Kızlık zarı hakkında? :(?

Gizli Üye
4. Sinifa gidiyordum ne oldugunu bilmiyordum lanet olasi zarin ne ise yaradiginida bilmiyordum. Elimde kalemle oynarken az bisey vajinama sokmustum snra ittirmeden cikardim kan gelmedi ama canim yanmisti braz

Simdi 18 yasindayim gecen sene tahlil yapilacakti kadin dogum doktouna gittin vajinamdan kultur aldilar.

Korkum ise kizligimi bozmus olmam. Doktora ananemle gittim sizce kizligim bozulmus olsaydi soylerdi dimi? Sonucta bakti ve gordu yani

Off napcm ben :(
Güncellemeler
+1 yıl
Kizlik zarima kendim nasil bakabilirim?
Güncellemeler
+1 yıl
Simdi anneme soyledim ne isin vardi kalemle o oyle kolay bozulmaz kan gelmemis zaten dedi.
Bende annee korkuyorum muayaneye gidelim dedim sacmalama bos yere kuruntu yapiyosun ded
Kızlık zarı hakkında? :(?