Cinsellik, Aşk, yanlış mı düşünüyorum?

Sevgilimle 5 aylık bir ilişkimiz var fakat daha öncesinden de 3 senelik bir arkadaşlığımız vardı. Her şey güzel gidiyor fakat aklıma takılan sorular var. Biz cinsel anlamda bir şeyler yaşamaya başladık. Sevgilim öyle zorlamıyor ama bir şeylerde yapmak istiyor. Şöyle söyleyeyim yatağa geçtik mi kendimi kötü hissediyorum. O bana dokundukça sanki gerçek aşk yokmuş gibi geliyor aramızda,beni sevmiyormuş gibi. Ama dışarıda her şey o kadar güzel ki. Mükemmel bir sevgili. Gezip eğleniyoruz. Diyorum ki biz birbirimizi tamamlıyoruz. Neden böyle bir düşünceye kapıldım bilmiyorum ama sanırım son zamanlarda biraz sınırı aştık cinsellk anlamında :/ yanlış mı dşünüyorum bu düşünceden nasıl kurtulabilirim

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• evlenmeden cınsellıgı dırek yasamak sacma.kız da gurur erkekde onur varsa bunu yapmamalı:/ aşk demek cınselık degıldır

2|3
    0|0
    • İşte aklımı karıştırıyor bu düşünceler benim de :(

• evlılık ıcın varsa zaman,cınsellık ııcınde vardır zaman elbette.ınsanlar bıraz net olsa hıcbır sekılde kendılerını uzmezler.

• çok guzel söylemişsin kardeşim bravo. aynen öyle evlilik için zaman var diyebiliyorsanız cinsellik içinde zaman var diyebilmelisiniz.

Erkekler Ne Diyor 14

• Kafandaki soru senin seviyor mu? Yoksa sen salt bir cinsel objemisin sorusu seni rahatsiz eden durum bu.

Peki kriter nedir birbirini seven kisilerin yasadiklari cinsel tecrubelerle ,birbirlerinin cinsel acliklarini gideren kisilerin iliskilerini nasil ayirt edecegiz.Cok basit iliskinin varligi amaci oncelikli hedef'i cinsellikse bu kendini hemen belli eder ve birbirini seven kisilerin yasadiklarindan ayrilir cok acik netdir.

saygilarimla

1|0
    0|0
    • Peki nasıl bunu anlayıp aklımdaki soruları yanıtlayablirim? Tabii ki dediklerin doğru ama bu nasıl kendini belli eder yani?

• Bak seni onun seni gercekten sevdigine inaniyormusun ?

Oyle ise cinsel taleb geldiginde eger istemiyorsan tepki koy karsindaki erkek butun ozkarakter,bilincalti,bilincustu ile senin karsindadir durmaktadir oradaki konusma ve davranislari butunu ile salt gercektir tartismasiz.

Cunki seven erkek sevdigi icin daima ama daima hassastir sevdigi kisiye karsi senin rahatsizliklarini,vucud reaksiyonlarini hemen farkeder aninda goruntu verir,senin kendini kotu hissettigini hemen hemen farkeder

• İnanıyorum ama işte işin içnie cinsellik girince sonuçta ben bir bayanım aklıma takılan sorular oluyor. Şöyle söyleyeyim bir şeyler yaşamak için zorlamıyor beni. Ama başlangıcıda o yapıyor. İstemediğin hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsin diyor. En iyisi bu konuyu onunla oturup açıkça knouşup aklımdaki sorulaı cevaplandırmak. Çok teşekkür ederim yorum için

• cinsellik olmadan aşk olmuyor şimdiki genç arkadaşlarıma göre.bizim annelerimiz nenelerimiz teyzelerimiz nasıl sevmiş aşık olmuş sorarım size? 50 yıldır evli olup hala birbirine aşık olan insanlar var. sevgili aşamasında cinsellik yaşanmaz. birbirinizi tanıyıp karakterleriniz uyuyor mu diye bakarsınız. öpmüyormusunuz zaten birbirnizi daha neyinize yetmiyor birde koynuna giriyorsunuz adamın.uyanın artık siz bir pembe dizide oyuncu değilsiniz. bu gerçek hayat. kendinize gelin arkadaşlar. böyle kuşku duyarak yaşarsın bütün ilişkilerinde sonra işte arkadaşım. herşeyin bi zamanı var. bazı şeyleri tadında bırakın.

