Genelde mastürbasyon sonra vajinam çok ağrıyor :/?

henüz bedenimi yeni yeni tanıyorum o vajinada ki dudak dediğinizin şeyin açıldığını fark ettim o neden açılıyor ve mast dan sonra neden orası acıyor

Güncellemeler:
benim bahsettiğim klitorismiş.. evet klitorisler de acı oluşuyor.. ve o dudak açılıyor

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fazlamı baskı uyguluyorsun? Bu arada yaş kaç? Neden açıldığını bilmiyorsan yaşın çok küçük olmalı

1|0
    0|0
    • 21 yaşındayım 22 ye gircem yakındda ama bilmiyorum

• Teşekkürler

• Yanlış yere yazmışım :-) kendimizide teşhir ettik ya

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhabalar

Açılması normaldir. Ilişkiye hazırlık amacıyla olmaktadır. Acı olmasının nedeni tahriş olmasi ve ya baskı neden olabilir. Başka bir nden ise vajinal yollarda intihaplama olabilir.

0|0
    0|0
    • Bu dudak aynı zaman da klitoris oluyor değil mi? ondan bahsediyorum.. çok baskı da yapmadım ama çok hafif olsa bile acı oluyor

• Hayır dudaklarının açılması gayet normal. Ama o anki zevkle biraz sert davrandıysan tahriş olmuş olabilir. Bunu biz erkeklerde kısmi yaşıyoruz.

• Peki Teşekkür ederim. Sitenizi de takip edeceğim :)

• vücudunu yeni tanıyormuşsun belki burası sana yardımcı olur
    www.mayaklinik.com/Jinekoloji.asp?KategoriID=29

0|0
    0|0
  • Çok mu şiddetli yapiosn

0|0
    0|0
    • hayır çok hafif. hafif acıyor o yüzdende hafif yapıyorum sonrası da ağrı çok oluyor

• Yeniyapmaya basladgndandr belki de bosalman cçok şiddetli oluyordur belki de basıncı yüksektir

• kaslar kendine geliyordur

0|0
    0|0
  • allışırsın hatta bağımlı olursun

0|0
    0|0
  • Vajina dudakların uzun mu?

0|0
    0|0
  • Çok sert mast yapiyosun galiba

0|0
    0|0
    • hayır çok hafif. hafif acıyor o yüzdende hafif yapıyorum sonrası da ağrı çok oluyor

• sıvı geliyor mu vajinadan :D

• kaygan bir ıslaklık oluyor

• O dudak zevkten açılıp kapanıyor. İlişki sırasındada vajina zevkten açılıp kapanır orgazm olunca felan.

0|0
    0|0
  • zamanla düzene biner ağrın acın diner.

kılıtorısın ve kanar dudakların acılması gayet normal. beden kwndini uyarıyor ve ilişkiye hazırlık yapıyor o yuzden açılıyor.
    Acımasının sebebi tahriş olmasi ya da uyguladıgın baskıdan olabilir. bir başka sebep ise vajinal yollarda iltihaplanma ya da ufak bir rahatszlk ya da derinin hassaslığı olabilir

1|0
    0|0
    • Baskı yapmadım iltihaplanma olup olmadığını da doktora gitmek gerekiyor sanırım ama doktora açık açık söyleyemem onu yaparken acıyı diye:/ hassas olduğunu da düşünüyorum açıkçası normalde bedenim hassastır çünkü

• klitoristen bahsediyorum zaten orayla uğraşıyorum sadece hayır o kadar sürmüyor bir şey izleyemeden olamam o da 3-4 dakika sürüyor

• Hmm anladm kendinide hazırlıyorsn yani sadece hayaller yetmiyor.
      peki extra bir fantazi yapıp değişik bir hareket yapmıyorsn demi.

• Zamanla acısı hafifleyecektir yeni başladığınız için normal, Zevkiniz bol olsun:)

0|0
    0|0
    • hiç hoşuma gitmedi klitoris ağrıyor ve zevk ise 5-10 saniyelikti :)

• Zamana bırak ve mast yaparken elle uyarırken çoğunluğu düşünceyle yaparsan hem zevki çok alırsın hemde ağrı en aza iner

• Oraya çillik denir üstte klitoris vardır en fazla zevk aldiin yer

0|0
    0|0
  • öpüyüm de geçsin

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...