Erkekler bakire olmayan bir kızla evlenir misiniz?

evet sorum gayet net ve açık, bakire olmayan bi kızla evlenmeye düşünürmüşünüz?

0|0
5|71

En İyi Erkek Görüşü

• Bedenin bakire olması mesele değil, ruhun fahişe olmasın sözüm ona...

Daha önce yapmıştır bişeyler ama pişman olmuştur, veya gerçekten salih olarak bana ömrünü adamayı seçmiştir, o zaman neden evlenmeyeyim...

Peygamberimiz zamanında, adamın birisi, Peygamberimiz'in yanına geliyor diyor ki:

-Ya Resulallah, ben zina ettim...

Peygamberimiz:

-Kapat konuyu diyor inanmıyor

Daha sonra yine geliyor adam ve diyor ki:

-Ya Resulallah, benim yaptığım zinadan bi çocuğum oldu, çok pişmanım Allah affeder mi diyor

Ashabtan birisi:

-Allah belanı versin, diyor

Bunun üzerine Peygamberimiz:

-Sen onun tövbesinin kabulünün senin bin kere töbene bedel olduğunu bilseydin, bunu demezdin diyor ashabtaki o kişiye...

4|1
    0|3
    • " Ashabtan birisi "

bunu görünce üstüme alındım :/

• adam gibi adam olmadığına kesin kanaat ettim biliyorsan konuş bilmiyorsan sus baska bir konuda da sana nerde olman gerektiğini yazmıştım bir başka insanı yine günaha sürüklemişsin.

Erkekler Ne Diyor 70

• ben evlenmem. ben karıma temiz gideceğime göre onunda temz olmasını beklerim tabiki. hiç ilişkiye gimedim. uzun süreli ilişkim oldu ama ben evlendiğim insanla yaşama taraftarıyım o duyguları. o yuzden karşımdaki insanında benim gibi biri olması gerekiyor ki evlenebileyim onunla. tabiki kafalarında uyması şart.

2|3
    1|0
  • bakire bir kızla evlenecek kadar geri zekalı değilim.

öpüşmesini bilmeyen, elleriyle sürekli pireler uçuşan bacak aralarını kapatan, hiçbir şeyden habersiz, erkeğini nasıl mutlu edeceğini bilmeyen o iğrenç acemi bakirelerle evleneceğime kendi hemcinslerimle ilgilenirim daha iyi.

bakire bir kız her türlü hakareti hak etmiş, korkak, cesur olmayan, bir inek gibi yaşayan, kocasının eline bakacak asalak ve parazitten başka bir şey değildir.

tüm bakirelerden iğreniyorum.

daha önce cinselliğini yaşamış bir kadın ise deneyimli, erkeğinin ne istediğinibilen, kendi vücudunu tanıyacak ve istediğini yapıp arkasında duracak kadar şereflidirler.

tüm samimiyetimle diyorum ki bakire olmayan bir kadın bakire olan kızdan çok daha namuslu ve haysiyet sahibidirler.

düz duvara tırmanıp sonra da namus edebiyatı yapan pis bakireler gibi samimiyetsiz değildirler.

3|0
    3|1
    • çok gaza gelmişsin.hayrolsun inşallah:(

• vallahi anlamıyorum yazdıklarını :)

• dogru hayvan hayvanlarla konisiyor, unutum:

• kendimi gizlemeden yazıyorum =)

kadın bekaretini zina ile kaybetmişse evlenmem.

namusuyla evlenmiş onuruyla boşanmışsa evlenirim.

3|5
    2|1
  • bakire olmıyan kızlara, o... muamelesi yapıldığı bü ülkede yaşıyoruz malesef

bunu bilerek sevmişsem sorun yok evlenirim, ama 3-5 yıl beraberlikten sonra söylerse oturur düşünürüm. sonuç olarak bakirelikten ziyade insanlığını yitirmemişse evlenebilirim.

2|3
    2|1
    • Peki, bide bi sey var biz muslimaniz, bizim dinimizde evlenmeden önce ilskiyi girmek gunah hata cooook buyuk gunah affetilmiyecek kadar buyuk, acaba yarin öburgun öbur dunyaya gitiz zaman alaha nasil hesap vericez... Hepinizi kiniyorum Namus dinimizde yazilan bisey..

