Masturbasyonla normal sevişme'de boşalma süresinde farklılık olur mu?

Evet farkındayım ergen sorusu gibi oldu ama 20 yaşında adamım daha hiç bir seks deneyimim yok masturbasyon yaparken çabuk boşalıyorum acaba sevişirkende mi erken boşalırım? (masturbasyon yaparken su sabun veya herhangi kayganlaştırıcı bir madde kullanmıyorum)

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• mastürbasyonda hadi olsun bitsin anlayısı var zevk almak için değil boşalmaya odaklanıosun ondan arada daglar kadar fark var :)) erkek arkadaşım telde konusurken hemen boşalıo 3 4 dakkasını almıyo ama bulusunca kendini bayagı tutuyo :D ama ilk baslarda erken boşalma olacaktır o yüzden sıkıntı yapma ilk cinsel ilişkide tüm erkeklerin basına gelir hatta sevişirken dahi boşalabilirsin oluruna bırak bir iki denemeden sonra kac dakka sürüyo ne kadar duruon anlarsın :)) onun dısında erken boşalma sorunu yasarsanda mesela benim için 5 dakika erken sayılır ön sevişmede partnerinin orgazm olmasını sağlayıp öyle ilişkiye başlarsın ;)

0|0
    0|0
    • ben dilime güveniyorum mesela o dediğin ön sevişme sırasında fazlasıyla kullanacağım :D dilim bayağı büyük yani şöyle tarif edeyim hani şu bildiğimiz danino'lar varya onları kaşık kullanmadan sadece dilimle bitirebiliyorum :D böyle bir örnek neden verdim gerçekten bilmiyorum ama yalamak önemli bir unsursa bende gerek istek olsn gerekse ilgili organın boyutu olsun yeterli durumda :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen ilk 5 saniyede nakavtsın

0|0
    0|0
  • farklılık var

0|0
    0|0
  • Dene gör olm

0|0
    0|0
    • usta nasıl deniyim şimdi :D

• İlk defa yaptında vajinaya girdinde en fazla 1 dk dayanabilirsin öyle diyim :)

0|0
    0|0
    • ön sevişmeyi uzun tutmak lazım usta :D

• Ön sevişmedede 2 defa patlarsın hacı :)

• sonraki uzun sürecekse ön sevişmede patlamak daha cazip gibi sanki :)

Yükleniyor...