Namus vajinada olsaydı?

Tartışmak veya tartışmayı uzatmak niyetinde değilim...

Az önce bir gizli kullanıcı bakire olmayan kızların namussuz olduğunu savundu ve buna bir erkek olarak çok sinirlendim...

Namus vajinada olsaydı, o ve onun gibilerde vajina olmazdı diye düşünüyorum...

Sadece erkeklerin bu konu hakkındaki görüşlerini merak ediyorum... Sizce namus bacak arasında mıdır?

Güncellemeler:
Arkadaşlar benim namus kavramına bakışımla ilişkin yorumlar nedeniyle güncelleme yapmak zorunda kalıyorum...

Her kızla yatmak isteyip, bakire kızlarla evlenmek isteyen erkekler de namustan yoksundur bence...

Ben evlilik öncesi veya evlilik dışı ilişki yaşamayı kendime hak görebiliyorsam, bir kadının da bunu kendine hak görmesini nasıl eleştirebilirim ki?

Lütfen laf olsun diye namus kavramını farklı kılıflara sokmayın... Allah hepimize kız babası olmayı nasip etsin diyorum

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet namus denilen hem iki bacak arasindadir, hemde kafadadir. Bir cok kisi ile cinsellik yasamis bayanlarin `ben namusluyum, cünkü kalbim temiz` demeleride beni sinirlendiriyor. Siz namusluyusaniz, bakire olan temiz kalpliler ne peki? Bu halde bakire olmayanlar bakire olanlarlar ile kendilerini ayni kefeye koyuyorlar, ve bu bence bakire olan kizlara cok büyük bir ayip ve hakaret!

1|7
    6|3
    • Sana hak vermediğimi söyleyemem ancak bir gerçek var ki, her 10 kadından 9'u sevdiği ve evlenmeyi düşündüğü erkekle birlikte oluyor... Sonra bir sebepten bu ilişki yürümüyorsa o kıza namussuz demek ne kadar doğru olabilir?

• Tesekkür ederim arkadaslar :)

• sorun sadece kızın bakire olmasımı sadece onu yapmadan bir çok erkekle yatan kızlarımız bakireyim diye göğüslerini kabarta biliyorlarsa onlarada yazık ama bi hatayla beraber olmuş ve ayrılmak zorunda kalmışlarsa çiftler o kızada yazık değilmi onu namussuz olarak adlandırmak ne kadar doğrudur bir yandan bir hata yapmış ve ayrımış bir yandanda 10 kişiyle farklı yöntemlerle sevişen bayan hangisi daha namuslu yada ikiside gerçekten iyi kişlerdir kimseyi üzmeyen temiz kalpli bayanlardır ama kötü düşünceli birisi dahami namusludur tabi görceli kavramlar.

1|1
    0|0
  • Namusunu disilik-erkeklik organı ile olcen insan budaladır, namus 2 bacak arasından cok daha guzel yerleri hak ediyor.

4|1
    0|0
  • Olayı bu boya getiren erkekler sosyal mesaj cok iyi veriyorlar ama iş ciddiyete gelince bir daha düşünüyorlar ben haksızlar demiyorum ama şunuda kabul etmek gerekir Türkiyede yaşıyorsun ve bu konular halen tabudur halen önemlidir.

0|0
    0|0
    • Tabu olarak da kalır elbette... Hatta kalsın da... ama evlenmeyi düşündüğü erkekle birlikte oldun ama bir sebepten ilişkin sona erdiyse sana kim namussuz diyebilir?

• O zaman evlendin ve boşandın adında niyetinde bellidir daha evlenmeden fişne yapan birinin niyeti nedir ?

• Ahlak iki bacak arasında değil kalpte ruhtadır. Bir insan sadık olmadıktan sonra, içi kötü olduktan sonra napayım onun bakireliğini. Namus bekaretten mi ibarettir, bu kadar basit midir? Bir zar mıdır? Öyle düşünen insanlara yazık diyorum

1|0
    0|0
  • Hem cinslerim cok aciyorum. Kendi kendilerini seks objesi olarak goruyorlar.

