Ertesi gün hapının fiyatı ne kadar?

arkadaşlar doğum kontrol hapını 16 lira diye biliyodum ben ama bugün ezcaneden almak için gittim 48 lira dediler ne kadar doğru 16 lira olmamalı mı normalde?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• d. k. hapı farklı bişey ertesi gün farklı

d. k. hapı ilişki öncesinde ve sürekli yani ayın 30 günü hergün mutlaka 1 tane alınır kutusu aylıktır yani bir kutuda 30 tane hap vardır

ertesi gün hapı ise acil durumlar içindir
    ilişkiden sonra alınır ve kutuda iki tane hap vardır
    kimine göre 12 saat arayla kimine göre (ki %99 genelde) ikisi aynı anda alınır ve ilişkiden normalde 24 en kötü 72 saat içinde alınması gerekir

eskiden norlevo vardı (ertesi gün hapı) fiyatıda 17 tl civarındaydı ve peynir ekmek gibi gidiyodu :D
    ama üretici firma bir üst modeli olan ELLA yı piyasaya sürdü ve norlevonun üretim ve dağıtımını durdurdu

ve maalesef piyasanın tekeli ELLA da yani ondan başka ertesi gün hapı yok ve fiyatıda aynen dediğin gibi 48 tl dir ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ilaçlara zam falan yaptılardı belki onun etkisi olmuştur net bilmiyorum ama.

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapı ile dogum kontrol hapı farklı
    Ertesi gün hapı 48 tl
    16 tl likler ile 48 tl olanlar aynı degil % leri farklı ve saat farkı var 48 tl olanlar 100 saat civarinda etkili

0|0
    0|0
  • 20 liraya aldım hafta sonu.

0|0
    0|0
    • nerlova mı ella mı

• internette piyasadan kaldırıldı yazıyo norlevo için hala satılıyosa o daha iyi 48 lira bir hapa verilmez yani

• İşini riske atmamak adına iyi aslında. Ama hemen hemen hepsi aynı derecede etkili. Uzun zamandır alıyorum ben partnerime bir sıkıntı çıkarmadı

• çocuğunuz olmayacak az için sunları :D

0|0
    1|0
  • volkanik degerin nedir?

0|0
    0|0
  • Bundan bir sene œ ce bende 16 liraya almiştım.. zam mı gelmiş vay amina koyim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• doğum kontrol hapı ve ertesi gün hapı farklı şeylerdir. ertesi gün hapı bir kontrol yöntemi değildir ve reçeteyle satılır. kadın sağlığına son derece zararlıdır. ve en fazla etkiyi elde etmek için ilişkiden hemen sonra alınmalıdır.

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapi ile aylik hapin arasinda fark olabilir, ertesi gün hapi digerinden 3 kat daha etkiliymis bu yüzden daha pahali olabilir

0|0
    0|0
  • 45liraya aldım daha gecen gün

0|0
    1|0
Yükleniyor...