Kızlık muayenesine giden var mı?

Kızlık muayenesine gidicem. Temizliği ne şekilde yapmalıyım? Jilet kullanıyorum belli olur mu bir sakıncası var mı? Bide kızlık muayenesine giden var mı ne konuştunuz nasıl oldu? Muayeneyi nasıl yaptı?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• ailen mi gönderiyor yoksa kendinmi gideceksin bildiğim kadarıyla yasak bunu yapmak sadece adli vakalarda yapılabilir

0|0
    0|0
    • Kendim gideceğim. Devlet hastanelerinde yapmazlar mı?

• o zaman git anlat derdini kaybedeceğin birşey yok

• Ailemin kulağına gitmesinden ya da doktorun terslemesinden korkuyorum :/

Erkekler Ne Diyor 8

• Basit bir muayene.

0|0
    0|0
  • merhaba arkaşım öncelikle çok geçmiş olsun ailene bu durumdan ozaman neden bahsetmedin kan geldi diyorsun nasıl yani af edersin parmagınımı soktu o şerefsiz tam olarak anlayamadım

0|0
    0|0
  • aman temizliğini yapta öyle git rica ediyorum :)

0|0
    0|0
    • E tabi ki yapıcam da jilet sorun olur mu o kafama takıldı

• hayır sorun olmas bende hemşirim neyle yaptıgın önemli değil sadece temizliğini yap yeter...

• kızlık muayenesine neden gidilirki?

0|0
    0|0
    • Küçükken bir o* çocuğunun tacize uğradıysam ve yıllardır kafanda bir soru işareti varsa

• Sağlamsa söylemeyeceğim evet değilse de diktiricem başka çarem var mı? Tecavüze uğradı diye kızını-karısını kurşuna dizenlerin ülkesinde yaşıyoruz

• allah gostermesın benım esim benden once ya da sonra ole bı olay yasamıs olsa sonuna kadar arkasında olurum ona onu yapandanda hesabını ole bı sorarımkı...

• ağda yapsan daha iyi olur bence neden gidiyosun nolduki...

0|0
    0|0
    • İçim hiç rahat değil senelerdir. Küçükken bir şerefsizin elle tacizine uğradım bir iki damla kan geldi acaba bozuldu mu zedelendi mi merak ediyorum :/

• Evet ilk boğuma kadar anca sokmuştur daha sonra ağlayarak kaçtım yanından zaten

• 3 ya da 5 cm içeri soktuysa kızlık zarın hasar görmüştür

• Bayan doktora git rapor vermez sadece bakire olup olmadığını söyler

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun vajinanızı güzel bir şekilde jiletle temizleyip gidebilirsiniz. Yalnız tek başınıza gidemiyorsunuz muayene etmiyorlar tabi 18 yaşından küçükseniz.

0|0
    0|0
  • özel bir jinekoloja git ama en az 500 tl ni alırlar... kıl tüy önemli degil ya... benim eski sevgilim gitmişti serefsiz... sen niye gidiyosun

0|0
    0|0
    • Aşağı ki yorumlarda yazıyor

Kızlar Ne Diyor 7

• bir jinekolog jilet mi ağda mı diye bakmaz. çok bir şey konuşmana da gerek yok. 18 yaşından büyüksen meramını anlat o sana bakar.

0|0
    0|0
  • Yalnız kendin kafana göre muayene yaptıramazsın

0|0
    0|0
    • Neden ki? Nasıl olması gerekiyor bir bilgin var mı?

• Çalıştığım hastaneye gelen hastalara biz yapmıyoruz çünkü kızlık muayenesi için adli kağıt istiyor hastane. Devlette de bu böyle sanırım.

• Anladım yorumun için teşekkürler

• Ben hemsireyim oradan biliyorum tüp bebekte de alttan muayene olunuyor emin ol karsindaki doktor az tuyluymus tuyluymus diye dert etmez onlar gunde kac kisiyi muayene ediyor sen dusun. jilet yeterli yani. girince diyorsun kizligima baktirtmak ostiyorum diye zaten o muayeneye basliyor.

0|0
    0|0
  • Mahkeme kagidin olmadan yapmiyorlar

0|0
    0|0
  • Vay nomissiz

0|0
    0|0
    • Ne alaka? Bilip bilmeden yorum yapma

• Anladım yorumun için teşekkürler bu arada tekrar özür dilerim

• Sorun değil geçmiş olsun

• Kendin isteyerek mi gidiyosun nasil gidersen git aileleri kizlarini surukleye surukleye gotururken kizin uygun bir temizlik yapmis oldugumu sanmazsak nasil gidersen git

0|0
    0|0
    • Evet kendi isteğimle ailem bilmeyecek. Küçükken bir şerefsizin elle tacizine uğradım bir iki damla kan geldi acaba bozuldu mu zedelendi mi merak ediyorum :

• Yok canim nolacak adam yalamicak sonucta

• Tövbe ya güldürdün :d peki teşekkürler

• Hiç gitmedim de sen neden gidiyosun?

0|0
    0|0
    • Küçükken bir şerefsizin elle tacizine uğradım bir iki damla kan geldi acaba bozuldu mu zedelendi mi merak ediyorum :/

• Anladım çok geçmiş olsun :-(

Yükleniyor...