5|0
    0|0
  • Bence siz önce namus ne demek onu arastirin! 10 kisi ile yatmis olan kisilerin ben namusluyum demeleride beni sinirlendiriyor!

2|1
    6|2
    • Hahaha bazi 'namussuzlarin' zoruna gitmis olacakki basmislar eksileri :D

Hepinize tesekkur ediyorum canlar! :D

• Namus o kadar ucuz birşeymi ki 2 bacak arasında olsun ? Halt etmiş onu diyen.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kardeşim ben sana katılıyorum namus tabii ki bacak arasında değildir.Namusun ölçütü bir kadının ya da bir erkeğin evli olmadan cinsel ilişki yaşayıp yaşamaması olamaz. Hatta olayı bir basamak daha yukarılara taşıyacağım fahişelik yapan ama kimseye zararı olmayan dürüst bir kadın ,tek ayağı üzerinde bin tane yalan söyleyen ,kul hakkı yetim hakkı yiyen günümüzde bol miktarda karşımıza çıkan hacı hoca amcalardan daha namuslu ve şereflidir.Gel gör ki sen de ben de bunları bu halka anlatamayız.Aziz Nesin'in kulakları çınlasın bu halkın %60 ından fazlası bunu anlayamaz ,idrak edemez.O yüzden boşveeerrr hiç bozma sinirlerini moralini, su akar yolunu bulur, her halk layık olduğu kişilerce layık olduğu şekilde yönetilir...

4|0
    0|0
  • namus tabikide iki bacak arasında kızlar tabikide bacak arasında çünkü konu onların üzerinden yazılan bir şey erkeklerdede görüdüğüm kadarıyla da bazı kişiler yok falan demiş o onların midesi olan bir şey ben bir şey diyemem ama günümüzde kızlar kızlıgım bozulmasın diye ters ilişkiye giriyorlar çok acayip bir çağ yaşıyoruz ne kapalılara namuslu diyebiliyoruz nede mini etek giyenlere namussuz diyebiliyoruz erkekler içi diyemem çünkü kim ne olursa olsun uçkuuruna düşkünüdr ama kızlar kendinizi kocanıza saklayın derim

1|0
    2|1
  • değildir,ama el değmemiş kız isteyen erkekler neden bu kadar çok dıye düşünmek lazım..

yok ben bacak arasına bakmıyorum dıyıp sonra en ufak kavgada o.bu dıyenlere ne dıyorsun?

1|0
    0|0
  • Kusura bakma da Anadolu çocuğuyuz biz.Avrupa'lı değiliz.Ne erkek milleti gidicek başka kadınla yatıcak ne de kadın milleti gidicek başkasıyla yatıcak.Sadece birbirinin olucaksın ki kadınım ya da erkeğim diyebilesin ve sahiplenebilesin ömürboyu.Uçkuruna sahip çıkıcaksın kendini sadece eşine armağan ediceksin.Gidip bir anlık heves ile başkasının olduktan sonra o şahsiyetin SADECE ama SADECE senin olmadığını öğrendiğin zaman miden hala bunu kaldırıyorsa diyicek hiçbir şeyim yok zaten böyle erkeklere.

Yine diyorum ben bir Anadolu çocuğuyum ve kadınım diyiceksem birine sadece benim olucak ve ben de sadece onun olucağım.Bir anlık uçkuruna yenilip başkasının olduktan sonra eğer o kişi evleneceği kişiye karım ya da kocam diebiliyorsa hala ne yazık...

Ha '' namus iki bacak arasında '' değildir diyip kendini tatmin eden erkek ve bayanlar ise biz gibi masum insanlara bulaşmaktansa gidip defalarca milletle yatmış birilerini kendinize bulun,yani kısaca kendinize bir kılıf uydurun.

