Poposu büyük olan kızlar/kadınlar nasıl s*x yapıyorlar merak ediyorum?

Ya böyle büyük sonucta kocaman popoları olan bir bayan nasıl seks yapıyor? Yani zor olmuyormu? Erkek nasıl yapıyo yani yetişiyormu ki falan merak ediyorum?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ne saçma bir düşünce öyle benim kalçam yuvarlar dolgun vede çıkık ama şisman felanda değilim karnım yok belimde incecik herneysede de ilişki sırasında her pozisyonu yapıyoruz? Mesela doggy de inanilmaz azıyor yus yuvarlak kalçalarıma vura vura morartıyor veya o koltuğa oturduğunda ve ben onun üstüne oturunca gözlerini kalçamdan alamıyor

0|1
    0|0
    • Harika olmalı yaptığınız fakat benim dedğim daha farklı. Hani yağlı diyelim baya geniş. Oraya penisi nasıl sokuyor? Ve sizin yaptıgınız pozisyonları penisin üstünde zıplama gibi şeyleri nasıl yapıyorlar

• Orasını bende bilmiyorum 😑

• Hani kalkıp penisin üstünde zıplayabiliyorlarmı? ya da evli birinin seks hayatı nasıl. P*rno filmlerinde izlediğimiz gibi olan varmı. Mesela ben evlendiğimde penisimi eşimin boğazına kadar sokacam yani aşırı zevk verici birşey bence

Kızlar Ne Diyor 2

• Ağır vasıta

0|0
    0|0
  • Büyük penis candır

0|0
    0|0
    • Büyük penis olmazsa nası olcak bu iş

• Yapıyolardır, çok şişmansan zor olur da 80-90 kilo kurtarır bir çok hareketi

• Bence 80-90 kilo biri penisin üstünde zıplayamaz. 1-2 dk ya yorulur. Bence şişmanların ki stabildir. Yani sırt üstü yatarlar. Erkek kadının üstünde yapar işte

Erkekler Ne Diyor 3

• kalça ve popo büyükse sıkıntılı olur hele de genel bir kilo varsa, ben yaptım ama o da zevkli oluyor, becerirken şap şap sesleri mükemmel

0|0
    0|0
    • Ha tamda bu. Yani zayıflar gibi her seks pozisyonu yapabiliyorlarmı öyle

• Teşekkür ederim erkekle böyle konuları konuşmam garip olur (:

• ok kanki sen bilirsin:)

• kalça genişliği artarsa daha zorlaşır ama kendine güvenin varsa sorun yok :) çak geç :)

0|0
    0|0
    • Yok ben yapmadım yani bılmem anlamam ama bu zayıfların yaptıgı gibi seks pozisyonları yapıyolarmı falan merak ediyorum doğrsu

• hayır yaparken sorarlar kaşarlar :D

• Alla alla :D d hic yapmadıgm ıcın bılmıom tabi (:

• onlarda insan olum

0|0
    0|0
    • Tamamda nasıl yapıyorlar yani merak ediyorum sonucta kilolu yağlı böyle istediği pozisyonları falan yapamazlar haksızmıym

Yükleniyor...