Neden Boşalamıyorum ya?

Maalesef ciddi bir sorunla karşı karşıyayım. ayda bir farklı kız arkadaşlarımla yatıyorum. fakat hiçbirinde ilişki sürem 40 dakikanın altına düşmedi. dün yine biriyle birlikteydim. bir buçuk saat boşalamadım. her yerim, kasıklarım sırılsıklam oldu partnerim zevkten bitti ama ben hala ereksiyon halindeyim ve boşalamıyorum. denemediğim pozisyon kalmadı ama yine boşalamadım.. en son aralıksız aynı tempoyla 15 dk gidip gelince kendimi çok fena zorlayarak boşaldım. ön sevişmeyi uzatın derseniz, bir 15 dk seviştik, 20-25 dk kucağıma oturdu öyle seviştik. ondan sonra yatak odasına geçtik.. ön sevişme de uzun normalde..
ben nasıl atlatıcam şu boşalma olayını, hasta mıyım? 5-10 dk da boşalan erkeklere imreniyorum o derece.. işi bitirip kenara çekiliyorlar... ben ise kan ter içinde kalıyorum..

Güncellemeler:
erken boşaltıcı ilaçlar var mı?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Antidepresan kullanıyor musun?

0|0
    0|0
    • kullanmayı düşündüm ama hiç kullanmadım

• Senin sıkıntı büyük kardeş, Ürolog çözer bu işi. Allah yardım etsin. yukarıdaki durumları ben yasadım ondan belli bir dönem geç boşaldım ama o alışkanlıklardan kurtulunca düzeldi. Ondan o kadar detaya indim. Kolay gelsin.

• sanırım yakın zamanda bir randevu almam gerekecek ürologtan...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• İlk boşalmanı bile mi yaşayamıyorsun.

0|1
    0|0
    • evet yaşayamıyorum, olmuyor

• hmm, ilişkiden 2 gün önce mastürbasyon yapmıştım.. 1-2 hafta dinlenmeyi denerim. teşekkür ederim

• Geçen yine amerikadayım :DDD

0|1
    0|0
    • Amerikalılar'da hem 2 saat sürüyormuş hm en az 47 cm oluyormuş di mi?

• ya 10 dkya ne imrenyon keşke bende 30 dkda boşalsam ne güzel olurdu

0|0
    0|0
    • çok yoruluyorum, kolay değil

• fazla yapmak erken boşalmaya sebep verir diyenleri duydum ama bende tam tersi.

• yptuluyosan kötü durum direk doktara git bence

Yükleniyor...