • hee herşeyini çözdük sanki bir o kaldı :) o kadar detaya gerek yok :) ota buka kavga çıkarıyosa ben drek anlıyorum :)

1|0
    0|0
  • En az onun kadar :D

0|0
    0|0
  • hastayım demesı daha mantıklı olur

1|0
    0|0
    • Belki senin bilmeni istiycek

• Ahaha

• Hayır bilmiyorum aşkım söylerse bilirim asdf

0|0
    0|0
    • Bil ki o donemde kavga falan ederseniz o donemki asabiliginden oldugunu anla

• tamam teşekkürler

• Bilmesi lazım, sevgilisinin herşeyi bilmesi lazım değilmi

0|1
    0|0
    • tabiiki kesinlikle katılıyorum

• Sevgilimin 15-20 arası, fuckbuddy'min 20-25'i gibi oluyor genelde :)

0|0
    0|0
  • Çok gerginsin regl mi oldun, bu tavırlarınla hep beni boğdun derdim zamanında :) Artık diyecek kimse yok tabi :)

0|1
    0|0
    • bulursun inşallah ya dert etme :D

• resmen şirazeleri kayar kadıunların. sevgili olmaya da gerek yok.
    hırçın olan yumöuşar yumuşak olan hırçıunlaşır. bir de saçma saçma konuşup zırıldama da olabilir.

0|0
    0|0
    • ya benim hiç böyle olmaz bir ağrımdan dolayı sızlanırım o kadar ama milletin keyfini de kaçırmam hani :D

• işte o sızlanma zaten belirti:)
      yarası olan gocunur demiş atalarımız.
      ben anladığımda sesimi çıkarmadan çekiliyorum bir kaç gün kayboluyordum. o zaten bir hafta benim yokluğumda beni de özlemiş olacağından daha iyi olur:)

• Bilmiyorum valla :D

0|0
    0|0
  • Regl donemi anlatacak kadar ilerlemisse bir iliski evli ve ya nisanlidir bu kisiler yoksa iki gunluk bir aylik sevgili ne bilsin sevgilisinin reglisini

0|0
    0|0
  • yokki bileyim :D
    hem kendisi bunu bilmemi isterse bilirim yoksa herkes kendinden sorumlu yani

0|0
    0|0
  • genelde söylerdi çünkü siz kadınlarda regil dönemlerinde bir kavgacı yanınız var :) kavga ederdik hayatım bugün malüm günümdeyim vs vs :)

0|0
    0|0
  • aklından gecenı bilirim oda neymiş...

0|0
    0|0
  • Bana baska bir nedenden dolayı catamaz.

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok ama muhabbet ettiklerimden söyleyenler oldu

0|0
    0|0
  • Sevgilim varken bilirdim çünkü tam o dönemde hiç çekilmez olurdu

0|0
    0|0
  • Bilirdim. Neler çektim neler.

0|0
    0|0
    • çok mu kötü :D

• o ağrı insana herşeyi yaptırır biliyomusun..

• Biliyorum anlıyorum da. İşte bizim de sabrımız bir yere kadar maalesef. Yanımda olursa sıkıntı olmuyordu zaten. İlgi gösteriyordum anlayışlı oluyordum falan ama yanımda değilse sinir krizleri geçiriyordum. En son dayanamadım bağırdım. Bir daha bana söylemeyeceksin dedim. O arada fazla görüşmeyelim mümkünse dedim.

• Yas ilan ediyorusuz o günler

1|1
    0|0
  • Başkatip biteceği tarihleri gecikmeleri ne kadar bilirim ayipsin

1|0
    0|0
  • Benden çok çikolata istediğinden anlıyorum :)

1|0
    0|0
    • Ahahha

• Ülkeri zengin ettim yemin ediyorum

• Asjdkc :DD

• bilmesende ögretiyorlar malesef bu kızlar kadınlar erkeklerın kaderı :(

0|0
    0|0
  • Biliyordum hatta bir keresinde erken olmustu ve gecen ayin 10'unda olmadinmi neden bu kadar erken dedim offf ne bileyim lanet olsun diye kukreyince uzerine gitmedim cok asi oluyo kizlar

0|0
    0|0
  • biliyorum tabi, her ay heyecanla bekliyoruz gecikmesin diye:)

1|0
    0|0
  • Söylemedi ama anlıyorum :).

