Erkekler neden kızlığını bozduğu kişiden soğur?

Kiz bakireyken yatarlar bozunca birakir giderler neden boyle picsiniz

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• Onlara hala erkek mi diyorsun? Ben daha erkegim onlardan hadi zevkini dusunuyor. Ya kizin geleceği? Hadi onu da bosverdim. Ya Allah korkusu yok mu?

0|0
    0|0
    • bu olayda sadece erkek değil kız da zevk alıyor. sizi görende erkek kıza tecavüz ediyor sanır. hem neden kız başta kendi geleceğini düşünmüyor. kısacası kız mal ise erkek neden kendini feda etsin. aklınız fikriniz erkekleri köle olarak kullanmaya çalışırsınız bunun her şeyi yapıyorsunuz. bir de yaptığınız şeye Allah'ı karıştırıyorsunuz. asıl sizin Allah korkunuz yok mu?

• Elbette evlenmeden yapilmasin bu isler. Bunu yapan her birey sucludur ama o halti yiyipte ayrilmak cok adice. Sahip cikmalilar birbirlerine

• aklı başında olan bu haltı zaten yemiyor. yiyenlerin birçoğu ya kendini tatmin etmek için yapıyor ya da erkeğin cinsel dürtülerini karşılamak için yapıyor. böyle yapan kızlar zaten bit yerden sonra erkek için yetersiz kalırlar. erkeklerde başka kızlar ararlar. bence kızlardaki erkekleri ellerinde tutma güdüsü değişmeli başta. yoksa sorun cinsellik değil. seks nekadar serbest bırakılırsa tecavüz okadar azalır

Erkekler Ne Diyor 15

• piçlikle alakası yok. sizin salaklıkla alakanız var. sizin iradesizlikle alakanız var.

siz ne kadar kendinizi basite alırsanız erkek o kadar değer verir.

unutmayın dünyada her ne olursa olsun ulaşılması elde edilmesi zor olan şeyler kıymetlidir

değerinizi siz belirliyorsunuz erkeğin suçu yok. erkek bakar değerliyse evlenir değersizse siler atar

1|0
    2|0
  • köprüyü geçene kadar ayıya dayı diyeceksin diye bir söz var kızda salak olmasın ki kızlığını verecek kadar ileri gitmesin

0|0
    0|0
  • ne diyosun ya tum erkeklermı oyle? ayrıca seven kısı evlelene dek kızın kızlıgını bozmaz.

Ama bazıları oyle bı yandan ama genelleme yapma lutfen!!

0|1
    0|0
  • onu yapanlara söyleyin.

0|0
    0|0
  • Yapanlar düşünsün o şerefsizliği :/

1|0
    0|0
  • Onlar da erkeğin o*ospusu işte.

1|0
    0|0
  • Genel konusma istersen

0|0
    0|0
  • Genelleme yapıyosun şu an bu hoş değil

0|0
    0|0
  • Piç piçtir yavşak yavşak tır hırsız hırsız dır o* da o* genelleme yapmaamk gerek ;)

0|0
    0|0
  • Siz neden bu kadar akilsizsinzi ki evlenmeden her aeyinizi veriyonu

0|0
    1|0
  • Sevgilimle ilişki yaşamaya çok yaklaşmıştık ancak bunu yapamayacak kadar duygusal davrandım ve ona izin vermedim. Ona bunu yapıp hayatı boyunca düzeltemeyeceği bir yola sokmak istemedim. Sırf zevk alacağım diye kızın hayatıyla oynamak mantıksı Geldi. Ayrıca ateiatim. Dini bir sebeple alakası yok yani

2|0
    0|0
  • Ne bırakması la ben evlenirim o kızla ömür boyu bırakmam

1|0
    0|0
  • Sana öyle mi yaptı adi herif

0|0
    0|0
  • ben bunu üstüme hiç alınmıyorum kesinlikle alakası yok burdaki piçin benle

0|0
    0|0
  • aşık mı olcak bide işini görüyo tamam kızlar neden bu kadar aptal?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• amaclarına ulaşmış oluyorlarda o yuzden

0|0
    0|1
  • Genellemeye gel...

Nedense hep aksini gördüm. Gidip kenar mahalle apaçilerini mi buluyorsunuz nedir

1|2
    0|0
Yükleniyor...