Erkekler bana bunu söledi normal mi sizce?

şu an öyle bir muhabbet açtıı işte erkek çocuğumun olmasını çok istiorum dedim.. hemen yapalım dedim bende kocam ol öyle dedim kocan olmadan olmaz mı dedi şok geçirdim şu annn ben o* deilim malesef yazdımm iyi demişmiyim böle konuşması normal mi?

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• o senı hala oyle sanıyor... bence cok naıf bır cevap vermıssın, ıstersen ben senın yerıne bı cevap yazayım o uckur duskunu abazaya...

0|0
    0|0
    • ne alaka 2 aydan beri çıkıoruzz.. ama öncesi var 1 sene böle sölemesini cinselliğe düşkün olduğunu gösteriyorr... beni kaşar sandığını düşünmüorum

• e o zaman ne duruyorsun kocası olmadan olurmuşu gıt goster ona..

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen ona öyle dersen azmış her kes bunu diyecektir. Hata maalesef baştan sende.

0|0
    0|0
    • bu konuyu ilk o açtı aramızda böle bir konu geçmişti bende benle böle konuşma kötü kız gibi hissediorum kendimi dedim daha sonra bu gece sen kendini kötü kız gibi mi hissediosun dedi bendeee böle konuları anca evliler ya da nişanlılar konuşur dedim mesala şu an nişanlıyızz dedi ölelikle bende öyle bişey dedim ardından devamını getirdi zatennn... ama çok büyük bir soğuma oldu

• Tamam o zaman. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür et.

• O tip erkekler orspu.

0|0
    0|1
  • Iyi demissim oda mal ki nabza gore serbet vermesini bilmiyo hem abazinko hemde salak iyi demissin bence ona yol vermeye hazirlan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...