• Sor
  • Bence

Prezervatif ile seks yaparken?

Prezervatif takıp seks yaparken boşaldıktan sonra devam eder misiniz? Bunun hamile kalma riski var mıdır? Ve bundan zevk alınır mı?

Güncellemeler:
prezervatif takılı ama boşalmış ve boşalmasına ragmen devam ediyor.bu durumda .

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Zevkini bilmem ama prezervatif vajinanın içinde kalır dikkat edin, devam etmeyin bence.. başımıza geldi çünkü.

• nasıl cıkarttınız ?

• Önce doktora gidecektik, Pazar günü doktor bulamadık. Evde kara kara düşünürken google amca aklımıza geldi. Arattırdık tarattırdık konuyla ilgili bulduk bir şeyler. Eşim işaret ve orta parmağını vajinanın içine soktu, biraz ilerledi, ucunu yakaladı, çekti çıkardı. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• ben devam edemiyorum çünkü penisin ucu çok hassaslaşıyor devam edersem çok acı verir :)

• her seyden önce prezervatifle seks yaparken gebelik riski vardır. bütün doğum kontrol yöntemlerinde risk vardır aslında hiçbiri riski sıfıra indirmez. hele dediğiniz durumda ereksiyon tam olarak sürmeyeceğinden prezervatifin cıkma riski artar gebe kalma riski de artar.

• sperm kaygan bir sıvı. o şekilde devam etmek için özel bir çaba sarfetmeniz gerekecek. sen en iyisi yıka, sonra da balkonda çamaşır askısına tak, kurut. ama aklında olsun 90 dereceye atma ((= neticede plastik, elde yıkarsın ;)

• erkekler boşaldıktan sonra bi 15 dk filan ( kişiye göre değişir ) cinsel yönden isteksiz olurlar...ereksiyon hali yok olur haliyle...burdan partnerinin erken boşaldığı ortaya çıkıyor o ayrı...prezervatifin çıkma ihtimali var..bu da vajina içinde olursa hamilelik olağan bi durum olabilir...zevk alma durumuna gelince...ereksiyon yoksa zevkte yok...

• dibine kadar boşalmadıktan sonra bişey olmuyor.korkudan parmaklarımı vajinaya sokup içersini kontrol ettiğim bile oldu :D en riskli zamanda bile hiç kullanmadım prezervatif hayatımda bi kere bile ,hep zamanında çektim onun için kafama takılmıyor değil bazen ama çoğu dışarı giderse sorun olmaz zaten

• ekonomik sevişmemi olur söyle sevgiline değiştirsin cimri olmasın.

• Aynen.. Ayrıca spermin etkisiyle içten de kayganlaşıyor ve prezervatif sıyrılıp kalıyor vajinanın içinde. İlişkiden sonra devam etmeyip çıkartmak gerek.

• et ete deyecek kardeşim..

• kesinlikle %100 kalmaz die bişey yoktur zevk suyunda bile canlı spermler bulundugundan dolayı kesinlikle korunmasız her ilişkide hamile kalma riski vardır...

• korunmasız değil prezervatif takılı ama boşalmış ve boşalmasına ragmen devam ediyor.bu durumda .

• yani prezervatif takılı halde mi?zevk alına bilir ama ben soruyu anlayamadım pardon ?

• perzervatif takılı halde seks yparken erkek boşaldıktan sonra yine o halde yani (boşalmış ve prezervatif hala takılı:) hla erekteyse devamettiğinde zevk alırmı bu bir ,ikinci sde hamilelik riski oluşurmu bu durumda?

• elbette zevk alır ama riskli bence prezervatif aşırı turtunmeden patlarsa spermler içeriye akabilir
      içeriye akarsada hamilelik riski olabilir
      bence değiştirerek devam edin

Kızlar Ne Diyor 1

• Her an deforme olabılır ,bu sekılde güvenlı olmaz

Yükleniyor...