Adet gününe 1 gün kala hamile kalınırmı?

içime 2 kere falan boşaldı lütfen ciddi cevaplar verin.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurtalarının aktif olduğu dönemi biliyomusun? Takvimin varmı?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• arkadaşım bunu bilmek için müneccim olmak gerek.

hangi korunma türünü denersen dene mutlaka gebelik riski ihtimali vardır. aybaşı yılbaşı farketmez her zaman risk var

0|0
    0|0
  • Himm tecrübelerime dayanarak söylüyorum

Hiç birşey olmaz merak etme için rahat olsun :d

1|0
    0|0
  • kalırsan ilk olursun kardeş :D

1|0
    0|0
    • :D işin komik yanı adet olmadım bugün? bende ihtimal vermiyodum ama korktum şuaan

• Kalma ihtimalin yüksek.

1|0
    0|1
    • Doğurganlığın en fazla olduğu dönem yumurtlamadan 4-5 gün önceki dönemle yumurtlamadan 1-2 gün sonraki dönedir

• rahat ol bisey olmaz adet bittimi dikkat et okadar

1|0
    0|0
  • işte bu oldukça imkansız bir durum :))

1|0
    0|0
    • Eminmisinizz :)

• :D peki teşşekürler ama hamileysem sorarım ben sizee bukadar kesin konuşmanın hesabını :D

• Allah bilir her şeyi tabi ama dünyada tek bir örneği olduğunu sanmıyorum :D

• Ertesi gün al

1|0
    0|0
  • hamilelik kendini 20 gün sonra belli eder bunun kesin çözümü test yapmandır

0|0
    0|0
  • Zor çok zor ama imkansız değil şunu da söyleyeyim bugüne kadar 2-3 gün öncesinde genelde hep rahat davrandım ve başımıza bir iş gelmedi. Çok için rahat etmiyorsa ertesi gün hapı al ilk 36 -48 saate kadar %50 üzeri oranda etkilidir

0|0
    0|0
  • hayır kalınmaz yumurtalıkların günü adetten 4 gün sonradır

0|0
    0|0
  • her zaman risk var:) % 100 korunma yok canım

0|0
    0|0
  • yeahhh

0|0
    0|0
  • Adetin başladığı gün “1. Gün” olarak kabul ediliyor ve 28 günde bir adet gören kadında yumurtlama 13.- 15. gün arasında gerçekleşiyor, işte bu dönem en fazla doğurgan olunan zaman. Ancak kadınların tümü bu dönemde yumurtlamıyor. Bazıları biraz daha önce veya sonra yumurtlayabiliyor. Bazıları da hiç yumurtlamıyor. Uzun lafın kısası adet olduğun günü 1. gün sayıyorsun ve ondan sonraki 15 gün içerisinde hamile olabiliyorsun... fakat sendeki olmadan önce olmuş yinede olma riski var mı var.. adet günün geçti mi peki?

0|0
    0|0
  • iki adetin tam ortalarında olmalı. denemiş ve başarmış biri olarak söylüyorum. ciddiyim. 10 defa da boşalsa kalmama ihtimalin yüksek

1|0
    0|0
  • google yaz doktorların verdiği cevaplar oluyor bazen.
    ama benim görüşümde, kalırsın evet iki atmış garantilemiş yani bizden bu kadar

0|0
    0|1
    • Sağol :)) ayırca bugun adet olmadım adetim gecikti ve bugunde içime boşladı 3 kere desek daha doğru olur

Kızlar Ne Diyor 1

• Yoo :S Çok büyük bir riske girmişsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...