Eş adayınızın bakir/bakire olması ne kadar önemli?

Soru hem erkeklere, hem kadınlara yöneliktir.Eş adayınız deneyimli olsa mı daha iyi, olmasa mı daha iyi olur? Neden?

• Bakir/bakire olmalı.
    47% (16)83% (48)70% (64)Oy Ver
  • Önemsiz.
    35% (12)5% (3)16% (15)Oy Ver
  • Deneyimli olmalı.
    18% (6)12% (7)14% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|29

En İyi Erkek Görüşü

• önemliydi.. kızlar kızlıklarını kaybetmesin diye neler yapıyor artık.. o yüzden cokta önemli değil sanırım..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bir çin atasözü vardır.

Birşey 1 defa olduysa 2.kez olabilir.Ama birşey 2 defa olduysa 3.kez kesin olur.

O nedenle akla gelen şudur ki,bir kız ben hata yaptım vs diyorsa onu hata olarak filan kabul edemem.1 kez yapan kız ,aynı kişiyle ya da farklı kişiyle 2.kez de yapmıştır.Ve bunu isteyerek yapmıştır.Öyle bir hata yapmışsa da hatayı yaptığı kişi ile evlenecek.Bu işin lamı cimi yok.Ayrıca ben kabul ederim vs diyen er kişiler,bir gün evli iken sağdan soldan karısı hakkında laf duydumu namus davasına düşmesin.Herkezin yaptığı gibi gidip karısını aldatsın ya da hergün oturup içip içine atsın.Bakire olupta bazı haltları yiyen kızlarda var.Yalan yok.Ama ne olursa olsun dişi-erkek iki kişi arasında ki en uç nokta cinsel ilişkidir.Bu yaşanmışsa,geriye daha da yaşanacak birşey kalmamıştır.

Ayrıca söz konusu olan şey bakirelikte değildir.Evlenir kadın,3 sene 5 sene evli kalır sonra yapamaz boşanır.Ama namsuyla evlenip boşanmıştır.O kadın benim gözümde evlenmeden türlü nane yemiş sonra da erkeklerden cinsel yaşantısına saygı bekleyen kadından daha ahlaklıdır.

2012 yılındayız.Her 10 kızdan 9'nun flörtü olmuştur.Ama her kız aynı hatayı yapmaz.Arada ki çizgiyi korur.Sevgilisi olabilir fakat bir yakınlaşma içerisinde girmemiştir.

Gelin ata binmiş ya nasip demiş.

Bu kadar çok meraklıysa cinsel ilişkiye evlensin kurtulsun.Kariyerdi bilmem neydi,özgürlüğüm elden gidecek ayaklarında evlilik dışı cinsel ilişki yaşayıp sonra saygı beklemesin kimseden.

Erkeğe gelince.Zaten erkek o yolun yolcusu bir kızla yaşamıştır o beraberliği.Seven adam zaten karşı tarafa saygı duyar ve iradesine sahip çıkar.Kız kendini hazır hissetmediği takdirde cinsel bir durum için baskı kurmaz.Kuruyorsa sevmiyordur.Açık ve net.

Zaten bir erkekle cinsellik yaşayacak kadar ilerlemişsen evleniver bir zahmet.

Kaç kere diyeceğim bilmiyorum Kadın-erkek eşit değildir.Yasalar ile bunu eşitlemeye kalksan da örf,adet,gelenek ve DİN de dahil kadın-erkek eşit değildir.

Ayrıca biz gavatmıyız diyen kardeşim hay ağzına sağlık.Gavatmıyız lan biz başkasının malı olmuş hatunu karımız yapıp anne olmasını bekleyelim.Mal dedim farkındayım,çünkü evlenmek için zengin koca arayan kadın,züccaciye de ki sürahiden farksız benim için.

Ne demiş ünlü şair;

Erkekden sana rahat bir gelecek sunmasını istiyorsan,sende ona temiz bir geçmiş sunacaksın...

4|2
    5|1
  • Hangi cagda yasiyoruz Arkadaslar.

Insanlarin bu konuyayaklasimi tabiki farkli.

Erkeklere Bu Soruyu yöneliginiizde alacaginiz cevap cogunlukla su oluyor Kiz bakire olsun ben

Bakire isderim.

Buda neyi gösderiyor Erkeklerin nekadar bazen Bencil oldugunu daga kendilerini yetisdiremediklerini gösderir neden diye soracaklar.

Gercekden kendini yetisdirmis bir Erkek görmüs bir Erkek bir kadinin Ruhi bagliligini tercih

etmeli ve Kariniz Sizinle ilk Tecrübelerini ediniyorsa oda Güzel.

