Bu gibi durumlarda temizlenmenin başka yolu var mıdır?Acil yardımm konu ciddi?

Arkadaşlar mrb. Dün gece sevgilimle oral seks yapıyorduk ve bir anlık şehvetle dilim anal bölgesine girdi. Çıkardım tükürdüm sildim dilimi sonrasında dişimi falan fırçaladım Bu gibi durumlarda temizlenmenin başka yolu var mıdır?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• olum ne güzel birşey bu ne olcak bundan :)

0|0
    0|1
    • Öyle deme be zevk ayrı mikrop bu sonuçta şeyim girince tamam ama dilim girdi mk

• Yok bak bende anal yaptım ama dilimi hiç o bölgeye sürmemiştim bir de kondomlu falan temiz bir şekilde yaptım ilk defa dilimi sürdüm o yüzden

• problem olmaz korkmaa :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağız gargarasi kullan. Calgonit in. tiksineceksin ne diye yaliyon

0|0
    0|0
    • Hayır konu o değil oral seks her zaman yapıyoruz o anki psikolojiyle anal bölgesini de bir an için yaladım normalde daha önce hiç kimsenin poposunu yalamadım bir anlık dilim gidiverdi işte:)

• Haha cevapları okudumda baya güldüm 😂😂 partnerin öncesinde temizlendiyse ve sende dişini fırçalayıp gargara filan yapmışsın sorun olmaz bence

0|0
    0|0
    • Aynen hiç sorma biraz daha üstlerine gitsem kezzap iç diceklerdi:d

Erkekler Ne Diyor 4

• Ağzını çamaşırsuyuyla gargara et.
    Madem orala kalkışmışsın, bunları kabul etmiş olacaksın. ohoooo biz neler yapıyoruz :-D

0|0
    0|0
    • Yok kardeşim ben öyle işemeli sıçmalı ayinlere karşıyım bir anlık şehvetle oluverdi çamaşır suyu aklıma gelmedi değil ama yok artık o kadar da değil yani :D

• sen bu kadar hijyen takıntısına sahipsin madem oradanda gül suyu dökmüyor kardeşim arkadan sıçıyorsa önden işiyor. partnerin temiz değilse vajinadan da alacağın mikrobu aldın zaten yani.

0|0
    0|0
    • Yok banyo falan yapmıştı temizlenmişti de ne olursa olsun vajinayla bir değil be kardeşim

• kızın bir cinsel hastalığı varsa aynen kapabilirsin vajinadan da hiç bir farkı yok aslında

• öğğkk öğğk nasıl başardın arkadaşım.. :D tövbe tövbe.. zamanla geçer.

0|0
    0|0
  • sanırım kusardım aynı durumda iğrenç :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...