• Alahim sukur, ellhamdullah muslimanim, kuranda yasaklandi seyleri ben yapmam, eyer cok merak ediyorsan eyer, ben her kiz gibi her önume gelenle birlikte olmam hayatimda ilkez bi sevgilim oldu o oglanda tam 4 sene pesime kostu ve hata simdi 20 yasinda bi kadinim evlenmeye bile dusuniyoruz ama elimi tutmasini bile izin vermiyorum, dinimizde haykir.

• herkes kendi inançları peşinde devam eder ve herkes özgürdür, onun için bırak bu iyi görünüm olma durumlarını ve sevgiline elini tutturma.

• büyük konuşmayı sevmem ama çok aşık olursam gözüm kör olursa kızda iyiyse bir kere hatalığa mahsus olmuş tekrarlanmamışsa evlenirim ama bir kaç kere birlikte olmuşsa biriyle onu kaldıramam

2|1
    0|2
    • hah işte biz de onu diyoruz, kaç kişi ile yaptığını nerden bileceksin sayacı yok ki...

• arkadaşım oda onun vicdanına kalmış bişey bana bir kere derse inanırım sonuçta aşık olmuşum hem yalancının mumu yatsıya kadar

• yok biz herkesi becerelim ama bakire kız alalım deriz

3|2
    1|2
  • Evet, çünkü onun yediği boku biz de yedik...

6|3
    0|3
  • Bakire olmayan kızlarla evlenirim diyenler genelde outletlara küçümser gözle bakanlar. umarım anlatabildim.

1|2
    0|0
  • Ne olmus bakire degilse Analdan Milyon kere iliskiye girip bir zari ni korumussa ne anlami kaldi bunun mantikli olun beyler Tamam hatun kiz oglan kiz SENSE OKUZUN BIIRSIN ATIYYORUM 35 YASINDA EVLENDIN 18 20 YASLARINA BIR KIZLA KIZ GORMEMIS GECIRMEMIS SEN ISTEN EVE GELECEN KIRLI TERLI PIS CART CURT KARIN DIYEDE BELLI BI SURE SONRA KOTU DAVRANCAN ILGISIZLESCEN E BU KIZ HIC BIRSEY YASAMAMIS GOZU DISARIYA DONECEK GENC DELIKANLILARI ARZULAYACAK ALDATICAK OLAN SANA OLUCAK MANTIK NERDE MATIK HANI YOKMU BEYLER PEKI OZAMAN BU ARADA ZAR DEDIINIZ DAVA 500 LIRAYA DIKILIYOR AYRICA CINDEN OZEL KANLI MANLI PATLAYAYANIDA GETIRTILEBILIYOR BILGILERINIZE SUNARIM.AYRICA 5 DAKIKALIK BIR HATA YUZUNDEN KIZIN HAYATINA MAL EDILMEMELI RENCIDE ETMEYELIM KIZLARI SONUCTA ONLARI BU DURUMA DUSURUEN HEMCINSLERIMIZ SAYGILAR SEVGILER !

1|0
    3|4
  • bakire ya da bakir olması hepimizin tercihidir eminim. ama aşk öyle bi illet ki insanın gözü bibok görmüyo... :)

1|0
    1|1
  • Onu bende yaptıysam o haltı bende yediysem elbette. Ama ben bakir isem kızında bakire olmasını isterim doğal olarak. Herkes ilişkiye girmeye geldi mi terminatör bi ona bi buna göz diker sonra gelir bakire kız ister. Davul dengi dengine kardeşim. Madem öyle yapmıcaksın.

2|2
    0|0
  • Erkekler evlenmeden ilişki yaşıyor bu yanlış tabii ama kadınlar da yaşarsa o toplum artık düzelmez, git gide bozulur, kadınlara hiçbir değer verilmez, evlilik diye bir şey kalmaz, çocukların babaları bilinmez...

Şu an evlilik varsa, kadınlara değer veriliyorsa bu temiz kadınlar var olduğu içindir.

Bakire olmayanlarla evlenirim diyen azınlıkları da etkiler diğerleri ve onlar da niçin evleneyim ki der kimse evlenmiyor, evlenmeden herkes istediğini yapıyor nasılsa...

Not: erkekler bakire olup da her haltı yiyenleri az çok tanıyor, duyuyor, soruyor, öğreniyor merak etmeyin..

