Sizce kızlığım bozulmuş mudur?

5. Sınıfın sonunda adet görmeye başladım. Ama adet görmeden önce başımdan şu olay geçti ; Bizde ailede böyle şeyler asla konuşulmaz bende büyüdüm havasıyla ne yaptığımı bilmeden çok utanarak söylüyorum bir iki parmağımı içine soktum. Ve iki üç damla kan geldi o zaman anneme söyledim adet olmuşsundur dedi ama daha sonra hiç kan gelmedi. 2-3 ay sonra adet olmaya başladım işte. Şimdi olay böyle sizce kızlığım bozulmuş mudur? Doktora gitmeye utanıyorum. Ve yemin ederim ki kimseyle ilişkiye girmedim. Yardımcı olur musunuz? Bide doktora gidecek olsam hangi bölüme gitmeliyim?

1|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• çok geçmiş olsun keşke annenize söyleseydiniz ozaman şuanda söylesenizde aklına başka düşünceler gelebilir öyle bol bir kan gelmez zaten en fazla 1 çay kaşıgı kadar kan gelir bu en fazlası en az 2 ila 3 damla bir kan gelir 2 parmak kızlık zarını bozmak için yeterlidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• jinekoloji yani kadın hastalıkları bölümüne muayene ol.

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmedikten sonra sorun olmaz sanmıyorum o kadar kolay değil o iş

0|0
    0|0
  • Tahriş olmuştur bozulduğunu zannetmiyorum. Kadın doğum veya üroloji.

0|0
    0|0
    • Peki teşekkürler yorumun için

• Korkma bozulmanıştır. Öyle basit değil o.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • kesinlikle bozuldu bence.. bir parmak girdimi bozulur zaten sen 2 parmağını sokmuşsun iyice yırtmışsın

0|0
    0|0
  • bozulsada takıntı yapma seninle evlenecek erkeğin sana güvenmesi lazım. eğer okadar tanıdıktan sonra güven duymuyorsa zaten evlenilecek biri değildir. kendi kendini bozan bir kız bakire bir kızdan bence bir adım öndedir :)

0|0
    0|0
    • Ay inşAllah beni anlayabilecek biri çıkar karşıma çok korkuyorum bu durumdan :(

• sen her zaman olduğun gibi olursan karşına sana uygun insanlar çıkar.

• doktora git utanma durumu net şekilde anlat oda sana kız olup olmadıgını söyler... gidecegin bölüm kadın dogum uzmanı

0|0
    0|0
  • resim at buraya

0|0
    0|0
  • Bozulmuş olabilir Jinekolog a gitmelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk adet olundugunda adet duznsizligi olyr merk etme bnce bisi yok

0|0
    0|0
    • Ama bir iki damla geldi daha sonra 2-3 ay hiç gelmedi

• Çok teşekkürler ama kafam karıştı şimdi :/ en iyisi doktora gitmek , uygun bir zaman olduğunda gitmeyi deneyeceğim

• Bozulma ihtimali yüksek ama parmaklarının k. zarına ulaşma durumuna ve zarının yapısına bağlı olarak durum değişebilir. bunu tıpçı olarak yazıyorum
    Jinekoloğa görünmeniz lazım ve utanmadan açıklayın ki gerekli muayeneyi yapıp tedbirini alsın

0|0
    0|0
    • Olayı direk anlatmalı mıyım sizce? Bide dikim hakkında bilginiz var mı?

• Peki çok teşekkür ederim

• rica ederim

• Tahriş olmuş olabilir, yani zedelenmiştir belki, yırtılmış olsa acı duyardın. Kadın doğum uzmanı dışında anlaşılamaz, doktora git.

0|0
    0|0
    • Peki teşekkürler yorumun için

Yükleniyor...