Bu bir çılgınlık mi olur :/?

Eski nisanlimla ayrilalali 4 ay oldu bir turlude kopamadik aile yüzünden ayrıldık sürekli bulusmak istiyor bana ters gelen bir durum sevişmek istiyor bende gidip onunla yatmayi düşünüyorum bekaretimi alirsa mecbur evlenicez 34 yaşında bir adam ama cesaretimde yok acikcasi sizce mantiklmimi? ya da onu tamamen unutmam lazım buda çok zor

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen tam bir safsin git ver eaki sevgilin ee adam sonra ben vaz gectim dedi ne olacak sonra

0|1
    0|0
    • Bizim aile tehlikeli korkar

• Ne korkacak ya yapip baska sehre gitti ne dicen babana ben yaptim isteyerek terk etti beni mi dicen ben olsam ilk seni doverim

• Sizin aile tehlikeli olsa önce sen korkar ve bu işe kalkışmazdin

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya ben bole bişi gormedim nerden biliyosun seni seviştikten sonra terk edecegini 4 ay olmus sen az düşünsen ilk de evlenme ciddi olalaım sonra ilişkiye gireriz ilk girmekle olurmu yaw

0|0
    0|0
  • Evet bu bit cilginlik olur haklisin o seni kullancek bekaretini de vercen nasilsa almak zorunda kalcek diye araniz bozulcek adam seni atip başka birine gitcek sende bekâretin gittiğine yanceksin aileme yüzüne bakamicksin

0|0
    0|0
  • Hee git yat git

0|0
    0|0
  • Onu unut beni al :D

0|1
    0|0
  • Sakınnnnnn diyorum baskada bisey demiyorum

0|0
    0|0
  • bu senini verecegin bir karar..

0|0
    0|0
  • ya evlenmezse ne olucak
    bence yanlış yaparsın sonra üzülürsün

0|0
    0|0
  • evlenecegının garantısı yok kı

0|0
    0|0
  • gayet mantıksız sen kaç yaşındasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bekaretimi aldikdan sonra mecbur evlencez... Neden öyle bir yasa mi var? dikkat ette seni kullanip atmasin... okadar cok istiyorsa önce ikahina alsin seni... ailen vermiyosada kaciramadimi seni 34 yasindaki adam?

0|1
    0|1
    • Biz nisanliydik :( aileler birbirine girdi kabullenemedigim şeyler oldu yüzüğü attım bende

• salaklık.

1|0
    0|0
  • Hı hı -_- Ailenin gözünden düşersin ya vazgeçerse sonradan?

0|0
    0|0
  • kendin karar ver ne olduğunu... kararların bazan dönüsü olmayan bir yol dur

0|0
    0|0
Yükleniyor...