Kilolu bir erkekle birlikte olur muydunuz?

Çevresince en yakışıklı gösterilen kızların peşinden koştuğu bir erkektim, fakat son 4-5 yılda çok kilo aldım. 175 boy 70 kilo iken 95 kiloya kadar çıktım yani 25 kg filan almışım ve hiç bir kız yüzüme bakmıyor artık, yıllardır sevgilim yok, yalnızım, cinselliği yaşamak için artık gay olmayı bile göze aldım düşünün yanı o derece! Sizce ınsanın kilolu olması lişkiye gerçekten engel midir? kilolu inanların ilişkisi yaşamaya hakkı yok mu? varda sırf ben mi reddedilme korkusuyla kimseye yanaşamıyorum artık? ve bu son sorum özellikle bayanlara kilolu (20-25 kg kadar) fazlası olan bir erkekle birlikte olur muydunuz? Teşekkürler.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kitabı al iyice oku ve imkanın varsa başla ufak tefek inceliklerine (1,5-2 ltsu içmek, yulaf kepeği, günda 20 dk kadar yürüşüy vb gibi) dikkat ederek uygula. yoksa yarar yerine zarar görürsün. 118 kg olan bir iş adamı arkadaşım bununla 2,5 ayda 118 kg dan 98 kg ya düştü. diyetin tüm safhalarını uygula, 1,5 ay sonra kan değerlerini ölçtür. ben de son 6 ayda iş stresinden aldığım kiloları bu diyetle verdim, eskiden olduğu gibi karnımın baklavaları bile artık belli oluyor. :) ümitsiz olma, zayıfla sonra bir badi salonuna takıl kas yap. sonra gör o kızzzları :D

link

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• neden kilo vermiyorsun? diyetisyen yardımıyla spor yaparak kilo ver bence. sevgili bulamama açısı değil sadece bu. kendine özgüveni olan erkekler daha çok dikkat çeker. sadece fiziksel olarak bakma. kilo vermeye üşenmeyin sağlığınız da bozuluyor.

0|0
    0|0
    • haklısınız hayatımdaki tüm zararlı şeyleri kestim fast food olsun hamur işi olsun ama yinede kilo veremiyorum :(

• ya evet ne gerek var spor merkezlerine. basket oynayabilirsin hergün 1 saat koşabilirsin ya da tempolu bir şekilde yürümek. birazda beslenmene dikkat ettin mi 3 ayda oldu bu iş.

• ah ah futbol oynamayı cok istiyorumda bu yastan sonra cocuk gibi nerde oynıcam ki

• olmam ben zayıfım yanımda da benım gıbı fızıgı duzgun bırı olmalı

2|0
    0|1
  • Engel değil tabi ki yani benim için çok bi sıkıntı olmaz ama her pozisyona giremezsin ve özgüvenin kaybolmuş . söylediğine göre yüzün falan güzel . kilo verebilirsin 1 yılda sağlıklı bir şekilde eski haline dönmen kolay yardım almanı tavsiye ederim hem özgüvenin gelir , kendinle barışırsın hemde kızlarla aran düzelir.

0|0
    0|0
    • her pozisyon derken nasıl yani her pozisyona giremem ne alaka?=

• hadi canım şaka yapıyosun gerçekten mi hiç denemedin mi. doggystyle güzel olur bak böyle dizlerinin üstüne çöküceksin belinden sarılıp saçlarından tutucam ve şov başlıcak tabi arada popoya şaplak :D

• Hayır ben olaya duygusal açıdan bakıyorum . Eşimle iyi olabilir belki :)

• E kilo versene

0|0
    0|0
  • içindeki gaylik kilo almanı bekliyormuş.

yapma kilo verebilirsin.

0|0
    0|0
  • Valla üzmek istemem ama kilolu bir erkeği kolay kolay kimse beğenmez. Sen spora başla.

1|0
    0|0
  • kiloılular sev,lm,yor :( bende kilouyum benide kimse sevmiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sevgilin olabilir ama cinsellik yönünde kolay kolay kimse istemez...çünki Sevgili; karakter, kişilik, konuşma, duygular vs. Hepsini kapsar...Ancak sırf cinsellik için kolay kolay kimse istemez...Neden istesin ki?...Sen daha önce anlattığın gibi biriyken, o çok şişman kızlar ile birlikte olmak istedin mi?...İtiraf et...

