Hiç cinsel ilişki yaşamamış erkekle mi mi yoksa yaşamış erkekle mi evlenmek istersiniz?

soru açık. sorum kızlara.

evleneceğiniz erkeğin veya sevgilinizin daha önce cinsel deneyim yaşamış olmasınımı istersiniz bakir olmasınımı?

yoksa ben bakire değilim oda bakir olmasın falan düşünmeyin..ne tercih edersiniz içinizden geçeni söyleyin lürfen

Güncellemeler:
bakir isterim veya bakir istemem diyen arkadaşlar sebebinide söylerlerse sevinirim.
anladığım kadarıyla bakire olmayanlar bakir olmasın diyor.sartlar eşit olsun diye.böyle bir durumun altında ezilmemek adına.ama bakir isteyenler arasında bakireler coğunlukta gibi.

neyse anladım şu:cinsel acıdan deneyimli olacaksın...bakir isterim diyen kızda seviyorsa zaten öenmsemez..

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• bakır erkek temız ama ben bakır erkekle ılıskı yasadım acgozlu olabılıyolar o yuzden evlılık acısından bakır olmayan ıyı gıbı ama sole de bısey var deneyımlı erekekte senı daha ocekı yasadıgı ılıskılerle karsılastırabılır her cınsel deneyım farklıdır cunku ama gercekten asık olmussa gecmıse perde cekmısse bı sorun olmaz aslında bakır ve olmamak degıl sorun yuregını tam acmakla veya acmamakla ılgılı sorun ben kalbının tum kapıların acmıs bır erkegı tercıh edıyorum...

0|1
    1|0
    • en iyi cevap seciyorum.teşekkürler.

• ben tesekkur ederım umarım herkes sevdıgıne kalbının tum kapılarını acıcak kadar cesur olur gerısı zaten gelır hayattakı en guzel duygu sevmek ve sevılmek karsılıklı tabı:) dıger duygular yasanacak olaylar sadece ısın detayı ...

Kızlar Ne Diyor 12

• Kesinlikle bakir isterim. Başkalarına ait olmuş bir erkeği sahiplenemem. Sevemem. Namusunu koruyabilmekten aciz bir erkekle işim olmaz.

Ayrıca alışmış kudurmuştan beterdir, başkalarıyla cinselliği yaşamış bir erkek yine o kadınlarla yaşadığı anları arar.

Gerçekten namuslu bir bakir erkekte böyle bir şey olmaz.

Kızlar "tecrübeli olsun" diyebiliyorlar bu tamamen toplumun bize empoze ettiği bir şey. Tecrübe kişinin helaliyle de kazanılır, eksik olsun kirli tecrübesi o adamın.

1|3
    0|1
  • Tecrübesiz olsun

0|0
    0|0
  • bakirelikle filan değilde yetenekli vee tecrübeli olmasını isterim.

1|0
    0|1
    • peki aşk anlamında daha önce birilerine aşık olmuş sevgili olmuş birisini mi yoksa ilk aşkı sevgilisi senin olduğun birini mi tercih edersin.cinselliği anladım.kızlar hep senin gibi tecrübeli istiyor.ama aşk söz konusu olunca durum nasıl?ilk aşkı olacaksın ama cinsel acıdan deneyimli olacak sonucu cıkardım burada ne dersin doğru mu bu?

• şuank isevgilimin cinsel manada ilk tecrübesi değilim ancak ilk aşkıyım bilmiyorum bana öyle söylütor ki davranışarından filanda bende bunu hissediyorum bakalım 2 senemiz gitti ne olur bilemem

• Bakir isterım sonuçta onun bakire isteme nedenıyle aynı benden once baskasına dokunmamıs olmalı

1|0
    0|0
    • belirttim ama yok ben bakire değilim o yüzden bakir olmasın gibisinden cevaplar vermeyin.kendi cinsel durumunuza göre değil gerçekte ne isterdiniz ona göre cevap verin.

• Ben oyle demek ıstemedım hani nasıl erkekler genelde ewlendıklerının ılkı olmasını isterler onun gıbı tecrubede onemlı değıl beraberce tecrubelenelım daha guzel :)

• Helal olsun.

• ben tecrübesiz birinle elenmek istemem açıkcası tecrübeli ve doymuş olması gerekir

1|1
    0|1
    • peki aşk bakımından ilki olmak istermisin?

• acı bi gerçek :) ata erkil toplumuz.yapcak bişey yok

• yani zaten ben öyle isterim doymuş olması gerek kadına kıza

• bakir erkekle evlenmek istemem.asla istemem

0|1
    0|2
    • neden istemezsin?daha iyi değil mi ilk sen dokunacaksın?

bazı kızlar bakir istiyoruz diyorlar insanın kafası karışıyor.neden bakir erkek ister bir kız?

• Bu yaştan sonra ona ablalık mı yapacaksın abi. Mantıklı. Artı bir.

• bakirlik bakirelik gibi şeyleri sevmiyorum.uğraşamam.yemek değil ki yalayıp da sahiplenelim çocukluğumuzdaki gibi.

• Onemli degil. Evlenmeden illa aliriz onu yani.

