Hamile olma olasılığım nedir?

Iliskiden 2hafya sonra regl oldum bu ayda regl oldum. Yani toplam 2 kez regl oldum ama 5 gün süren reglim 3 gün sürüyor. Bazen mide bulantısı oluyor. Hamile olabilir miyim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayir hamile degilsin. 2 kere regl olmus olman onemli regl suresi, kan miktari, kanin kivami aydan aya psikolojiden psikolojiye degisir

0|0
    0|0
    • Ustune gorme olmamistir degil mi?

• Peki sağolun :)

• Rica ederim sende saol :)

Erkekler Ne Diyor 6

• bu ustune gorme olayı extrem bır olay yuzde 99 degılsınız.. ancak kesın sonuc veren kan testı rahatlatır ıcınızı, gıdıp yaptırın ıcınızde kuruntu ıle yasamazsınız en azından, ıdrar testlerı kesın sonuc vermeyebılır.. onlarda şaşar ama kan testı katidir..

0|0
    0|0
  • :))) herzamanki gibi yine agzı olan konusmus. endişe etmeye gerek yok. hamile olmanız imkansız. yasadıgınız durum gayetttt normal bir durum ayrıca..(jinekolog dr.)

0|0
    0|0
    • Bir jinekologun bunlari söylemesi beni cok rahatlatti :)

• zaman buldukca sadece bu siteye girip seçtiğim soruları cevaplıyorum.. diğer yorumlarımı takip ederseniz daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. maalesef burada herkes kulakdan dolma bilgilerle cevap veriyor. sağlıkla kalın..

• Teşekkürler, sizde :)

• zorr

0|0
    0|0
  • Hamilesin 3 gün diye bir regl olmaz zedelemiş oda kan yapıyor sende regl sanıyosun

0|0
    0|0
  • Regl oluyorsun niye hamile olacaksın ki

0|0
    0|0
  • korunuyor musun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde olmustu ilk 3 hafta içinde regl + 2. regl gebelik oluşumunu sıfırlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...