Mastürbasyondan vazgeçemiyorum?

Kitapta okdum mast zekayi gerilestiriyormus daha yapmak istemedim hatta 4-5 gun dayandim dun gene yaptim durduramiyorum yardim edin

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• zeka ile alakası yok. biri kıçından uydurmuş. sadece alışkanlık yapması normal ilişkide zorlanmaya neden olur.
    diğer yandan aşırı yapılıp sinir uçları hasar alırsa zevk almak zorlaşır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 1- Şehvet hislerini kamçılayıcı başı bozuk eserler değil, ciddi ve faydalı eserler okunmalıdır. İnsan hangi konuda eser okursa, düşünce ve duyguları az-çok onun te'sirinde kalır. Mesela; kahramanlık eserleri okuyan, bunlara biraz devam ederse, kahramanlık hisleriyle yoğrulur. Ahlaki eserler okuyan, ahlak kaidelerine uyma arzusu gösterir. Aşk romanları okuyan, aşık olma hissini duyar.
    2- Dar pantolon veya dar şort giymemelidir. Cinsel organlarını sıkıştıracak kadar dar olan elbiseler, şehvet hislerini dürter. Bu da genci masturbasyona davet eder. Zaten dar elbiseler insanı hiç rahat bırakmaz, sıkıntı verir. Sağlığını düşünenler, daracık elbiselere özenmemelidir.
    3- Kasık tüyleri iki-üç haftada veya ayda bir kere olsun temizlenmelidir. Bunların uzaması neticesinde kaşıntılar meydana gelir.
    4- Yatarken, bacaklar mümkün olduğu kadar açık tutulmalıdır. Zira cinsel organı sıkıştırılmazsa, şehvet hissi daha kolay kontrole alınabilir.
    5- Yatarken, ihtiyaç duyulunca hemen gidip su dökmelidir. İdrar sıkıntısı olduğu zaman, bunun yanı sıra şehvet hisleri de kabarır. Bu durumda gencin mastürbasyon arzusu uyanabilir. O halde hemen kalkıp su dökmek, yerinde bir tedbirdir.

0|0
    0|0
    • Evt evet hepsi bnde oluyodu sagol

• Hahah saçmalığa bak mast zekayı gerileştiriyormuş. Sana birşey soyleyeyim inci sözlükte yazılmış o zekice şeyleri başka hiçbiryerde bulamazsın. Ki inci sozluk yazarları bunu hayatlarının vazgeçilmez bir parçası haline getirmiştir. Bence zekayı bile artırıyor olabilir.

0|0
    0|0
    • Elimdeki bilgiler saglam 300 tllik doktor yazarlarin kitabinda okudum

• kendini kontrol etmeyi bilmelisin.

0|0
    0|0
  • Ben 3-4 ay dayandim. hafizayi geriletiyo

0|0
    0|0
  • hımm yardım edeyim kanka ya beraber yapalım ya da evlen bence

0|0
    0|0
  • Boşver kitabı yazan nasıl bilio acaba yalan

0|0
    0|0
  • Sevişsene biriyle.

0|0
    0|0
  • Beyin kisa devre yapmis

0|0
    0|0
  • Bende öyle. Devam et boşver. Sevişmeden daha keyifli...

0|0
    0|0
  • biriyle konuşarak yaparsan daha uzun süre yapmazsın

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey bende çok yapıyorum ya ve sanal seks çok seviyorum

0|0
    0|0
  • ne düşünüyorsun seni bu kadar azdıran ne

0|0
    0|0
  • yaparken kimi düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • 4-5 gunde bir yapıyosun ve yardım istiyosun gunde 3 kere yapıyoorum ben ne yapayım kımden yardım ısteyeyim :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne alaka ya. Cok yaptim hala daha arada yaparim. Yuksek lisans mezunu kariyer sahibi bir insanım.

0|1
    0|0
  • Zeka dan ziyâde ölebilirsin bile, bırak kesinlikle. Kim böyle iğrenç birşeyin ölüm sebebinin olmasını ister ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...