0|0
    0|0
    • bakir olması farketmez diyorsun yani..

peki kızlar çapkın erkekten hoşlanır.daha önce çok kızla yatması veya yatmaması ona bakış acınıza bir etkisi olurmu?yani hiç kimseyle yatmamışsa hanım evladı ,süt çocuğu gibi görme durumumu olurmu?tühh beceriksiz bi kızla yatmayı becerememiş falan:)

• Yasasın, gorsun, ogretsin :)

0|0
    0|1
    • peki senden önce bir kızın onunla seks yapmış olması onu başkasıyla paylaşmış olmak seni kötü hissettirmez mi?

• anladım.sende hoşçakal.

• işte bu :-)

• Bakir olsun beraber öğrenek

0|0
    0|0
  • ben bakire değilim erkek arkimde bakir olmamalı, ya evlenirken insanlar kafaya anlaşıp anlaşamadıklarına sosyal statülere bakarlar kim bakire yada bakir diye evlenir ki

0|0
    0|0
    • sende guzel anlatmişsin

• dürüst olan hiç yırttırmayandır...

yırttırdım ama söylüyorum...alkış...iyi marifet...süper..bravo...ne delikanlı kız..madalya verelim birde.

• ulan ben evlenmeye karsı birisiyim ne diye bekleyeyim, kendi ayakları üzerinde duran bir erkeğe parazit gibi yapısmak istemiyorum allah allah saygı duymak zorundasın benim dusunceme bana gorede erkeğin 30 yasına kadar bakir olması sacmalık

• uf ha bakir ha bakir değil ne fark eder aşıkmısın seviyomusun ee erkekte o konularda okadar pasif olmadığına göre sorun yok :))

0|0
    0|0
    • farketmez diyorsun yani bakir veya bakir olmayan.anladım.

yok hani bakir olma biraz küçük görülen birşey ya.o açıdan sordum.hani böyle hanım evladı gibi mi bakıyor gibisinden düşündüm merak ettim.

• açıkcası tecrübeli olsa çok iyi ama olmasa farketmez ki dediğim gibi onlar kolay öğrenir ..)

• haklısın destekliyorum

• öğrensin gelsin.

1|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim gördüğüm genel olarak hanımlarımız; biz erkeklerin tersine daha önce cinsel ilişki yaşamış erkekleri tercih ediyorlar ama bu evlilik için kesinlikle kıstasları değil.

0|0
    0|0
  • günümüz şartlarında erkeklerin bakir kalması zor öyle bi zmanda yaşıyoruz ki kızlar erkeklerden bir şeyler ister hale geldi ben bir kaç kez yaşadım karşı taraf hic ummadıgım anda öptü öyle şeyler görüyoruz yada duyuyoruz ki ben şahsen korkuyorum bakire kız kalmayacak diye millet parkta açık alanda sevişir oldu ben bakir degilim ama eşim bakire olsun onun her şeyı bende yaşamasını ve bazı seylerı ögrenırken kı saflıgını ve heyecanını görmek isterim ama kısmt

0|0
    0|0
  • ise bak lan eskiden namuslu durust el degmemis insan aranirdi simdi kucaktan kucaga atlayamlar seciliyor hay boyle devrin ebesini gelmisini gecmisini ...

2|0
    0|0
    • Bunun sebebi bedenini başkarına sunmuş erkeği bizlere "tecrübeli" diye satmaları. Ama hala erkekte namus arayanlar var şükür ki.

• link

:)))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • kompleksli insanlar "erkek de bişey yaşamamış olsun" derler... mantıklı düşünenler "deneyimli olsun, benden önce birçok kez yapmış olsun... hem gözü de dışarda olmaz" derler...

0|0
    2|0
    • Onun kompleksle bir alakası yok, elin artığını istememek kompleks değil. Ayrıca alışmış kudurmuştan beterdir. Yıllarca kadınlarla yatacak da evlenince durulacak, yaş o iş :).

• O eski yaşadıkların hep aklında olacak ve illa ki arayacaksın. Tadını bilmediğin bir şeyi canın çekmez. Sen onun tadını biliyorsun.

• tadını bilmediğin bir şeyin tadını merak edersin ama :) ben tadını bildiğim için merak etmiyorum ;)

• Soruya bak Çay demle Kahve iç...Cevabını bildiğin soruyu neden sorarsın ki, üstelik Gizlenerekten...

0|0
    0|0
  • bakir erkek öldürür la kadını

0|1
    2|0
  • tecrübe konforu yaratır!

1|0
    2|0
  • Burdaki bayanlar baya geniş aileymiş :D :D

2|0
    0|0
  • Bakir istemem diyenlere cevap bende bakire isterim :) Namus kavramı diye birsey kalmamış ya... Lafa bak bakir istemem acaba siz zinanın ne olduğunu biliyor musunuz?

2|0
    0|0
    • Hadi bakire olmayan kızı anlıyorum, ya hu bakire olan kız bunu nasıl kabul edebiliyor. Bak sen şu ikiyüzlü, İslam'ın i'sinin bile yaşanmadığı topluma.

Erkeğin f*hişesini bize tecrübeli diye yutturuyorlar. Bu ahir zamanda kendini korumuş kız bile tutsağı oluyor bu düşüncenin.

• Ben bakirim :) ve bunu deft etmiyirum

Yükleniyor...