Bana dediğine bakınn?

1 aydan beri çıkıoruz dünn buluştuğumuzda yanağından öptüm o ise ben onun yanağını öperken boynumu öpüp kokusunu içine çekti bu duruma çok utandım ardın eve gidince çok seksi ve çekici bir kızsın dedi çok utandımm yani ne kafasıyla söledii.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hosuna gidiyorsun iste ne guzel

0|0
    0|0
    • hoşuna gidiorumda bunu açıkça belirtmek kötü yanii

• ben bir anda utandım ve şaşırdımm yani bunu dien yakında onuda der dedimmmm

• Onu demesi sana bağlı. Istemediğini belli edersen demez ama kırıcı olmayarak bırak saba iltifat etsin bunda sorun yok. Rahat ol

Erkekler Ne Diyor 2

• Tenhada bulsun cakar o sana soyliyimde sen bir adim gitmisin o sana depar atarak gelmis

0|1
    0|0
    • anana çakar inşşş. bana çakarsa ana haber bültenlerinde izlersinn bu herifi geberti dieee

• çakar makar derken düzgün konuşcaksın benle o zamannn... benim 4 senelik ilişkim oldu el ele tutuşmaktan başka hiçbişey olmadııı ve olmadğı için bu soruyu sordum zatennnn.. hiçbir zaman öyle bir durumda kalmamm kendimi nasıl korucağımıda biliorummmm pişman olsaydımm 4 senelik ilşkide yakınlaşmaya çalıştı ve sonunda tekmeyi bastımmm açıklayıcı oldu herhaldee

• Hee abiso hee ilk ayda optum demissin ilk ayda optun sen vicdanini rahatlat ben sana olacagi diyorum hadi isine bak simdi

• Seni cinsel yöne çekmeye çalışıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Canm sen onu askla sevgiyle bakıyosun ama o seni cinsellik olarak bakıyo

0|0
    0|1
    • doğru sölüosunn 1 ay sonra sadece yanağından öptüm yani öyle kaşar biride değilim yani benle cinsellik düşünme ihtimali sıfır anlıcannn

• canım ben öyle anladım 1 aylık ilşkii yani bildiğin boynumu öptümü emmdimi belli değil çok utandım ardından öyle bişey demesiii üzdü anlıcannn...

• Sen cok temiz bir insansın ve cok özelsin senin gibi birini kaybetmemek icin caba göstermeli sakın onun icin üzülme ve ona deki biz şu an arkadaşsız ve birbirimizi tanıma asamasındayız ve ben bu süre zarfı icinde bazı konularda mesafeli olmak istiyorum dersin oda seni kaybetmek istemesse saygı göstercektir.

Yükleniyor...