Vajina kuruluğu büyük bir sorun mudur?

Vajina kuruluğu hakkinda bilgisi olan var mi? Kendisinde veya cevresinde bunu yasayan birileri?

Güncellemeler:
Sorun sende mi diyenler Tatil diye gec yatıyorsunuz anladikta yetiskin sorularina dil uzatmayin. Ayrica soru benim sorum begenmiyorsan bas git zorunuza gitmesin her sey

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu sorun ya seks isteğinin az olmasından ya da vajinismus denilen bir rahatsızlıktan gelebilir.

0|0
    0|0
    • Baska rahatsizliklara sebep olur mu acaba?

• Tesekkurler. Umarim bir yardimim dokunmustur

• Ben teşekkür ederim cevabınız için

Kızlar Ne Diyor 2

• sevgilin yeterince tatmin edemiyordur seni olur öyle :)

0|0
    0|0
    • Kadınsal bir sorun degil mi yani bu anlamadım?

• vajina kurulugumu var sende

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• kadın erkek gibi değil arkadaşım. erkek çabuk adapte olur ve cinselliğe sertleşerek hazır olur
    kadın ise ilgi alaka ister uzun sevişme uyarı iser ve ıslanarak hazır olur. eğer sen yeterince uyaramıyor ve ilgilenemiyorsan ıslanmaz bu senin sorunun demektir

0|0
    0|0
    • Dostum ön sevisme cok uzun olsa bile bu dedigin gerceklesmiyor. Kadinin istekli oldugunu gayet anlarson tavirlarindan ama baktigin da nem var sadece ciddi bir islanma yok

• bartholin ya da skene bezlerinde sorun olabilir. doktora görünsün

• Tesekkur ederim dostum

• Çok dünya meselesi. Kobanide bebekler ölüyor ama vajina çok önemli ıslak kuru.

1|0
    0|0
    • E peki 30 yıldır ölen 20 yaşındaki vatan evlatlarına, öğretmenlere, mühendislere, işçilere ne demeli? Onlardan da bahset?

• Senin işin gücün bu işte aklın fikrin orda tek derdin bu

• Ne alaka ya? Bu bir saglik sorunu. Ben iliski yasadigim insana soramadim bunu geldm burada sordum. Sanki * mi ariyorum burda?

• kistlerle ilgili bir şeyler duydum da, kuruluk bir zarar vermiyor diye biliyorum. ilişki sırasında kayganlık olmuyor sadece. bunu da bitkisel kayganlaştırıcılarla çözebilirsiniz. bilgisiz olarak cevap veriyorum. yanlışım varsa, affola.

0|0
    0|0
    • Eyvallah kardesim bir alay ergen geldi bir soruya. Bilmesende eyvallah yardimci oldugun icin

• teşekkür ederim.

• Hemen hastaneye git.. ciddi bir sorun bu :)

0|0
    0|0
  • Sende yeni mi basladi bu durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...