0|0
    0|0
  • Bu aslında cinsel soğukluktan kaynaklanıyor olabilir... Bununla ilgili olarak bir doktora görünüp bazı testler yaptır... Test sonuçlarından birşey çıkmazsa sevgiline karşı cinsel istek duymaman, ona aslında sevgili olarak değil, arkadaş hatta abi, kardeş gözüyle bakıyor olmandan kaynaklanıyor olabilir...

Her iki durumda da tedavi olmanı öneririm

0|0
    0|0
    • Ya soğuklukla alakası yok. Nasıl desem evet onu arzuluyorum istiyorum sorun yok. Ama işin içinde hem aşk hem cinsellik olunca acaba diyorum. Sevgisinede inanıyorum aslında ama aklımı karıştıran ne tam çözemedim. Ya ayrılırsak korkusu var sanırım

• ben de eskiden iyi anlaşıyorsam seviyorsam olabilir falan diyordum. şimdi şöyle düşünüyorum ne kadar seversem seveyim veya o nekadar severse sevsin en iyisi bu işin evlenip yoluyla yordamıyla olması. eğer işler çok ciddi ise aileler tanışıyorsa falan para durumu iyiyse ve kesin evlenecek gibiysek o durumda olabilir ama iş o noktaya geldiyse zaten evlenirsin :D kendine şu soruyu sor, ben bu çocuktan ayrılırsam yaptığım için pişman olur muyum? en kötü ihtimali düşün ona göre hareket et.

0|0
    0|0
    • Ya işler o noktada değil açıkcası ama seviyoruz. Şimdi diyeceksin ki sevgi yeterli değil bu devirde,haklısın. Sonuçta bizde kavga ediyoruz tartışıyoruz ayrılma noktasına geldiğimiz bile oluyor. İleride kötü bir şekilde hatrlamak ve hatırlanmak istemiyorum. Ama sevgilimde bazı şeyler yaşamak istiyor. Sevmiyor diyeceğim ama seviyor. Dediğim gibi ev dışında harika bir ilişkimiz var. Çok mutlu ediyor beni yanındayken nasıl huzur buluyorum anlatamam.

• anladm onu şu an ikiniz de yapmak istiyor gibisiniz. tek söyleyeceğim pişman olacağın birşey yapma. ayrılırsan, ayrıldığında dürüstce istedim yaptım diyebilceksen ve kendini kötü hissetmeyeceksen yap.

• Sevgilinle sevişme seviştiğinle sevgili olma derdi bir arkadaş zamanında, durum buna benziyor sanki bana mantıklı geliyor bir nebze de olsa

1|0
    0|1
  • arkdaşım ilişki ilk cinsellik birbirinize aşık olduğunuzu zanndersiniz birbirinize bağlanırsınız ws. ama bu yaptığınız anlık zevk ve geçicidir eğer aşk varsa bile zamanla biter, sadece zevk amaçlı yapılır...

0|0
    0|0
  • ateşle barut yan yana durmaaaazzzz... ne bekliyordunuz ki...illaki olacak bişeydi bu... tavsiyem ilerde pişman olacağın şeyler yapma arkadaşım...

0|0
    0|0
  • eğer mutluysan zamanla alışıcaksındır. korkacak bilşey yok ama olurda evlenirseniz umarım o problemi aşmış alursunuz...

0|0
    0|0
    • Ya evlensek zaten sorun edilecek bir şey değil ama daha var evliliğe işte :/

• cinsel tiksinti bozukluğu diye bişey gördüm burda sormuşlar belki sen o hastalığa yakalanmışsındır :D:DD:D:D: laskd naskfjvoa yazamıyom gerisini

0|0
    0|0
    • tiksindiğimi söylediğimi hatırlamıyorum? her şeyin zamanı olduğunun farkına vardım sadece

• hazır değilsin ve ileride muhtemel yaşayabileceğin bir pişmanlığı düşünerek böyle hissediyorsun.