Tecrübeli vehaut Tecrübesiz fark etmez :) Okadar

1|0
    0|0
  • bakir olduğuma göre bakire olması lazım.bunca zaman erkek olarak kendimi tuttuysam oda bir zahmet tutsun kendini

4|3
    2|0
  • , Bu Ondalık İşareti

% Bu Yüzde işareti

+ Bu binde İşareti Olsun

é Bu Milyonda bir işareti Olsun

= Bu Milyarda Bir İşareti Olsun

& Bu da Sonsuz İşareti Olsun

Eş adayımın Bakire olup/olmamasının Önemi

, 'de -0-

%'de -0-

+'de -0-

é'de -0-

='da -1-

&'da -1- kadar önemli :)

1|0
    0|0
  • bakire olmalı ! hadi eksileyin beni

3|4
    6|0
    • Kendin de bakirsen kimin haddine eksilemek.

• kaşarlar hemen eksiler gardaş bu böyledir

• fark etmez karekterli olsun yeter

6|0
    0|1
  • kaşarla evlenecek degiliz...

1|5
    7|0
    • burda doğruya yazanı eksiliyorlar kardaş

• mojitoband sana katılıyorum.son noktayı koydun..

• bakıyolar kadeşim bakıyolar :D

• eğer çok bakire varsa erkeklerde sorun var:/

önemsiz.. kafa kız olsun yeter..

1|0
    1|1
  • bakire olmalı bakire olmadıktan sonra niye evleniyim bu konularda ne deneyimn den bahsediyosun herkez ne yapcağını bilioyr

1|2
    4|0
  • Kadın bakire olmalı ayrıca evet bu konuda eski kafalıyım meden ideğilim çokta memnunum :)

2|3
    6|0
  • Eglenilecek kadinla evlenecegim

1|0
    1|0
  • bakir olmayan bir kadın düşünemiyorum helede evlenceksem intar sebebim

0|0
    1|1
  • ikisside ilk deneyimlerinin birbiriyle yaşamalı ve böylece ikiside aynı anda deneyimli olur

3|1
    1|0
    • O zaman deneyimli olanlar deneyimlilerle, deneyimsiz olanlar da deneyimsizlerle beraber olmalı diyorsun.İkisi de cahil, biraz zor değil mi sence?

• Cevabından, ya ikisi de deneyimli olacak ya da ikisi de deneyimsiz olacak sonucunu çıkardım.Çünkü deneyimsizler birbiriyle evlendiklerinde, deneyimliler de elbette birileriyle evleneceklerdir.Fakat benim yorumlarıma aşırı tepki gösterdin.

• yok aksine tepki göstermedim yanlış anlamış olmalısın kısacası temizler temizlerle kirliler kirlilerle olur dünyanın duralı bu

• önemli

1|1
    0|0
  • Bakire olmasi sart ;) baskasiyla sevisen kizla evlenilirmi hic ? sacmalik tabikide bakire olacak ;)

0|2
    2|0
  • Çok önemli değil...

2|0
    1|0
  • zaman öyle bir zamanki kız bakire ama en iyi stardan bile daha iyi ;)

0|0
    1|0
  • yeter ki ruhu or*spu olmasın lannnn. Ks beni çok bozdu :((((88888

2|0
    1|1
  • gereksiz..

1|0
    0|0
  • bakire iyidir. Bakire alın. Beni almayın kaşar oldum ben.

2|0
    2|1
  • bakire olursa daha kolay bağlanırım, güvenirim. değilse kötü gözle bakmam ama zaman gerekir daha ince elerim herşeyi. önemli olan ciddi düşünmesi, huzur vermesi, çocukları sevmesi sadık olması bunlar olmadıktan sonra bakireliğin bi anlamı yok. ama bunlar varsa ve bakireyse müthiş bağlanırım.

0|0
    0|0
  • erkeğin deneyimlisi makul galiba genelde kızlardan bunu duyuyorum = )

0|0
    1|1
  • Gözümü kan bürüdü.

0|0
    2|0
  • Bakirim evde kaldım yani şimdi ben he :(((((((

0|0
    1|1
  • hayatını başkaları ne der diye yaşayan bir insanla değil evlilik arkadaş bile olmam

1|0
    0|0
  • insanın değeri bacak arasında değildir..

3|0
    1|2
  • Ben peynir sevmem hele kaşar hiç sevmem :)

1|1
    3|0
    • En güzel şarapları içemeyeceksin desene ;)

• evleneceğim kızın kaşar olmasını istemem manasında canım yoksa ne demek :)

• bakire olmalı

5|1
    4|0

Kızlar Ne Diyor 16

• önemsiz.evlenecek durumu gelmişim o kadar iyi anlaşıyorum,seviyorum,düşüncelerimiz uyuşuyor bunların yanında bakir ya da değil.önemsiz çok önemsiz.

5|1
    1|0
  • kişinin inancına göre değişir.Şahsi fikrime göre benim için değeri Sıfırdır.önemli olan kalple bağlılıktır.Bakire olmuş ama seni ilk fırsatta aldatan bir eş olmasından kat be kat üstündür

3|1
    0|1
  • Kesinlikle bakir olmalı.

4|1
    2|0
  • Bnce asla önemli değil ..Bakire olmasak sevmeyı bilmiyor muyuzz.. farz et kı bana bır erkek aşık ama ben bakire değilim ne yani benıy almayacak mı ? kendizi sütten çıkma ak kaşıkmı?