0|0
    1|0
  • evlenmek için , karşılıklı olmak şartı ile benim tek kriterim aşk ve sevgidir .aşk ve sevgi varsa , varsın bakire olmasın hiç önemli değil.soru çok açık ve net.cevabımda çok açık ve net.

2|0
    2|0
    • Anladim yani baska erkelerin altina yatis bi kadin saygi sevgi duyuyorsun, cok ilginc. Seni gibilerin erkeklini supelenirim ancak...

• bakire olmayan her kadın fahişe (yada adı her neyse)değildir.öyle değilmi?ben bakire olmayan kadını sevebilirim dedim.fahişe bir kadını severim demedim.ayrıca bir kadının bakire olmaması önüne gelen her erkekle yattığı anlamınada gelmez.sorduğun soruyu tekrar okumanı tavsiye ederim.fahişe demedin,bakire olmayan dedin,

senin sevdiğin erkeğin yüzlerce kızla birlikte olmadığını nersen biliyorsun ?

• hiç bir kızın bakireliğini bozmayı düşünmediğim için bana geleninde bozdurmayı düşünmeyen biri olmalı asla evlenmem

1|1
    2|0
    • Ne guzel gercek Turk erkeleri cikiyor ortada öburleri saymiyorum...

• peki seni bozdularmı ? bayanın ilk kez ilişkiye girmesine "BOZULMAK" düşüncesine bakıyorsan kusura bakma ama kızlardaki tek fark bir zar yoksa erkeklerin cok daha bozuk oldugunu herkes biliyor.

• kusura bakma 1 aydır yokum cevabımdan anlamış olman lazımdı kendim için düşünmediğini bir başkası içinde düşünmüyorum ama senin anlayışın işte orası şüpheli

• erkeklerin çoğu el değmemiş koklanmamış bayan ister ondan sonra evlenincede sex hayatları monoton geçer, daha neyin ne olduğunu bilmeyen bir kızdan oral ister,anal ister fantazi ister. ama ne bulur hüsran. bakire bir kızla evlenen erkek çok sabır ve hoş görüyle ancak sexi zevke dönüştürebilir. buda çoğu erkekte yok. dışarıda her türlü zevki veren birini buluncada evlilil çatırdadı gitti.

1|1
    1|1
  • mümkünse bakire olmasın. İlk oldugum için her zaman hata yaptıgını düşünür.

1|2
    2|0
  • Evlenip boşandıysa olabilir. Diğer türlü:

Asla!

2|0
    4|0
  • üzgünüm hayır neden diyecek olursak çünkü erkek her türlü kızla birlikte olur hatta her türlü kişi ile ama sıra evliliğe gelince kesin bakire bir kızla evlenmek ister. maalesef bu olguda toplumunda kusuru çok. afedersiniz sözüm ona kız bir kere biri ile yattımı çok afedersiniz toplum gözünde o* oluveriyor. halbuıki erkeğin yaptığıda aynı değişen ne ama yok bakire olacak .

2|1
    0|1
    • çünkü erkek egemen toplumda yasıyoruz keske erkeklerinde adı cıksa da o zaman görsek sizi

• insanlarında kişiliği vardır ne bakireler gördüm... ne olmayanlar gördüm dirhem ile satan hani bi hataysa ve üzgünse kandırmaya kalkmıyorsa deli gibi seviyorsak birbirimizi ne yaşıyacağımız belli değil neden olmasın ki . ama orda burda cirit atmış anladın sen gerisini.

0|1
    0|0
  • evet diyorum ben kimse kim ister bakire ister değil BAKİRE olmayanları öldürsünlermi yani bu aymazlıktır cehalettir biz demiyoruz herkez gitsin bakireliğini kaybetsin ama hata insanoğluna mahsus herkez hata yapar önemli olan ders çıkarmaktır pişman olmuşsa ben ederim arkadaş bu benim tercihim bakire değil diye o.bu mu yani alah allah

0|0
    3|0
    • HATA? öyle seyleri hatasi olunmiyor malesef, ne yani ayy pardon yanisikli girmis orami, evet eyer merak ediyorsan O olunmiyor ama namusuz serefsiz gurursuz oliyor.. Sizin gibi insalari yuzunde genc kizlarimi kötu örnek oliyorsunuz, ne yani aneler babalar sabah aksam yemeden icmeden calisinlar hayirli evltan buyutmek icin, sonra anesinin babasinin karsinca cik yaa baba k.b ben bu gun kiz olan kiz degilim kadin oldum? babalarda mutlaka kizlarinda gorur doyicak, bir dakikalik zevk icin okadar

• şimdi derdimde ayıp olur sen kafanda bitirmişsin burada neyin hesabını tutuyor yapıyorsun çelişkidesin sorunların var...