0|0
    0|0
  • Vajinusmus başlangıcı

0|0
    0|0
    • sorum yanlış anlaşıldı sanırım

• Madem evlilik düşünüyorsunuz bence erkenden bazı şeyleri tüketmeyin bırakın tadında kalsın sonra delikanlı adam sevdiğini üzmez bekler ama bunları üslubunca ona anlatmalısın öpüş koklaş ama daha ilerisi bence hüsran olur

0|0
    0|0
    • Tam olarak benim düşündüğümde bu işte. Bunları ona nasıl anlatabilirim?

• senle işini görüp ve sonra seni terk edip namuslu bir kızla evlendiği zaman hangi düşünceye bürüneceksin?

2|1
    1|0
    • haklısın :( peki ben onunla bir şeyler yaşamazsam o başka kızlra ihtiyaç duymayacak mı? Sonuçta bir erkek

• valla kendini tatmin yoluyla idare etsin. sonuçta sen kendini kullandırıp sokakta kalacağına bırak o düşünsün gerisini. sonuçta bir erkek diyerek herşeyi hakmış gibi gösteremezsin. bu sitede onlarca kadından başlık var, senin gibi sevgilisiyle yatıp sonra terk edilen ve burada dert yanan...

• çok doğru sanırım benim düşüncelerimde doğru

• hazır değilsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cinsellikle ilgili çocukluktan bu yana bilinç altına işlenmiş olumsuz duygu ve düşüncelerden kaynaklandığını düşünüyorum. Bunun daha da ilerlemesi hatta cinsellikten tamamen soğuma noktasına kadar gitmesi ihtimali var. Bence en kısa zamanda psikiyatrik bir destek almanda fayda olabilir tatlım.

0|0
    0|0
    • Ya olumsuz yaklaştığım taraf cinsellik değil tam olarak sormak istediğimi soramadım sanrım. Biterse korkusu yaşıyor olabilirim tahminimce veya beni istiyorsa sevmiyordur gibi saçma şeyler

• Ne olmak istiyorsun onu önce düşün...Onunla evlenecekmisin.İlerde yanlış bişey yapınca pişman olacakmısın.Bunların üstesinden gelecekmisin.Olduki erkek arkadaşın senden başkasına aşık oldu.Yani olmaz olmaz deme.Tamam seninde hakkın bişeyler yaşamak ama

Ne güzel giden bir aşkın içine evlenince helal bi şekilde yapacağın şeyleri karıştırma bence

Yani yok benim bekaretle sorunum olmaz.İlerde kaybetsemde bişey değişmez dersen

Kendin bilirsin

1|1
    0|0
    • Yok ileri gidiyoruz derken bekaretimi tabii ki kaybetmeyeceğim erkek arkadaşım da böyle bir şey istemiyor. Ama hani doğru bir söz var. Zarı sağlam olupta ruhu bozuk olanlar var. Şimdi ben elleşip oynaşacağım,sonra bakireyim diye rahat mı olacağım? Tabii ki hayır. Bir şeyler yaşıyruz evet,ve ileride ayrılma ihtimalimizde var. Sevmek yeterli olmuyor bazen sonuçta kimse sevgilisiyle ayrılmayı düşünerek başlamaz. Bitmez diye başlar ama ayrılık bulur. Bu durumda da ielride pişman olmaktan korkuyorum.

• Bu konuyu erkek arkadaşmla konuşmam en mantıklısı olacak sanırım. Peki son olarak nasıl bir konuşma yapmalıyım

• Valla burda bunu yazamam şimdi.Takip et butonuma bas

• tabulaın izin vermiyorsa rahatsızlık hissedersin. Cinsel anlamda istiyorsan, dürtülerin varsa yap erkek arkadaşın bu konuda senden bir adım önde oluğundan daha çok zevk alıcaktır. Eğer aynı şeyleri hissetmiyorsan yapmamanı öneririm. Basit bir öpüşme bile sana anlamsız gelebilir.

0|1
    0|0
    • Ya tabii ki istiyorum ama korku var içimde. Bana dokunduğunda sanki sevmediğinden dokunuyormuş olabilr mi gibi saçma hisleer kapılıyorum elmde değil :/

• henüz hazır değilsin demkki.

• Cinsel tabular...

0|1
    0|0
  • Seni rahatsız eden şeyleri onunla paylaş zamana bırakın bazı şeyleri. O da seni seviyorsa anlayış gösterecektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...