Birkaç gay sitesine üye oldum 2000 civarı mesaj geldi Türkiyede bu kadar gizli gay olduguna inanamıyorum sizce neden çok bu kadar?

Birkac gay sitesine uye oldum yüzlerce mesajla teklif geldi ve görseniz cogu erkek gizli gay evlisi yaşlısı sakallısı her türden normal tip adam gay arıyor Türkiyede sizce bu neden?

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• başına bela alacaksın :D

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• her yerde tahmin ettiginizden daha cok gay var ama kendilerini belli etmek istemeyen cok insan var diger insanlar ne dusunur kaygisi yuzunden. ya da senin gibi yapan insanlar da olabilir

0|0
    0|0
  • O insanlar ki lanetlenmişlerdir cehenneme bile gidemeyeceklerdir**

0|3
    0|2
  • Çünkü türkiyede insanlar özgürce gay olamıyor. Meraklarını internet sitelerinde gideriyorlar. Hatte dahada kötüsü baskıdan dolayı evlenip çocuk sahibi bile oluyorlar. İnsanlar biraz daha anlayış gösterse ve birbirini yargılamaktan vazgeçse gay insanlarda cinselliklerini özgürce yaşayabilir. Eşcinsel olmak bir hastalık değildir! Ben lezbiyen olmadığım halde onlara anlayış gösterebiliyorum ve herkesi biraz daha açık görüşlü olmaya davet ediyorum.

0|0
    0|0
  • Garip bir durum değil , neden olmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• gay olmayıp heyecan arayanlar çoğunluktadır bence ya da sahte hesaplardır siteye ait. normal sitelerdeki sahte kızlar gibi

0|0
    0|0
    • Gay olmasa niye erkegi istesin veya sahte hesabi acan kim

• yazdım nedenini. heyecan arayan erkek çok. değişik deneyimler yaşayacak işte. sahte hesaplara gelince site sahipleri açıyor. millete mesaj atıyorlar siteyi çekici kılmak için.

• Biseksüellerde var orada

0|0
    0|0
  • Heryerde var çok sayıda ama geçmişte daha gizlilerdi ülkemize şimdi daha rahatlar

0|0
    0|0
  • evet var ve o gaylarinde bir çogu normal erkeklerden çok daha yakışıklı ve fizik olarak vucutlu elemanlar ve bu güzel erkekleri kaçırdıgı için kızlar çok üzülüyor

0|0
    0|1
  • vurucu tim çok memlekette. delik var mı? varsa sorun yok diyenlerdir öyleleri.

0|0
    0|0
  • İlginç değil homofobi baskısından kendilerini gizliyolar.

0|0
    0|0
  • Hangi site.

0|0
    0|0
  • saymakla bitmeyecek dereceye gelmişler...

0|0
    0|0
  • 2000 bin mi
    Yok artik
    Onlarda da abaza çok fkfk

0|0
    0|0
  • bro burdaki kızlarla yatamıyorlar, yokluktan takılıyorlar öyle

0|0
    0|0
  • "Erkekler erkeklerle, kadınlar kadınlarla yetindiklerinde... kıyamet yaklaşmış olacaktır."

ahir zaman alametleri bunlar hep.

0|1
    0|0
  • kadınların pabucu artık dama atıldı

0|0
    0|0
Yükleniyor...