Arkadaşlar bişi sorucam sizce bir tedaviye ihtiyacım var mı? Lütfen ciddi olalım, ciddi olmicak gelmesin?

yaklaşık 3 aydır hiç bişi hissetmiyorum cinsellik konusunda nişanlıyım vücüduma dokundugunda yanardı vücudum artık hissetmiyorum ben bununla çok ilgilenmiyorum aslında nişanlım bir ilişki uzmanıyla görüşmemiz lazım büyük ihtimal evlilik korkusundan diyor fakat sizcede öyle mi? bir ilac tedavisine ihtiyaç olur mu yoksa sadece konuşarak mı tedavi yapılır?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ACİL Bİ HEKİME GÖRÜNMELİSİNİZ...

0|0
    0|0
    • gerçekten çok ciddi bir durum mu ya.. benim için cinsellik çok önemli olmamıştır hiç bir zaman hani o mutlu olsun yeter diye düşünüyom oda sen mutlu olmazsan bende mutlu olamam diyor ve birde doktorla yüz yüze konuşamam ben bu konuyu ya utanırım..

• sagoll cevabın için :)

• Rica ederim önce can sağlığı..;)

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkiye’de insanların yüzde 90'ı aynı şekilde sevişiyor’
    Kadınların yüzde 80'i orgazm olamıyor...
    Cinsellik sanat gibidir. Herkes resim çizebilir iyi veya kötü... Bazıları vardır renk seçimiyle hayal gücüyle hatta fırçayı kavrayışıyla güzel bir tablo çıkartır. Demem o ki cinsellikte bir tablo gibidir. Bazıları zirveyi yaşar ve yaşatır. Çoğu kadının hayatında bir şekilde cinsellik geçmektedir. Günümüzde cinsellik yaşamayan kadın yok denecek kadar azdır. Cinselliğin yaşanması ne kadar önemliyse fark katmakta önemlidir. Sıradan bir cinselliği kim yaşamak ister ki! Çoğu kadının zihninde cinsellik yaşayacağı erkek kim olursa olsun aynı duyguları hissedeceğini bir fark olmayacağı oluşmuştur ama çoğu yanılmaktadır. Açıkça söylemek gerekirse gerçek bir penisi tatmayan tüm hatunlar bana göre bakiredir. Türkiye'de cinsellik konusu ele alındığında ve yaşayacağı cinselliğin aynı olacağını düşündüklerinden dolayı kadınlara hak vermiyor değilim. %90 ı aynı şekilde sevişen bir toplumun yarattığı bir SONUÇ. Diğer taraftan %80’in bakire gezdiği bir toplumda cinsellik yaşadığını ve yaşattığını düşünen erkeklerimiz var.
    Benim bakire kızlarımıza tavsiyem ilk yatacağınız kişi sizin içim çok önemli ve ileri ki dönemde cinselliğe bakışını belirleyeceği gibi duygularınızı da oluşturacak bu yüzden iyi bir partnerle ilk deneyiminizi yaşamalısınız. Herkesin seks yapışı bir değil... Yukarıda Türkiye'de orgazmı yaşayamayan bayanların oranını belirttim. Bu yüzde 80 in içerisinde nice aşk yaşayanlar var ama orgazmı tadamıyor bir düşünün. Cinsellik aşkla ne kadar orantılıysa yetenekle de bir o kadar iç içedir. Herkesin cinsel hayatı güzel olacak diye bir şey yok tabi kişilerin tercihidir bu ama şunu unutmayın nirvanaya ulaşan bir hatunla normal bir cinsellik yaşayan hatunun yaşamı farklıdır. Hayatınızı her anlamda seks etkiliyor. Seksin faydalarını detaylıca araştırırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

0|0
    0|0
    • bu uzun yazın teşekkür ederim sorumda yanlışlık yapmışım anlatamamışım kendimi ama aramızda öpüşme ve ufak dokunuşlarlar oldu sadece yani ön sevişme diyebilriz belki yani yukarıda yazdığın belki ileride olucak sorunlarımla ilgili olabilir ama şuanda tam olarak bu degil sorunum

• Umarım seksi doyasıya yaşayabilirsin herhangi bir sorun çıkmaz

• stres tabanlı olabilir hormon üretimi olumsuz etkilenmiştir. bence bir doktora gidip görünün.

0|0
    0|0
  • Bu daha çok stres bazlı bir durum. Evlilik yakın mı ya da yakın zamanda seni sarsan bir durum oldu mu

0|0
    0|0
  • psikolojik yarın yedinmi düzelirsin :)

0|1
    0|0
  • ilaç değil tamamen psikolojik konuşarak halledilir ama yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • yaşım 21.

• çok detaylı konuşmamız lazım

• yok yeterli bu kadar detay

• tamam senden geçmiş menepozmu oldun ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• alışmış sıradan gelmeye başlamıştır sizin için.

0|0
    0|0
    • çok fazla olmadı yakınlaşmamız daha önce 4-5 kere oldu kii sık sık da olmadı 2 ayda bir falan görüşüyoruz o zamanlarda heralde bu kadar çabuk alışamam.. ama birgün beni sinir etmek için bana karşı komşusunu bir kere çıplak gördüğünü söylemişti işte o 3 ay önceki buluşmamızdan önce acaba ondan mı oldu?

• önemli olan da o zaten :)) ileride evlenir ilişkide bu tür bir şey olursa o zaman sorun vardır denilebilir şimdi sorun yapmana gerek yok. mutluluklar :)

• teşekkürler:))

Yükleniyor...