Hiç mi kızlar düşüp kalkmadı ? Asla temiz olmayan bir erkeğin bakire kız almasından yana değilim.. bana sakın erkek her boku bilir hayatı yaşamıştır altından bir sürü kız kalkmıştır daha ıyı bır kız secebılır deneyımlidir gibi saçma sapan şeylerdeb bahsetmeyin..

Şunada eminim buna deneyim deyın, ısterek yaptı deyin,yada bır ta sonucu bakire oldu deyın ne dersenız deyın ama asla her kızı 1 tutmayın siz allah değilsiniz 1 kere yapan bır kızı dewamıda gelir dewamını da yapar diye düşünmeyin.. Bana göre bunu 1 kere yaşamış bir kız diğer bakire kızlardannn 10000 kat daha namusludur :D Neden mi nasıl erkeğin şerefsizi i*nesi varsa bu kızda 1 kereliğine o* olmş tadını almşş deneyımını yaşamıstr ha bakarsın dewamını yapar o zaman ororpu dersınız ha dewamını yapmazsa o kız sadıkta olur evlenılecek kızda olur erkeğinide mutlu etmesini biliiirrr..

Bir kız asla bacak arası var diye evlenılmemeli .Eğer bir erkek sırf bacak arası var dıye bir kızla evlenilecekse o adam rezılde edilebilir..Çünkü:onun sevgiside yalandır,ilgiside

Bu arada bn demıyorum kı bakire olanı alın demeye çalıştığım o işi yapıp daha yapmayan kızlarda vardır kı bu kızlar hiç yapmayanlara 1000 basar sadece siz bunun farkında bile değilsiniz...

0|0
    0|1
    • Sözlerine katılıyorum.Katılmadığım tek nokta: "bu kızda 1 kereliğine o* olmş tadını almşş deneyımını yaşamıstr ha bakarsın dewamını yapar o zaman ororpu dersınız ha dewamını yapmazsa o kız sadıkta olur evlenılecek kızda olur erkeğinide mutlu etmesini biliiirrr.." Bir kere yapan dediğin gibi o.. olmaz, devamını getiren de o.. değildir. Bu arada eğer seviyorsa ve eşi de kabul ediyorsa bakir olmayan bir adam, bakire olan bir kadınla evlenebilir.Önemli olan sevgidir.

• Sadece sorumun cevabını içeren kısa ve öz bir cevap yeterli olurdu.Anlamamak mümkün değil, üç seçenek var: bakire olmalı, deneyimli olmalı, fark etmez.Anlaşılan sen soruyu anlamamışsın.

• sen ben olmadığına göre böyle bir düşünceyı bana savunamazsın.. Ben gayet iyi anladımm ve uzun cevap wermek isteğim itirazın ne?

• Gerçekten benim için çok önemli.

1|1
    0|0
  • deneyimli olanların bile mutlu ettiği tartışılırken bence önemsiz bir ayrıntı.

3|2
    1|3
    • diyosun sn ?

• Yorumumu tekrar oku, anlamamışsın.

• bana verdiğin cevaba yorum atım ilk genel yorumuna değil onun cevabı alta kaldı tekrar oku ilk cevabımı anlamışsın :)

• Ben bakireyim ve bakir isterim.

2|2
    1|0
  • birinin ilki olmak tehlikelidir.diğerlerine karşı olan merak daha da bi artar.tabi demiyorum ki ilki olunca kesinlikle aldatır .cinselliği daha yeni keşfetmişken birine bağlı kalma fikri onu korkutabilir diyorum.

3|1
    0|0
  • Erkekte bu konuya bakılmazken kızların üzerinde böyle bi baskı var..bekaret bozulmadan bir çok yöntem var ki bu bana çok ters cevap B ama her önüne gelenle değil gerçekten sevmişsse yapmıssa kabuldür onun aksi farklı

2|1
    0|0
  • bakıre olmalıyım tabıı kı

0|5
    3|0
  • Önemi yok.

1|0
    0|1
  • ben bakireyim kendimi kocama saklıyorum hayatımda hiçbirkere öpüşmedim bile ..evleneceğim kişininde bakir olmasını isterim ama bi çok erkek evlenmedende yapıyor aşık olursam benden önce yapmış diye evlenmeyecek değilim ya yeterki oda sevsin geçmiş geçmiş kalır...

0|3
    1|0
  • Önemli

0|1
    0|0
  • Eglenilecek kadinla evleneceğim diyen adaylar siteden gitmis.

0|1
    1|0
  • bakire bayan arayan erkek bence bakir olmalıdır. ben birini sevdiysem güvendiysem bakir olup olmaması önemli değildir. zaten her önüne gelenle birlikte olmuş birini sevmem, severek birlikte olmuştur kabulümdür

2|0
    0|0
    • Ama nereden bileceksin tamamen doğru söylediğini? Erkekler o tarz konularda kesinlikle doğru söylemiyorlar.Dünyadaki en güvenilecek insan olduğunu düşündüklerin bile yalan söylüyor.

• önemsiz.

0|0
    0|1
Yükleniyor...