1|0
    1|1
  • kızın bahsettiği sadece bacak arası muhabbeti değil ki. bakire olup da kaşar ruhlu kızlar da var evet, ama hakkaten ruhu bakireyse adam gibi evlenip aile kurmak istiyorsa ne kadar severse sevsin evlenmeyi bekler o iş için. bir ülkeyi fethetmenin en iyi yolu kültür soykırımıdır. dizlerle filimlerle (cia tarafından desteklenen) sivil toplum örgütleri kanalıyla bu tarz yaşam şekli millete empoze ediliyor. bekaret 30000 yıllık türk geleneğidir aklınızı başınıza alın.

1|2
    2|1
    • Dostum, din, töre gelenek hepsi başımızın tacıdır... Arkadaşın cevabına da yorum yaptım; bir gerçek var ki, her 10 kadından 9'u sevdiği ve evlenmeyi düşündüğü erkekle birlikte oluyor... Sonra bir sebepten bu ilişki yürümüyorsa o kıza namussuz demek ne kadar doğru olabilir?

• artık oyle bir hal aldı ki çok ulu orta bu işte. atıyorum 1000 sevgli arasında 1 çift aşırı derecede birbirini sevip dayanamayıp yapıyorsa bunu anlarım. ama artık kızların çoğu şunu düşünüyor, (medyanın ve içimizde batı şakşakçılarının da etkisiyle) nasıl olsa erkekler de okadar önemsemiyor beni böyle kabul etcek birini bulurum diyor ve kendini tutabileceği halde bırakıyor. kimseye namussuz demek benim haddime değil ama böyle giderse aile kavramı ortadan kalkacak ülkede benim korkum o

• herkes bütün sevgililileriyle yatağa girecek çıkacak artık durum bu noktaya gidiyor. ve inan çoğu azgın kız senin dediğin sebebin arkasına sığınıyor. bak bizim lisede vardı bitane kız hergün aşıksam yaparım bilmemne falan diyordu. sevdiğimle neden yapmayayım namus orda mı kafada diyordu. ve bu kız bana sana gidelim p*rno izleyelim falan dedi. inan bana senin dediğin gibi olan kızlar %1 falandır maximum.

• aslında toplum yapısı erkekleri bu noktaya getirmiş maalesef...erkek bir kadınla beraber olsun diye genç yaşta hayat kadınları ile birlikte olduğu zaman milli oldu diyerek gurur duyuluyor...gerçi bu yapı artık çökmeye başladı ama ,aynı erkek kültürü bakira olmayan kızları o* gibi görmeye devam ediyor...sonrada anal ve her türlü sex ama vajina bakire..hadi canım sizde...kızlarında erkeklerinde sağlıklı sevgili olmaya ve evlenmeden önde birkaç ilişki yaşamaya hakları var...ve unutmayın ayakkabu bile denenmeden alınmaz...birbirlerini cinsel yönden tanımadığı için kötü evlilikler yaşayan o kadar çok çift varki yada bu yüzden boşanan...

0|0
    1|0
  • namus bir bütündür ayıramazsın beyinde kalpte dürüstlüke ve nefsine sahip olmakla hepsi bir bütündür. namusluyum demek istiyorsa kadın veya erkek bunların hepsini sağlamalı.

1|0
    0|0
  • bu soruyu hergün sormak zorundamısınız spor gazetesi amk...

0|0
    0|0
    • Aklıma Cem Yılmaz'ın Erşan Kuneri tiplemesi geldi; "Kendin ol biraz, taklitçi olma" :)))

• bana diyonda, senin sorduğun soruda 100 kere soruldu, bende senin cevabının aynısını kapyala yapışır yaptım

• Bakire olmayan kız eğer evli değil ise namussuzdur evli ise değildir namussuz kızlarda heryerde oral falanda yapıyorlar giden gelene güzel gidiyor yani devam..

1|0
    1|0
  • namus göreceli bişeydir kişiden kişiye kültürden kültüre degişir.genel bir namus kuralı olamaz.onun için yormayın kafanızı kim nasıl mutlu oluyorsa öyle yaşasın.

0|0
    0|0
  • namus beyinde dir bence

0|0
    0|0
  • Peki sen namusu nerde arıyorsun ?

1|1
    0|1
Yükleniyor...