• NEEEYYY? sornumu var? hee var burdaki ökuzleri aciyorum

• Bakire olmayan kızla evlenmem, yok neymiş namus bacak arasındamıymış süslü püslü egzantrig sözcükler yazmasın kimse, sen git onla bunla sikiş sokuş sonra çık bu tezini savun.

0|1
    2|0
  • eğer seviyorsam bakireligi falan farketmez yeterki gozu benden baskasını gormesın aklı baskasında olmasın onemlı olan budur bakırelık degıl :)

2|0
    2|2
  • asla evlenmem kimle yapmıssa yaada kimlerle gitsin onlarla evlensin

1|2
    2|0
  • Herkez yazmış yine yok önemli olan beyin zarıdır yok namus iki bacak arasında değildir diye. Ben kızlarda bekareti önemsiyorum. Ama evleneceğim kızda tamamen iletişim önemlidir. Her frekansımız uyuşur ama sırf bakire değil diye bırakmak doğru değil.Kız seninle mutlu olmak istiyor hayatında yeni bir sayfa açmak ve geçmişi unutmak istiyor. Bende kızı seviyorum ve ona daha çok sahip çıkarım böyle bir durumda. Ancak dediğim gibi tamamen nasıl ilişkileri olduğuna bağlı. Birden fazla erkekle çıkmış hepsi ile de cinsellik yaşamış ise orda biraz durursun.Yani bunu yapmış bir kız ortalıkta namusluyum diye dolaşmasın bir zahmet. BEYNİ BAKİRE OLAN KIZIN İKİ BACAK ARASI ZATEN BAKİREDİR.

1|0
    0|1
    • sana katılıyorum zaten onunla bununla yatan kızın beyninde sorun vardır öncelikle. onun dısında cok asık oldugu için veya bir genclik hatasıysa, ruhu safsa, iyi bir insansa neden mutlu olacagınn bir hayatın önüne set cekeceksinki

• Evet evet evet ...Ya ben de hep aynısını söylüyorum eğer ruhu bakireyse bedenin bir önemi yoktur benim için.Fazla kişiyle mi birlikte olmuş?O zaman da çeker götürürüm farklı bi şehirde yaşarız olur biter.

1|0
    2|0
    • Zaten baska erkelerin altina yaticak kadar yatmis bu durumda kabul etmisin niye baska sehire tasinicaksin ki?... Middesiz

• Aşk bazen herşeyi unutmayı gerektirebilir.SAnki herkes doğru kişiyi buluyor.Beeni bakire,gönlü fahi*e olmuş neye yarar?

• Bekaretini başkasıyla bilerek ve isteyerek yaşadığı bir cinsel ilişki sonucu kaybetmişse asla düşünmem.

1|3
    3|0
  • hayır düşünmem benden önceki erkek benden yiyse veya erkeklerden birisi ozaman ya nolacak insellik bir ihtiyaçtır neden bundan iyi olanı bulmayayım diyecektir bunu seviyorum onunlada dah iyi sevişiyorum derse diye düşünürüm. malum doğa kanunları acımasız bazısı bazısından üstündür.

0|2
    0|0
  • namus 100 gr bir et parçasında değil benden önce hayatında bir şeyler yaşamamış biri arıyorum diyen zaten kendini kandırır tanıştıktan birliktelikten sonra sana ait olması önemli bence

1|1
    0|1
    • haklısın kardeşim, bu günler tertemiz kız yok denecek kadar az

• Var, siz yeterki kendiniz temiz olun sonra karsinizdaki yargilan...

• yok dememiş arkadaşım yok denecek kadar AZ demiş

lütfen istisnalar kaideleri bozmaz

• büyük konuşmak istemiyorum, sadece düşünmüyorum

0|2
    0|0
  • geçmişi hakkında bilgi sahibi olmak isterim. gerçekten sevmişsem ve masumiyetine inanıyorsam bekareti çok büyük problem değil benim için.

