Bende bir sorunmu var? Lütfen ciddi cevap verecekler yazsın?

Kızlar veya bılen erkekler varsa cıddı yorumlarınızı ıstıyorum. Erkekler ve bayanlar cınsel ıhtıyaclarını karsılamak ıcın mast. yapıyor sevısıyor vs. Şu mast. yapma olayı bayanlardada oluyor fakat ben hiç aramıyorum yapmıyorum canım çekmiyo bile. Erkek arkadaşımla yuzeysel olarak seviştiğimdede mesela oral olarak çok zor tatmin oluyorum bana bir keresinde başka kız olsa uçmuştu nasıl zevk almadın ter içinde kaldım ben sende tık yok dedi. Bende bir sorunmu var anlamıyorum lutfen cıddı cevap verecekler yazsın.

0|1
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• karşı tarafın nasıl oral seks yaptığına bağlı olarakta değişebilir o oralla ilgili kısmına cevap verecek olursam eğer. senin soğukluğun kısmına gelecek olursak da dünyanın sonu değil çok büyük bir dert değil. eğer böyle bir isteğin yok ise ve sen bunu sorun yapmıyor isen rol yapmayı deneyebilirsin. zevk alıyormuş gibi yapilirsin. sağlık açısından bakıcak olursak eğer hormonal bir bozukluğun olabilir veya geçmişte yaşadığın bazıolaylar travma yaratmış olabilir bir uzmana gözük derim ben.

0|0
    0|0
    • Rol yapmak bana göre degıl. Kadınların cogu rol yapıyor zaten ama ben onlardan olmak ıstemıyorum bende o duyguyu yasamak ıstıyorum. Aksıne bırde ben cınsellıge onem verırım. Bunun bır sorun olması canımı sıkıyor uzmana gozukmek gerekecek dıyosunuz oylemı.:(

• tam olarak neresiyle ilgileniyor vajinanın oral sırasında

• evet hissediyorum olması gereken yerde yani.

Erkekler Ne Diyor 24

• konsantrasyon eksikliği, öğretilenlerden dolayı soğuk bakma, karşındakini arzulamamak ya da sadece cinsel dürtülerin az

0|1
    0|0
    • cinsel dürtülerim az herkes böyle diyor bu bir sorunmu peki

• kişiye göre değişir. benimle olsan bunu sorun yaparım ama bakarsın hiç sorun etmeyen biri çıkar karşına

• Psikolojik olabilir
    Ama herkesin bu konuda ki zamanlaması bir değil
    Yani sevgilinin söylemine uyupta kendini garip hissetme bence gayet normal bir durum

0|0
    0|0
    • Pskolejiksede nasıl gecicekki anlam veremıyorum kendıme

• Kişiye ve bünyeye göre değişir. 😎

0|0
    0|0
  • Cok ilginc :)

0|0
    0|0
  • Genelde Türk kızlarımız buna benzer sorunlar yaşamaktadır. Bunun nedeni ise bastırılmış dinsel ve bastırılmış cinsel duygulardır. Geçmişine dön o bastırılmış duyguları bul ve söküp at onları

0|0
    0|0
  • arkadaşın uygun değil

0|0
    0|0
  • Masturbasyon dene once kendi vucudunu hisset kesfet sonra erkegine teslim et kendini

0|0
    0|0
    • denıyorum ama zorla yani. Onun harıcı aklıma bıle gelmez yapmak. Denedıgım zaman bzen basaramıyorum olmuyo. Oyuzden yapmıyorum aslında anladınızmı bır uyarılma olmuyor

• öylemi dersiniz. Doktorada gitmek istemiyorum nasıl bir sorun o dediğiniz. bir arastırayım

• cinsel ilişkiyi istediği halde girememesi bayanın öyle biliyorum ben yinede arasitırmanı tavsiye ederim evlenince büyük sorun olabilir

• kilo problemin var mı

0|0
    0|0
  • Pozisyonunuz yanlış olabilir :D

0|0
    0|0
  • Cinselliğe soguk bakanlardanmisin

0|0
    0|0
    • hayır aksine ben cinselliğin önemli olduğunu düşünüyorum.

• Peki karsindakiyle doya doya yasabiliyormusun birde partnerin seni bosaltmak icin neler yapıyor gec bosalanlardan olabilirsin orgazm suren ne kadar kac dk sonra orgazma ulasiyorsun

• evet sanırım seninki psikolojik yaş kaç bu arada

0|0
    0|0
    • 23 yaşım

• evet dogru yani insan bir istek duyar demi ben istiyorum ama istek duymuyorum

• O zaman yeterince uyarilmiyorsun ya da ten uyumunuz yok

• Evet aende sorun var fazla seks sevmiyorsun hormonlar tam oturmamis olabilir

0|0
    0|0
    • Evet yalnızken aramıyorum nedense adet döneminde isterse istiyor canım nasıl birşeyse bu anlamadım. Bir doktora gözükmelimi. İlerde sorun olsun istemiyorum cinsel hayatımın.

