Bir cümle kurun sadece % i merak ediyorum!?

Eşcinseller hakkında ne düşünüyorsunuz? Doğuştan bir hormon bozukluğu tedavi edilmesi gerekir diyemi yoksa sapkın bunlar diyip küfürmü ediyorsunuz?

0|1
515

En İyi Kız Görüşü

• yorum yazan homofobiklere pek güzel sovdum içimden :) bence biz cok guzeliz

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• düşünmüyor biliyoruz. hormon bozukluğu olmadığını, sapkınlık olmadığını. küfürde etmiyoruz. kendi elinde bir tercih değil bir yönelim olduğunu ve bununda doğuştan kaynaklı olduğunu biliyoruz. elimizde ki bu verilerle saygıyı diğer insanlar kadar belki daha fazla hak ettiklerini düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Ne kadar mutlu oluyorum böle güzel niyetli insanlar gördükçe

• bütün insanlar mutlu olmalı. kısa olan hayatı böyle ayrıntılarla daha da kısaltmaya gerek yok ki.

• hormonların dürtüsüne uyarak yaşamak yerine iradeli davranıp tedavi yoluna bakılması gerekir. nasıl herhangi bir hastalıkta tedavi yöntemleri aranıyorsa bunda da aynı titizlik gösterilmeli

0|0
    0|0
  • Dogumsal bir sey ve tedavi edilemez diye dusunuyorum.. ama normal insana igrenc geldigi icin , gunah oldugu icin ve tuhaf hareketler yapip normal insanlara da asilmaya kalktiklari icin , fena halde kılım..

0|0
    0|0
  • Saygi duyarim cogu ztn iyiniyetli durust olur

0|0
    0|0
  • Oğlum kızım olsun istemem dürüstçe onun dışın da hayat tarzlarına ve yaşamlarına saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi zevkler ve renkler

0|1
    0|0
  • Bizi ilgilendirmez allah cc onun arasinda

1|1
    0|0
  • saygı duyuyorum elbette herkesin özeli kendine değilmi cnm:)

0|0
    0|0
  • Bana bulaşmasın yeter sonra bana yazılır felan. s

0|0
    1|1
  • Sendemi öylesin yoksa l*n ne güzel kızsın yazık valla

0|0
    0|0
  • bu sadece doğuştan bir durum

antalya nın neresi

0|0
    0|0
  • sapkınlığı hormon bozukluğu kılıfına uydurmuş ibneler

0|0
    0|1
  • Doğuştan gelmediğine eminim

0|0
    0|0
  • Bu kadar güzel bir kızıne rkeklerin cezbeden cekiciligi varken lezbiyen olduna inanamıoyrum

0|0
    0|0
  • Hormon bozukluğu

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Escinsel olmak bir hastalik degildir bu yüzden tedavisi yoktur. Insan secim yapamaz escinsel mi hetero mu olayim diye. Artik insanlar birbirlerini yargilamaktan vazgecsin. Ben lezbiyen olmasam bile, escinsel arkadaslarim var ve onlarin hetero arkadaslarimdan hic bir farki yok. Insan insan olsun yeterki.

0|0
    0|0
  • Beni bağlamaz ama iğrenç

0|1
    0|1
  • Dogustan hormon bozuklugu

0|1
    0|1
  • hormon bozukluğu var

0|1
    0|1
Yükleniyor...