Midem çok kötü bulanıyor üstelikte basım ağrıyor:(

2 2 gün önce erkek arkadaşımla biraz seviştik çıplaktık bakire olduğum için vajinama sürtüyordu sürttü derken hatta biraz giriyordu sonra sinra ters çevirdi beni devam etti ve boşaldı birazı kendi üstüne birazıda vajinama geldi en son 2 hafta önce adet olmuştum . sonra hemen sildim vajinami erkek arkadaşım korkma bişey olmaz falan dedi.. ama midem acayip bulanıyor ve çok korkuyorum hamilelik ihtimali olabilirmi sizce?

Güncellemeler:
adet degıldım arkadaslar 2 hafta once adet olmustum

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Trajedikomik bir durumdasın herşeyi yaparsın edersin sonrada bakireyim diye gezinirsin ve hamilelik telaşı sarar .Yani bakirelik senin gözünde herşeyi yapıpta sadece oraya girmemesi mi :?

kesin hamilesindir bulmuştur yolunu ...

3|2
    0|0
    • korkutma benı lutfen..

• herşeyi yapıp edip kılıfını buluyorsun hamile olsanda bir yordamını bulursun herhalde .

• bulamm hayatım kayar

Erkekler Ne Diyor 13

• Normal adet gününe kaç gün vardı o önemli?

0|0
    0|0
  • Aylik duzenli adetin herzaman oldgu periyottan geciktiyse bi problem olablir .Jinekolaga gitmkte fayda war.

0|0
    0|0
  • böle yazrsan burdan bütün abazanlar ekrana atış talimine başlayacaklar.

0|1
    0|0
  • adetliyken zor ama adet oncesi olsaydı sansın yoktu.:)))

0|0
    0|0
  • 2 haftada mide bulanmaz psikolojik seninki. emin olmak için test yap

1|0
    0|1
  • yok ya korkma psikolojik senin bulantın

0|0
    0|0
  • hamilelik testi var hani idrarnı yapıon öyle anla bak

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • tahlil yaptır

0|0
    0|0
  • Korkma bişi olmazzz

0|0
    0|0
  • 9 ay sonra kucağına verirsin sürttürdüğün kişiye artık, bakire olarak doğum yapan ilk bayan olarak tarihe geç :D

0|0
    0|0
    • bakıre olup tek hamıle kalan ben olucam yanı :D

• heralde :)

• hamile kalabilmeniz için spermlerin içinize boşalmasına gerek yok , bakire olsanız dahi eğer sperm vajinaya dışardan bile temas etse,halmile kalma riskiniz var .. bi test yapsanız iyi olur derim ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• canım sen balık mısın yumurtanı dışarı mı bırakıyorsun diyip dalga geçmek isterdim ama ihtimal var. bilimsel olarak bakire olabilirsin ama ruhen değilsin. haydar amcamız cevaplamış link git bi test yap

0|0
    0|0
  • sonuc?

0|0
    0|0
  • mide bulantıları gebelik 6-8 haftalıkken başlar 2. haftada değil. psikolojik senin bulantıların.

0|0
    0|0
  • olabılır pskolojıkte olabılır test al

0|0
    0|0
  • 2 haftada böle bişiyin olması çok zor.psikolojiktir.ama al bi hamilelik testi yap.için rahatlasın

0|0
    0|0
  • sacmalama ya bekaretıne dokunmaış yumurta ıle sperm vajınanın dsnda brlesmyr korkma

0|0
    0|0
  • Sperm sonuçta hücre . gözle görülmeyecek kadar küçük. bende ilk hamileliğimi nişanlıyken aynı senin gibi yaşamıştım 2 hafta önceydi aynı yani fark yok senle. ama inş hamile değilsindir sen.

0|0
    0|0
  • yap yap sonra kork ayrıca bakire değilsin

2|2
    0|0
    • bakireyim emınım :p

• sadece fiziksel olarak bakiresin ruhunn gitmiş herşeyi yapıp bakirelk olmaz

• Bebiş geliyooo bebiiişşş

0|3
    0|0
    • :D sacmalama ya korkuyorum zaten..

• birleşmeden 2 hafta sonra adet olmuşsun hamile değilsin , korkma :)

0|0
    0|0
    • bırlesmeden 2 hafta önce adet oldum..

• haklısın tsk.. hemen bellı olurmu sence?

• evet %99 da kesin sonuç alırsın , sonucuna göre hareket edersin

Yükleniyor...