Acaba o biçim miyim?

29 yaşındayım. 10 yaşında köyde arkadaşla oynarken birbirimizin seyine baktık. o da 7-8 yasındaydı. birbirimize değirdik. anal takıldık. acaba gay miyim? daha sonra hiç bi erkekle cinsel birlikteliğim olmadı. dini açıdan da doğru bulmuyorum zaten. şi,mdi o çocukla çok yakın oturuyoz ben evliyim aklıma geldikçe utanıyorum. acaba cehennemlik miyim?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukların cinsel merakı 3/4 yaşında başlar ama bu kiz/erkek meselesidir. Yani ayıp ve ayıp değil. Mesela kızlara bacak açarak oturması ayıp olduğu 4 yaşında öğretilir. 6 yaşından sonra ise bedenini keşfetmeye başlar. Hatta çoğu kız çocuklar 7/8 yaş civarında koltugim baş kısmına yastık koyup gülerek atcilik oynar. Çoğu anne ve baba ise kızım ne güzel oynuyor der ama kızı mastürbasyon kesfetmistir ve mastürbasyon yapıyordur. Yaş ileedikce ya 8/10 yaş civarında başkasını vücudunda cinselliği denemeye çalışır. Karşı cinslerin üzerinde deneyemeyiz çünkü bu çok büyük bir ayıptır çocuk için. Bunun için ise en yakın arkadaşımızla bu denemeyi yaparız genellikle ve sizi. Yaptığınız da budur. Bu yaptığınızı erkeklerin çoğu yapmıştır. Yani cocuklugunuzun o dönemine takılmayin. Geyet doğal bir durum. :-D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bişey olmaz.

0|1
    0|0
  • sanmam.

0|1
    0|0
  • eeeeeeeeeevvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeet yanacaksıııınnnn!

takma

yah

hala istemyrsan

mesela karını bırakıp onu düşünmüyosan sorun yok:D

0|1
    0|0
  • çocuk aklı işte :D :D

0|1
    0|0
  • Sabi Sübyanken yaptığın bir şey.Bunda takılacak bişey asıl kalbin niyetini bozup yaparsan ama kadınla ama erkekle anal sex o zaman cehennemliksin diyemicem onu ancak ve mutlak Allah(cc) bilir.

0|1
    0|0
  • herkeste birşeyler var

0|0
    0|0
  • cocuklukta olmuş

0|1
    0|0
  • resmen çocukmuşsun bunu neyini sorguluyosun?için rahat olsun.

0|1
    0|0
  • pişmanlık tevbedir. zaten düşünecek yaşta değilmişsin ozman

0|1
    0|0
  • Yuh 10 yaşında nerden geldi aklınıza onu yapmak höh

0|0
    0|1
  • bende küçükken en yakın arkadasımla opüşmüştük hatta bana dokunup beni ellemişti, şu an cok sevdiğim adamla ayrıldık ve ask acısı cekiyorum ben lezbiyen değilim sende gay değilsin, her cocugun gecmişinde vardır boyle seyler cunku cınsel kimliğin oturmamıstı.

0|1
    0|0
  • cayır cayır yakacaklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Takılma buna hiç. İçin rahat olsun. Daha çocukmuşsunuz zaten. Dini yönden sorumlu tutulabileceğin bir yaş değil. Bunun yanında tövbe edip bir daha yapmamışsın zaten. Sonuçta Allah bilir ama ben sıkıntı yapmanı gerektirecek bir şey göremiyorum. O arkadaşınla yakın oturmanız kötü olmuş tabi ama çok takma kafana.

0|1
    0|0
  • çocukken böyle şeyler olabilir.birşey bilmiyorsun ki o yaşlarda.

0|1
    0|0
  • ahaha :) hasta mısın oğlum sen?...Ne alakası var...Hem çocukmuşsun, hemde Gay eğilimi olan insan kadınla evlenmez...Ayrıca, bluğ çağına gelmeyen kimsenin amel defteri yoktur...Ama sen psikolojik olarak rahat olmayabilirsin, aklına gelmesi normal...

0|1
    0|0
  • yok ya niye öyle düşünüyosun ki... tövbe et unut artık.

0|1
    0|0
  • dostum defterin kapalıydı o zamanlat. Bence konuyu fazla irdeleme. Şimdi bitane gay çıkar iş sakata bağlanır.boşkoy :)

0|1
    0|0
  • esinle saglıklı bir ilişkiye giriyormusun sorun yok

o cocukluk hevesi diyelim sonradan dogruyu bulmussun

0|0
    0|0
  • Abicim cocukmuşsun o zaman kim ne biliyo ne anlıyo ki ? :)

Ki Ergenliğe girmemişsin o zamanlarda daha ...

Ki pişmanlık duyup tevbe etmek yeterlidir diye düşünüyorum , Allah Affedicidir.

0|1
    0|0
  • çocuklukta oluyo böyle şeyler.

0|1
    0|0
  • sadece değdirmek mi idi arasında kaydırdınızmı? yoksa içine girdimi? gay olup olmamak burda başlıyor snırım. Eger içine aldıysan başka , Yüzeyle ve arada kaydırmaca yaptıysanız başka yorumlanır tıp literatüründe diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Çocuk aklı o takma fazla kafana.

0|1
    0|0
  • takma kafana

0|1
    0|0
Yükleniyor...