Arkadaslar lutfen yardim?

Gizli olarak soruyorum cunku cekiniyorum bunu anlatmaya simdiden kusura bakmayin. Bu zamana kadar adet duzensizligi bilmeyen ben yaklasik 5-6 gundur tik yok, affedersiniz ne goguslerde sizi ne baska bir sey.. hala olmadim olamadim. Hayat arkadasimla en son 4-5 ay once iliskide bulundum (geri cekilme yontemini yapiyoruz) (esim asker) bununla alakali bir sey olamaz degil mi? Fikirlerinizi almak istiyorum.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• eşinle alakası olmaz. yani 5 ay geçmiş.
    kadınlar çok hassastır. aşırı yorgunluk, uykusuzluk, uyku düzensiliği, aşırı düşünce yoğunluğu, düzensiz beslenme, stres, ani şok haber, üzüntü... gibi nedenlerden biri ya da bir kaçından dolayı adet düzensiliği yaşayabilir. ayrıca düzensiz periodik olmayan cinsellik de etkendir.

düzenli adet düzenli ilişki yaşayan ve her şeyi normal olanlarda olur. siz düzenli periotlu cinsel ilişkiniz yok. saydığım etkenlerden en az birini yaşıyorsanız adet düzeniniz bozulur

sorun etmeyin. eğer yakın zamanda düzelmezse gebelik önleyici ilaç kullanın. sizin adet düzeninizi sağlayacaktır

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bayanların yıl içinde 2 hatta 3 kere adet gecikme dönemleri olabilmektedir ve bu gayet normaldir. beklemenizde fayda var. anormal bir durum oldugunu düşünmüyorum. eger neden olamıyorum diye kafaya takarsanız bu bile adetinizi dahada geciktirmede etkili olacaktır.(jinekolog dr.)

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler. Bu zamana kadar fark edebileceğim düzensizlik yaşamamıştım. Bugün ile birlikte 1 hafta oldu..

• Yani olamaz baska bir nedenden gecikme olmustur

1|0
    0|0
    • Aslinda dogru ancak acaba mi diye dusunmustum.

• Negatif. Hamile degilim :)

• Guzel demek ki stresden

• test yap

1|0
    1|0
    • Yaparim ama 4-5 ay once olan iliskinin belirtisi simdi olmaz herhalde degil mi?

• ya sen bir baktır bilemeyiz

• Haklisiniz. Yoksa icim rahat etmeyecek. Sagolun.

• bence bol bol papatya çayıiç geri çekilme yöntemi demek :) sen dost tut kocan askerde mast yabsın :)

0|0
    1|0
  • Geri çekilme yüzde yüz koruma sağlamaz. bana göre hamilesin. çekirge bir sıçramış-iki sıçramış ama şimdi kaçamamış... bebeğin ismini düşün şimdiden.

0|0
    1|1
    • Evet, ilk cumlenize katiliyorum. Esimi kirmamak icin o yontemi uyguluyoruz. Dediginiz gibi gercekten olabilir miyim? Yani uzerinden aylar gecti?

• Esim gelsin duzenimiz bir otursun ondan sonra dusunuruz

• askerin işi düzene girmezki. güneydoğu kaynıyor. beklemek zorunda kalırsın daha... sen çalışıyor musun

• Açılın ben doktorum.. sorun ne?

1|0
    1|1
    • :) Guldurdunuz. Yaklasik 5-6 gundur hasta olamiyorum ve belirtilerde yok.

• Sagolun.

• Ee gideceksen git artık:-) :-)

• 5-6 günden bir skntı olmaz biraz daha bekle bakalım.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Havalar soğudu mevsim değişikliği nedeniyle 5-6 gün gecikmesi çok normal. 2 hafta gecikene kadar endişe etmeyin. Çok yakın zamanda adet olacaksınızdır zaten eminim.

Not: Neden adet olmadım diye stres yaptıkça adetiniz gecikir.

1|0
    0|0
  • Aldatiyor musun esini?

0|0
    0|3
    • Asla! Aklimin ucundan gecmez lutfen oyle soylemeyin.

• Rica ederm ne demek. Kendinize cok iyi bakin. Iyi bayramlar dilerim :)

• Cok tesekkurler. Iyi bayramlar :)

Yükleniyor...