Zevk suyunun kokusu nasıl bir şey?

Vajinam kokmuyor temiz ve yikarim her defasinda.

Zevk suyunu kokladımda böyle kötü degil ama ekşimsi gibi normal mı bu koku yoksa doktora gitmeli miyim.. enfeksiyon falan olabilir mi acaba

Not:Gül bahcesi gibi falan diye geyik yapmayin, cidden soruyorum

Güncellemeler:
Gül suyuyla ne yikasak kokar mi ki ya baya taktim bunu

0|0
212

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinada çok sayıda mikroorganizmalar bulunur ve bunlar vajinal florayı oluştururlar, vajinal hücreler hormonlara yanıt veren salgı üreten hücrelerdir, bu salgı özellikle yumurtlama ve adet döneminde artış gösterir, dolayısıyla bir bayan da vajinal salgının olması normal , olmaması anormal bir durum olarak kabul edilir, fakat normal akıntı, şeffaf ve kokusuzdur , kaşıntıya ve tahrişe yol açmaz.

Akıntının rengi beyaz veya grimsi, sarımsı, yeşilimsi veya et yıkantı suyu gibi pembemsi veya kanlı olursa, kötü kokuya, tahrişe, yanma ve kaşıntıya yol açıyorsa o zaman bu durum patolojik ve önemli bir hastalığın habercisi olabilir , bir an önce muayene ve tedavisi gereken bir durum teşkil eder, tedavi edilmezse, çok daha ciddi sonuçlara kısırlık, abse, iç organ yapışıklıklarına ve hatta kansere bile yol açabilir, dolayısıyla her bayan anormal vajinal akıntısı olduğunu fark ettiği anda jinekolojik muayenesini geciktirmeden ve bu durum daha komplike hal almadan tedavi görmesi şarttır.
    Uzmanlar sağlıklı bir kadının zevk suyunun kötü kokadığını ısrar ile söylüyor varsa koku bakteriyel bir koku olduğunu söylüyor.. Akıntı varsa sarımsı veya daha koyu türlerde oda zevk suyuna jarışıp kokuya neden olmaktadır..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• klojenin kendine has kokusu olur. pis kokmaz. enfeksiyon olsa ölü balık gibi pis kokar ama normal akıntı pis değil hoş kendine özel bir kokusu vardır. tadı hafif kekredir. o da içerisinde asit içeriği olduğundan.

0|0
    0|0
  • Yoo gel bahçesi değil tabiki, baygın ve acayip bir kokusu olur yani senin vajinanın normal tatlım
    Sıkma canını

1|0
    0|1
  • Hayır gıtmene gerek yok

1|0
    0|1
  • normaldir zaten aynen oyle kokar

1|0
    0|0
  • Pislik git elini yıkaca:-) :-)

0|0
    0|0
  • maalesef koku almıyorum canım sen kokusuna tadına nasıl baktınki ;)

0|0
    0|0
    • Tadina bakmadim ama koku olmamsi gerekir yani?

• Güzel kimsede kokmuyomus ztn
      Ne bilim ya ölüp ölüp diriliyolar ya burdakiler çok hoş bir koku mu normalde de ben mi tuhafim dedim

• zevk suyun şeffaf sa sıkıntı olmaz canım takma kafana ;)

• seni iğrendircek bir koku yoksa doktora gitmene gerek yok. koku enfeksiyonun habercisidir. koku yoksa sorun da yok.

0|0
    0|1
    • Hiç kokmamasi mi gerekiyor?

• Var ama cinsellik yasamiyoruz... ben idrar örnegi ney vercektim o bahaneyle anlasilir enfeksiyon var mi yok mu anlariz

• aklında soru işareti kalmaz en azından en doğrusunu yaparsın.

• Kafayı taktığın şeye bak. : )

0|0
    0|0
    • Takarım tabi ciddi bir ilişkim var sorun varsa simdiden halledeyim evlenmeden

• Ciddi bir ilişkin varsa mahremini bur da paylaşma.

• Haline şükret.

0|0
    0|0
  • ımmm bir doğa harikası lavanta bahçelerindeki gül kokuları gibi

0|0
    0|1
  • normal bence :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O normal a. kokusu zaten, herkeste var
    Duş alırken, kovaya 3 damla gül yağı damlat ve dök vücuduna.
    Sebamedin özel bölge için sabunu var, onu kullan.
    Kılları mümkün olduğunda sık temizle, kıl da yapar koku.
    Hah bunlar da olmadıysa, kokulu pudralar var ya da jeller var, onlardan al

0|1
    0|1
    • Yaw zevk suyu zevk
      Vajina kokmuyo

• Bunları kullanırsan o kokuyu da bastıracağı için alternatif söyledim, atarlanacak bir durum yok!

• Atarlanmadim :) baskalarida öyle sanmislar. peki sagol

• normalde o koku herkeste oluyor kardeşim, sıkıntı yapma

0|1
    0|1
    • Ne bilim vanilya falan kokuyo diyenler var.. kötü degil ama pek hoş gelmedi bana yani

• zaten erkekler çok şikayet ediyor yaa, hatta çoğu bu koku yüzünden yapmak istemiyor o emme işini falan :s

• Hmm anladim

Yükleniyor...