Kapat

Erkekler mast yapmadan yani temas olmadan bosalabilirmi?

Örnegin p*rno bakiyorsunuz veya dergilere. hayal kurarak bosalma mümkünmü? Yoksa illa mast veya temasmi gerekir? uykuda bosalma haric.

Güncellemeler:
Esim bana bir erkek bosalmak istediginde film bakar hayal kurup bosalirmis dedi. bana inandirici gelmedi. ondan size sorim dedim. el tenas olmadan penise dokunmadan bosalmak bna imkansiz gibi geldi
Arkadaslar hepinize tsk ederim bana yardimci oldunuz be akil verdiniz yoksa nerden bileyim. insanin esi yardimci olmuyor üstelik yalan söylüyor neyse. bana verdiginiz akil sayesinde yalan söyledigini itiraf etti

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• Alete temas sarrrrtttttt;)))

1|0
    0|0
    • O ancak ruyada olur esin kandirmis seni;))))

• O laf yaman degilmi? ;)). Yardimci oldun tsk

• Haklisin yamanmis ben tsk ederim eic icin;))))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Erkeklerin hayal gücü o yönde çok gelişmiş :-) inanılmaz derecede beynimizi o yöne değilde zihinle birşey hareket ettirmeye ayırsaydık başarırdık :-)

1|0
    0|0
  • eşin seni kandırmış. temas olmadan boşalmaz. penise illaki değeceksin

1|0
    0|0
    • Evet kandirmis sizin sayenizde ögrendim

• Nasil cok ugrasti bosalmak icinmi

• selam nasılsın

• Temas gerekmeden neredeyse inkansiz . Bu is hayal gucuyle olur ama tabancanin ates etmesi icin tetigini cekmen gerek. :)

1|0
    0|0
  • o eşin yapa bilyormu seni kızdırmak için söylemiş

0|0
    0|0
  • uyrken oluyo sadece.. neden böyle bir soru sordun ki :)

0|0
    0|0
  • nadiren öylede olur yani temasa gerek duymadan

0|0
    0|0
  • en azından elını kullanması lazım

0|1
    0|0
  • Dokunmadan ereksiyon da olunur Boşalmada

0|0
    0|0
  • boşalmaz illaki temaz olacak yani oradaki his hücreleri sürtünme ile harekete geçecek.

0|0
    0|0
  • amac temes degil aldıgın haz ve zevktır.. tamamen beyinle alakalı bişey..

0|0
    0|0
  • Nerden çıktı ki bunu eşinizle konuşmanız anlamadım

0|0
    0|0
    • Evlendim bosandim.2. Evlilige hazirlaniyorum. cok sey düsünürüm bn cok detayciyim ondan

• Yok yani biz bosandik tekarar evlendik. yok bn aile ziyarete gittigimde n yaparsin diye sormustum bu cevap verdi

• Azgınmış demek eşiniz haftada kaç kez ilişkiye giriyordunuz ki

• Niye yalan söylüyor ki arkadaş.

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum neden. koca olarak bana yardimci olacsgi yerde sürekli yalnis bilgilendiriyor bni. buna kizoyom

• Sen bize sor bacım. Sor çatır çatır her şeyi biz söyleriz. Daha ona bu konuları sorma ki ola ki yanlış bilse bile günahı ondan çıkar. Gel bize sor. Google'a ilk sor orada yoksa bize gerçi pek bilmediğin bişi yoktur artık.

• Esin mi sevgilin mi?:-) :-)

1|0
    0|0
    • Esim

• Peki.. iyi geceler

• Iyi geceler

• Bende bir kaç kez oldu

0|0
    0|0
    • Nasil yani? Isteyerekmi istemeyerekmi

• p*rno izliyordum. Sadece penisim boxerıma ufak ufak sürtüyordu

• olabilir 16 17 yaşlarda seks filmi izlerken boşaldığımız çok oldu yani tam ergenlik hiç bişey görmediğimiz zamanlar eşin doğru söylemiş

0|0
    0|0
    • Kendisi 34 yasinda

• şu an o abaza olmadığı için zor boşalır çok tahrik olması gerek amam bekarken olmuştur. benim oldu sinemedan çıkarken önümüzü kapatırdık bişeyle belli olmasın diye :)

• kandırmamış doğru söylüyor eşin

• Temas olmadan sadece zevk suyu denen akıntı gelir. boşalma olmaz alete sürtünme sart

1|0
    0|0
  • bana hiç olmadı. yani olabili belki ama elim durmadığı için o hatleye gelemedim. siz nasıl mast yapıyorsunuz yani diyelim ki zarın yok ve seni rahatsız edeck bir durum da yok evde. bir mast hikayeni anlatır mısın

0|0
    1|0
  • Temassız kalkar ama temassız boşalmaz.

1|0
    0|0
    • Imkansiz yani. esim is geregi uzakta. ona sordum dedim illa bosalma hissi duydun. naptin diye. böyle cevap verdi. sadecw film bakmis mis bosalmak icin

• Anladim tsk ederim

• Rica ederim.

• Bir kere oldu başkada olmadi :) ama o zaman duvara tirmaniyodum ;)

0|0
    0|0
  • Temas lazım

1|0
    0|0
    • Temassiz olmaz yani

• Aynen. oyle kadınlar gibi ıslanma boşalma felan olmuyor, enaz bir ellicen sıkıcan oyle anca

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...