Arkadaşlar kızlar nişanlı min fikrini nası değiştirebilirim? ?

Arkadaşlar nişanlım evlenmek için şart koştu? ? Kızlar nişanlı min fikrini nasıl deyistirrim arkadaşlar almanyada yasiyorum ve nişanlım snnt olmadan evlenmek diyorum hem korkuyorum hemde burdaki doktorlarin çoğu bayan nişanlı mi nası vazgecirrim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sünnet olmazsan evlenmem diyor sanırım. İnanç sünnetle olmuyor; kestirince müslüman olacağım diye bişey yok kendine gel de.

0|0
    0|0
    • Ya ikna olmuo kesilcek dio ve ne yapcami şaşırdım

• ya arkadaşım çocuk musunuz siz? Aile bilmemne kime ne senin pipinden? Kız arkadaşın da senin ben sünnet olmayacağım istersen evlenme demeni göze almış ki böyle bir şart koşuyor. İstediğini vermek lazım; olmayacağım istemezsen evlenme demen lazım. Sevmek, kendini ezdirmeni gerektirmez.

• Haklisin ama işte çözüm bulamadım çok seviorum

Kızlar Ne Diyor 1

• türkiyede sünnet ol almanyadaki doktorlar sünnetten anlamaz sorun çıkar

0|0
    0|0
    • Nası bir sorun ve olmak istemiorum korkuyorum

• türkiyedeki doktorlar alışık kolay şekilde hallederler büyük bir operasyon değil sonuçta korkma

• Türkiye ye gelemem burdaki doktorlar da bayan

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence aranızda ufak bir pürüz kalmasını istemiyorsan yaptır iğne vurup kesıyorlar birşey olacagını sanmıyorum yenı doğan cocukları kesıyorlarda bısey olmuyor bence yap aranızda tatsızlık olmasın derım

0|0
    0|0
  • Dogru olani yap sengel turkiyeye hallederler onu kanka sikinti etme vazgecmesin kiz hakli

0|0
    0|0
  • Hangi dil bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...