Erken boşalma sorunu yaşıyorum. Ne yapmam lazım?

geçen ilişkiye girdim 4-5 defa gittim geldim hemen boşaldım. kafayı yicem ya

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Düzenli ilişkin yoksa olabiliyor böyle şeyler

0|0
    0|0
  • benim sevgilimde öyle erken boşalıyo ama yapcak birşey yok ilkini yapıyo ondan zevk alamadıgımız ıcın ikinciyi yapıyorz

0|0
    0|0
    • 2.ncisini yaparken biraz daha zaman alıyor geç geliyorr

• ve zevk vermez genelde erkek ıcın

• erkek için vermesede benım ıcın verıyo komık oluyo hemde garıbım :D:D

Erkekler Ne Diyor 6

• arkadaşım süreceli ve düzenli bir ilişkiye başla ondan sonra tabuları kaygıları ve herşeyi bir kenara bırakıp kendini mutlu olmaya odakla ve 80 giriş taktiğini dene ilk başlarda yavaş ve penisinin birazını sok sonra orta derece ve alıştıkca cok yaptıkca sonuna kadar anlatabildimmi basitce ?

0|0
    0|0
  • bir üroloğa git, vereceği hapı yaklaşık 6 ay düzenli kullan geçer. kısa çözüm olarak da anestol pomad denilen lokal anestezik kremi al ilişkiden yaklaşık yarım saat önce penis başına sür yarım saat sonra sürdüğün yeri yıkayarak ilişkiye gir... peniş başı uyuşacağı için ilişki uzun sürer. ama bunu sürekli yapma. en iyi üroloğa git tedavi ol.

0|0
    0|0
  • Sex e odaklanmalısın kafanı dağıtmaya çalışma aksine konsantre ol ve hızlanma. Kızlarda hızlanmayınca zevk alamıyor ama yapıcak bişi yok.

0|0
    0|0
  • takma kafana haftada 3 kere egzersız yap tam bosalakken tut uc kere ust uste dene gecene kadar devam et

0|0
    0|0
  • Kafana fötör şapka takacaksın..Bu kadar..

0|0
    0|0
  • Mastı uzun tut bu kadar basit

0|0
    0|0
Yükleniyor...