1|2
    0|1
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazilari evet evlenirim demis yaziklar olsun size cunku bu cevaplariniz bazi kizlarin bekaretini kolayca vermeye vesile olacak (ne de olsa evleniyorlarmis diye dusunecekler) ! Ben erkek olsam evlenmem, insan namusu serefi için yasar, o en kiymetli seyini sadece kocasi için saklamali bir bayan, ne o ya bizim turk erkekleri iyice bir avrupalasmislar nerdeeee o turk erkekleri yaaa namusa duskun !

2|5
    2|3
    • o erkekler senin ayak tozuna kurban olsunlar düşünemiyor gerzekler namus şeref kavramını

• herkes kendi seçtiği hayatı yaşar beydaa. ben hiç ilişkiye girmedim girmemde kesinlikle. boşuna yok o evlilik denen şey. ben nasıl karıma temiz gideceksem o da temiz olmalı. başka biriyle ilişiye girmiş kadınla evlendiğinde ne kadar seversen sev insanın beynini kemirir bazı şeyler. eşine her dokunduğunda hep şüphe duyarsın bence. mutsuz olursun. benim düşüncem tabi.

• Evet ama maalesef oyle bir hale gelmisiz ki herseye dogalmis gibi davranmamizi istiyorlar, bir kizin bakire olmamasi bazilari için hiç birsey ifade etmiyor cunku bizim orf adetlerimizi yok etmek istiyorlar hani NFK'in guzel bir sozu var "ISL�MIYET AVRUPADAN GELSE MÜSLÜMAN OLACAKSINIZ" diye !

• Turj erkeklerinin %75 i bakire bir kizla evlenmek ister.

1|2
    0|1
    • evet Turk erkeklerinin %75 degil %100 bunu ister... ama ufak bi sorun war gercekten bu devirde bekaretini koricak ve özene bezene onu evlendigi adama saklicak kac kız tanıdınız ben öyle birini bulsam 5 dk duşunmeden evlenirim onca yıl bekaretini koruyan bir ömur banada bakar kendinede...

• neden bakirelik bakirlik kavramları var o zaman? herkes yüzlerce kişiyle yatıp evlensin. kısmet meselesi ama evlenmem ben. çünkü o ilk hiç bir zaman unutulmaz. neden o ilki başkasıyla yaşamış biriyle evleneyim?

• burdaki evetçilerin hepsş yalan söylüyor herkes işini kolaylaştırmak derdinde innamasın kimse bunlara

1|2
    0|1
  • sevgilimden önce bir kişiyle birlikte olmustum , cocukluk askımla 15 yasında yaptıgım bir hataydı hayatımın en büyük pişmanlıgıdır ki zaten ben birlikte olmak istememistim acıkca söylym sadece ellesiyoduk ve snra olan oldu. her neyse soncta bahane bulamam buna ben kasındım ve oldu. ondan sonra kendime söz verdim kendime kmseyle birsey yasamamaya. simdi 20 yasındayım düzenli bi ilişkim var aileler tanıstı vs. erkek arkadasın bu durumu biliyormu diyeceksiniz evet biliyor ve cok zor gunler gecirdik bu yüzden. bana soyledigi sey , senin kızlık zarın benim umrumda değil, umrumda olan sen o cocugu unutabilcek misin , yoksa surekli aklına mı gelecek, umrumda olan sana dokunmaya kıyamadıgım halde baskasının dokunmus olması. bunu dedi. yoksa senin bakire olup olmaman zerre umrumda değil ben senin cocuk kalbini saflıgını iyiligini sevdim dedi. ve simdi 1bucuk yıl oldu o zor gunleri atlattık cok güzel bir ilişkimiz var cok mutluyuz ve evlilik düşünüyoruz

1|1
    1|0
    • senin aklın ilkinde şimdiki sevgilinin aklı da hep onda olacak bundan emin olabilirsin.

• hayır sadece aklımıza geldikce üzülüyorz ve tek bir gülüsümüzle tekrar unutuyoruz

• Birçok mantıklı yorum var evet ama kaç tane asıl doğru var seçmek zor!Lafım yorum yapan erkeklere..

Madem bakirliği tercih ediyosunuz o zaman kızları ellemek için yada ihtiyaç için kullanmayınki, bakir kız alabilesiniz yada düşüncenize sahip çıkabilesiniz!

Hem siz bu haltı yiyosunuz hemde tercih etmiyosunuz!Hepsi üzerine alınmasın ama geneli öyle malesef

3|3
    1|1
Yükleniyor...