• evet ınsanın kendını bulup kesfetmesi önemli bir husus. sorarım. böyle medenice bu konulardan konusabılecek ınsanlar az kaldı.

• Nedemek rica ederim bilgim kadariyla her soruna cevap veririm sorun değil

• Belki erkek arkadasin yapamamistir

0|0
    0|0
  • Yeterince konsantre olamıyosundur

0|0
    0|0
  • Sakin ol... Uyarılma bölgen keşfedilmemiş sadece..

0|0
    0|0
  • hızlı başlamayın sevişirken kendini vermelisin sadece o anı düşün birde kendini keşfetmelisin

0|0
    0|0
  • ilginç demekki sevgilin yalamasını bilmiyor

0|0
    0|0
  • Sorun olabilir vajinanin dokulari hidleri cok zayif ozelden yaz bir ilac soylucem

0|0
    0|0
    • Özelden yazamam buradan soyleyı lutfen. Fark ettıysenız gızlı sordum zaten. Nasıl ne gibi bir sorun ya söylermısınız?

• tesekkur ederım ben genede

• Rica ederim kusura bakma

• cok ılgınc ya acaba hıc kendını kesfetmedıgınden mı yasın kac?

0|0
    0|0
  • bir defa kız arkadaşından yardım al. bak nasıl uçuruyor seni. ille de lez olman gerekmez denemek için

0|0
    0|0
  • sende sorun yok belkide o erkek seni cezbetmiyor? bunu düşündünmü hiç... cunku oral yapacak sana ve zevk almıcaksın bu seyler imkansız geliyor bana

0|0
    0|0
    • Heh işte bende onu dıyorum ınsan hıcmı zevk almaz ya. cezbedıyor ama acaba benım cınsel ıstegımdemı sorun var bılmıyırum

• sende elbette sorun var.. fakat bunun temeli yine erkek arkadasındadır.. onu belkide cinsel yönden daha istemiyorsundur... yoksa bu durumda senin üzerine atlaman gerek :) kendini tutamazsan tabi

• Açılın ben doktorum... yaveucum herkesede bu istek bir olmaz.. kaç yaşındaşın bilmiyorum erken olabilir.. benimde bir kız arkadaşım vardi oda senin bibiydi.. erkekler saman gibi parlar hemen söner ama kadınlar öyle degil mangal kömürü gibı geç tufusür ve zor sönerler.. sorun yok.. tavsiyem sevgi âşk canım cicimlere kanıp evlilik öncesi yanlış bisey yapma.. insan oglu cigi süt emmiş derler. Anladın sen onu..

0|0
    0|0
    • yok ben zaten evlılık oncesı oyle seylere karsıyım cok ılerısıne yani öyle solıyım. Ama kendımde mesela ne bılıyım hıc canı ıstemezmı ınsanın. Bnden baska bölelerı varmıdır merak edıyorum dogrusu

• tesekkür ederım. umarım dedıgınız gibi olur

• :-) :-) problem yok

• mesaj at lütfen yardımcı olmak istiyorum

0|0
    0|0
    • burdan konusalım lutfen

• bana güven sadece konuşucaz sonra engellersin

• neden ama sıze guvenemem soyleyın burdan acıklayın

• yeterince kendini vermiyorsun olaya sanırım

0|0
    0|0
    • Evet sanki acaba kendimi tam anlamıyla bırakmadıgım içinmi. Ama yalnızkende insan kendi kendine tatmin olmak ister demi. Bende o istekte yok?

• ben kendım yalnızkende almıyorum. yalnız arada mesela bır anda oluyor gecıyor

• ilginç

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendini kesf etmedigin icin ola bilir.

0|0
    0|0
  • Her bayanın zevk yeri başkadır bnde uçmam ama biri glgus ucumu acıtarak emse zevkten ağlarım o derece kendi vucudunu tanı bnce

0|0
    0|0
    • evet bendede öyle oluyor. Gogus uclarıma dokundumu veye emdimi. Ama onun içinde epeyce uğraşması gerekıyor. Kolay olmuyor yani onu sölemek istiyyorum. Ayrıca kendıme mast. yapmamam canımın istememesi bir sorunmu?

• Hayal gucun kotu olablrmi

• Hayır aksine hayal gucum ıyıdır.

• Uyarılma problemin var

0|0
    0|0
    • nasıl yani. ? biraz daha açarmısın. Çok üzülüyorum ya ben 23 yaşındayım artık bir gariplikmi var diiye strese girdim.

• Problemin olabilir

Yükleniyor...