Erkekler ayakta mı yoksa oturarark mı işenmelıdır ve neden?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• doktorlar prostat kasının ayakta idrar yapması sonucu hep kasılı kaldığını ve kasılan kasın gevşeyememesi sonucu zamanla prostat kanserine dönüşebiliyormuş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Saglik acisindan oturarak seyapmak daha iyi. Ayakta yapildiginda prostat kanserine yol aciyormus.

0|0
    0|0
    • bundan sonra oturarak yapacagım cogunlujla

• benim salak kucuk kardesm de hep ayakta yapiyo annem dovuyo sonra :)) heryeri cis yaptin diyo gebertcem seni diyo :) bide deden gibi kanser olursun oyle yaparsan diye korkutuyo ama gercek bu arastirablrsn cok zararli.

• gözum korktu aratırıyorum googleden

Erkekler Ne Diyor 5

• erkek ya da kadın farketmez oturarak işemelidir. özellikle de erkeler

bunun bir kaç nedeni var. önce sağlık açısından değerlendirelim
    idrar torbası oturulduğu zaman tam eğime gelir. içeride sidik kalmaz. ama ayakta tam eğiminde olmadığından içeride kalan sidik sonradan kireçleme yapar.
    erkeklerde kadında olmayan bir organ var. prostat. bu organ bir nevi şamandradır. asla görevi idrar yolunu açıp kapamak ve idrarını tutabilmesini sağlar. bu organ oturunca idrar yolunu açar ve doğal çalışması budur. ayakta ise açılmaz. bunu ayakta işerken zorla açmış oluruz. bu da prostatın bozulmasına neden olur

diğeri konu temizlik.
    ayakta işenince prostat zorla açtırıldığı için ve idrar kesesinin tam eğimde olmayıp kesede sidik kalması ayrıca da prostat geç kapanacağından külota belli süre sidik akıntısı olur.
    diğer yandan ayakta işenince her tarafa sidik sıçrar.

0|0
    0|0
  • duruma göre değişiyor kanka ama oturarak daha iyi :D

1|0
    0|0
  • Prostat ve temizlik için oturarak en iyisi.

0|0
    0|0
  • Alaturka da yapmak en sağlıklısı

Bilimsel olarak kanıtlanmıştır

0|0
    0|0
  • ayakta işemenin dinen günah olduğu söyleniyor ama ben buna inanmıyorum, sağlık açısından her hangi bir farkı yok bence

0|0
    0|0
    • anlasıldı bundan sonra oturacagız

Yükleniyor...