Nişanlımla yakınlaştık ama hiç zevk almadım?

nişanlım beni öpmeye başlayınca bir nefes hızlanması hareketlenmeler vsss bildiğinn beni ağzına alıp yicek hale geldi o halde bile nasıl zevk aldığı ortada ben ise hiçbişey hissetmedimm neden böleee ciddenn yani erkekler başladığı haldee alıyor biz isee hiççç...

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye’de insanların yüzde 90'ı aynı şekilde sevişiyor’
    Kadınların yüzde 80'i orgazm olamıyor...
    Cinsellik sanat gibidir. Herkes resim çizebilir iyi veya kötü... Bazıları vardır renk seçimiyle hayal gücüyle hatta fırçayı kavrayışıyla güzel bir tablo çıkartır. Demem o ki cinsellikte bir tablo gibidir. Bazıları zirveyi yaşar ve yaşatır. Çoğu kadının hayatında bir şekilde cinsellik geçmektedir. Günümüzde cinsellik yaşamayan kadın yok denecek kadar azdır. Cinselliğin yaşanması ne kadar önemliyse fark katmakta önemlidir. Sıradan bir cinselliği kim yaşamak ister ki! Çoğu kadının zihninde cinsellik yaşayacağı erkek kim olursa olsun aynı duyguları hissedeceğini bir fark olmayacağı oluşmuştur ama çoğu yanılmaktadır. Açıkça söylemek gerekirse gerçek bir penisi tatmayan tüm hatunlar bana göre bakiredir. Türkiye'de cinsellik konusu ele alındığında ve yaşayacağı cinselliğin aynı olacağını düşündüklerinden dolayı kadınlara hak vermiyor değilim. %90 ı aynı şekilde sevişen bir toplumun yarattığı bir SONUÇ. Diğer taraftan %80’in bakire gezdiği bir toplumda cinsellik yaşadığını ve yaşattığını düşünen erkeklerimiz var.
    Benim bakire kızlarımıza tavsiyem ilk yatacağınız kişi sizin içim çok önemli ve ileri ki dönemde cinselliğe bakışını belirleyeceği gibi duygularınızı da oluşturacak bu yüzden iyi bir partnerle ilk deneyiminizi yaşamalısınız. Herkesin seks yapışı bir değil... Yukarıda Türkiye'de orgazmı yaşayamayan bayanların oranını belirttim. Bu yüzde 80 in içerisinde nice aşk yaşayanlar var ama orgazmı tadamıyor bir düşünün. Cinsellik aşkla ne kadar orantılıysa yetenekle de bir o kadar iç içedir. Herkesin cinsel hayatı güzel olacak diye bir şey yok tabi kişilerin tercihidir bu ama şunu unutmayın nirvanaya ulaşan bir hatunla normal bir cinsellik yaşayan hatunun yaşamı farklıdır. Hayatınızı her anlamda seks etkiliyor. Seksin faydalarını detaylıca araştırırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İlk defa yaşıyorsun büyük ihtimalle, kafanda birsürü sorun mevcut toplumsal baskı, karşıya nasıl zevk veririm, utanma duygusu gibi, kadınlar orgazmı beyinde yaşarlar, güvendiği erkek ile güvenli ortamda. Uygun zamanda isterler, eger bunlarda eksiklik varsa beyin konsantre olamaz senin dediğin gibi sadece seyredersin, zamanla düzelir ama, alışmak kolay değil buna

1|0
    0|0
  • Sen nişanlını arzulamıyor olabilirsin erkekler bu halde alıyor ama biz ise hiç diyerek bütün kadın cinsini aynı kefeye koyamazsın

0|0
    0|0
  • Burada 3 şey önemli.
    1: O na karşı arzun olmalı yani öpmek hissetmek istemelisin.
    2: Daha toysun sanırım o senin zevk alacağın noktaları bilmiyor gibi tahminimce oral yapmadı yapmadın.
    3: Sen orgazmı biliyormusun enazından masturbasyondan biliyormusun?

0|0
    0|0
    • öpmek vs istiorum ama yine zevk almıorumm yani hissedemiorummm yani boynumu yalıyo yutuo yine tık yok yaniii bende mi sorun var onda mııı

• Ten uyumunuz yok belkide. Normal değil yani senin etkilenmemen ama şu da var acemisin aklında korku vs. duygular varsa hissedemeyebilirsin. Konsantre olamıyosun gibi. Zamanla kendini keşfedersinde sen orgazmı yaşadın mı yaşamadın mı? Yani mast. yaparak. önemli bu soruyorum istersen mesaj at çekiniyo gibisin.

• Çok kötü bir durum. Aldatırsın evlenince

0|0
    0|0
  • nasıl bir fantazi dünyanız var anlamadım yaww

0|0
    0|0
    • beni ağzına aldı yedi seks mi belgeselmi bilemedim bidaha okudum yazdıklarını yok yav sen av o avcı resmen yiyişmişsiniz yanii

• Sevdiğinden zevk almaz mı insan adamı arzulamıyorsun heralde başka erkekleri arzuluyorsun.

0|0
    0|0
  • sen onu hemen birak evlenince dahda kotu olursun demedi dem

0|0
    0|0
  • biz derken bence sadece sende var kanka bu olay.. mast yapıyor musun ya da yaptın mı hiç?

0|0
    0|0
  • Belki de escinselsin.

0|0
    0|0
  • ona karşı şevk duygunu hissetmiyorsun demek :D

0|0
    0|0
  • Nasil yakinlasilir bilmiyordur ondan

0|0
    0|0
    • vallah yakınlaşması iyide zevk die bişey yaşamadımm cidden gramı yokk

• İste detaya girmedim kişiye bagli nasil hareket edicegini bilmen lazim

• cünkü kendini veremedin kafanda baska seyler dusunuyodun..

0|0
    0|0
  • oral yap ozaman zevk alırsın

0|0
    0|0
  • öpüşürken elinide sewgilinin cikini elle

0|0
    0|0
  • ilk defa mı öpüşüyorsun

0|0
    0|0
    • yok önceden vardaa o zamanda almadım ama dünkü ileri gidildi üstler müstler çıkartırdı ama ilşkiye girmedikk..

• ooooo iyiymiş sen heyecandan zevk alamamissin

• O an sadece onu düşüneceksin

0|0
    0|0
  • Erkek saman alevi gibi hemen parlar ve hemen söner. Kadïnkar ise mangal kömürü gibi geç yznar ve geç söner.. onun icin dert etme evlenince daha cok zaman daga cok pozizyon yeterli ön sevişme daha iyi günler seni bekliyor..

0|0
    0|0
  • o seni çok hayal etmiş demek...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Biz derken? Herkes aynı değil canım, sen heyecanlandığın/odaklanamadığın için bisey hissetmemiş olabilirsin😉

0|0
    0|0
Yükleniyor...