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    39

Kızlar Ne Diyor 24

• Genelde söylüyorum çünkü çok hassas ve sinirli oluyorum.. Kalbini kırmak istemediğim için anlatıyorum durumu anlayış gösteriyor

1|0
    0|0
  • Vişneliyim şekerim :)

0|1
    0|0
  • anlamazlarmi bu erkekler az degil.. ama aciyorum bazen onlara ya cok cekiyorlar kizlardan kizlar regl olunca :)

1|0
    0|0
    • evet yorumlarına baksana ne atarlar ne atarlar :D

• bilmesin :D

1|1
    0|0
  • Erkek bilmese daha ii çünkü soğur senden

1|1
    1|0
    • Şeyimizimi kesek? olmak zorundayiz. Erkek bizden bu yuzden soguyamaz biz adet olmasak yumurta uretilmez ve cocuk olmaz. sogumasi cok/sacma olur

• @beşiktaşaşığı1903 üzgünüm ama soğuyoruz, siz nasıl bizim azgın dönemlerimizden nefret ediyosanız bizde sizin o dönemlerinizi sevmiyoruz bu kadar abartmanın bir mantığı yok bizimde elimizde değil sonuçta.

• niye soğusun allah aşkına ya, hiçbi erkek öyle cevap vermemiş ilk senden duydum

• Cogunlugu biliyordur buda normal birsey bence

0|0
    0|0
  • Bilmeseler bile anliyorlardir bence 😀

0|0
    0|0
    • aynen bilmeselerde çoğu anlıyor

• Uyarı yapıyordum. O yüzden biliyordu.

0|0
    0|0
  • eski sevgilim biliyodu hatta oldunmu diye soruyodu ya da daha bitmedimi falan diyodu :)

0|0
    0|0
  • Bneim sevgilim biliyor :D

0|0
    0|0
  • her tarhmi bilir söylmsm de sinirmden gergnlğmden ağrımdan direk anlar

0|0
    0|0
  • Yaa ewt hiç hatırlatma çok zor oluyor :((

0|0
    0|0
  • Söylerim.

0|0
    0|0
  • amacın ne :D

0|0
    0|0
  • ben söyledim ama o karakterli olduğu için anlayışla karşıladı

0|0
    0|0
  • biliyo haliyle yediği azarlardan unutunca da fırçalardan asabiyetten anlıyo :D

0|0
    0|0
  • içimden bir canavar çıktığı için ve ilk gunlerını acilde geçirdiğim için anlamaması gibi imkan yok malesef

0|0
    0|0
    • acillik durumum var ama ailem götürmüyo işte abartma diye. s

• maşallah herkesin sevgilisi var hepsi ya biliyor ya da tahmin ediyor :DDD

0|0
    0|0
  • o zamanlarda yakın durmamaya çalıştığımdan anlıyordu zaten. O günden sonra takvimimi kendi tutmaya başladı

0|0
    0|0
  • Bilir.

0|0
    0|0
  • Bilmiyordu da artik anliyo karnim agriyo falan diyince. Önce yalin ayak geziuosun usutuyosun falan diye kiziyodu :D sonra herhalde karin agrisinin her ay ayni dönemde olduğunu farkedince anladi sanirim. Ama acik acik konusmuyoruz hic. Ve evet çok huysuz oluyorum o donemde. Aslında regl de bahane de. Nazlanacak birini bulunca huysuzlaniyorum iste ilgilenmesi hoşuma gidiyo :)

2|0
    0|0
  • Ben dovuyorum onu agridan

0|0
    0|0
    • ahaha hiç gülesim yoktu :DD

• Sus konusma ya diyorum bazen omzunu isiriyorum boynuna kafami sokuyorum hoop gciyor acim :D

• çok tatlısınız o zaman :D

• Kendisi anliyordu daha dikkatli davraniyordu harika bisey bence

0|0
    0|0
    • aynen çokta harika mükemmel değil ama daha bilinçli ve anlayışlı olması bakımından iyi bir durum

• Biliyor benimki

0|0
    0|0
Yükleniyor...