0|0
    0|0
  • Dostum kilo o kadar problem değil , en basit örneklere bak Ata Demirer adam fena halde kilolu ama evlendiği kadın'a bak ya da Esen Yenenler'e bak sevgilisine bak veyahut Şahan Gökbakar'a bak bir de sevgilisine bak.Yani kilo aşırı derecede önemli değil bence,biraz sempatik olman,biraz espirili ve kültürlü olman senin bu yönden eksikliğinin tamamlıyacaktır zaten.İlla komple seni dış görünüşünle isteyen biri de zaten senin için hayırlısı olmıyacaktır.İyi günler

0|0
    0|0
    • bu saydığın adamlarda para var. bu adamların bırak şişman olmasını, kafaları bile olmasa yine de çekici kadınlarla evlenirler. o kadınlar da küplerini doldurmaya bakarlar.

• cok dogru söylüyorsun colorsit

• Olması gereken ve gerçek hayatta olanlar bu. Sen kilo vericeksen sağlığın için ver onun görüşü bunun görüşü için vericeksen hiç kilo milo vermeye kalkışma.Şöyle düşünsene bir şimdi evleniyorsun baklavaların var ileride sonra kilo alıyorsun napıcak evlendiğin kadın sen kilo aldın baklavaların yok artık diye seni mi bırakıcak,ha bırakıyorsa da zaten öyle kadına eyvallahı çekiceksin,ha şunu da unutmayacak hamile kalınca kadının fiziğinden ne zerre kalıcak?-Hiçbir şey .Fizikten çok duygu önemli.

• 170 boyunda 125 kg olan bi arkadaşım var çocuk evlendi eşide kardeşim olsun çok güzel bi kız o bile bulabiliyorsa sen neden bulamayasın takma kafana ama kilo versen iyi olur sağlığın açısından.

0|0
    0|0
  • ben bunu bilir bunu söylerim, kiloluda olsan kızla konuşma fırsatını imkanını bulur yakalarsan ağzın iyi laf yaparsa önemi pekte olmaz kilolunun...

1|0
    0|0
  • eşim yok sen boş ver bu bayanların yazdığını,onlara göre durum böyleyse hamilielikten sonra türk hatunlarında meşhurdurg*tgöbek bir tarafa kayması bizde duruma bu gözlemi bakmalıyız.

0|0
    0|0
  • senin olay kilodan değil gibi şansla alakalı geçen balina gibi bir adamın yanında fıstık gibi bir kız varddı sokak ortasında dudakalrını öpüyordu

0|0
    0|0
    • O adamın parası vardır.

• kilo vermelisin ben170 boyundayım ve 82 kiloydum baktım kimse bakmaz oldu hemen spora başladım 5 kilo verdm gelip geçerken göz ucuyla kesmeye başladılar :)

• aynen bende şans ve para eksik ah şans ve para olacak ne ruslar ne sarısınlar götürürüm ben :D

• paran warsa sorun yok krds.ETRAF asar kaynio braz goster parayi cevrene:)

0|0
    0|0
  • Kilo versene arkadaşım sanki imkansz birşey

0|0
    0|0
  • gay olmak gelio aklinada dengin biriyle evlenmek gelmiyormu.

0|0
    0|0
    • oda geliyor ama evlenemem daha yaşım küçük işim gücüm yok param yok hiç bişey yok

• Bizde ergen olduk zayiflar sanki hep seks yapio la birak bunlari aklini basina al

• yaşım kucuk dediysem ergen degilim evlilik için küçük :D neyse galiba haklısın

• Benden senin seyleri hemen hemen yasadim kardesim.

Futbol oynarken, bir sakatlik gecirdim ve furboldan sogudum

sonrasi malum 3 sene sonra 25 kg benimde fazlam oldu.

Ama son 10 aydir da 20 sini verdim su an kendimi mutlu hissediyorum.

bir Tarih belirle, ve vermek istedigin kilo miktarini belirle, ama abartili olmasin

25 kg imi 8 ayda saglikli bir sekilde verebilirisn, bak nasil özgüven ve kizlar geliyor sana..

allah yardimcin olsun ...

ha birde, kilo lu da olsan, dil in varsa, her kizi baglarsin, konusmasini bileceksin ..

...

0|0
    0|0
Yükleniyor...