Gay miyim, biseksüel mi?

Ben bazen gay p*rnoları izliyorum sonra çok pişman oluyorum. Bir de erkeklerle kamerada karşılıklı soyunup kalçamı gösteriyorum ama normalde erkeklere ilgi duymuyorum, bayanlara ilgi duyuyorum.

Sadece p*rno bakarken yada mastürbasyon yaparken bu isteklerim gelişiyor ve erkek erkeğe 1 kere de olsa seks yapıp tadına bakmak istiyorum, sonra vazgeçiyorum. mastürbasyon bitince pişman oluyorum. Hemcinslerime hiç ilgim yok ama yine de korkuyorum. Ben gay ya da biseksüel olabilir miyim acaba?

Güncellemeler:
normalde bayanlara ilgi duyuyorum ama kadın vücuduna hastayim erkek vücudu tiskindirici gelir
not: kız arkadaşım varken bu eşcinsel düşünceler geçiyor kız arkadaşım yokken uzun sure bayan hasreti çekince tekrar geliyor. kız arkadaşım yokken gay p*rnolarına bakıp bu tarz seyler dusunuyorum kız arkadasım olunca bu geçiyor
:( of moralım cok bozuk neyim ben ya neyim?
sorunum çözüldü rahatladım herkese teşekkürler gay degilim .9 :P

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• yanlış anlama da bir şey soracağım, cinselliği ilk keşfetmeye başladığın yaşlarda erkek arkadaşlarınla bir yakınlaşman oldu mu? cinsel birleşme olmak zorunda değil, oyun olarak da olabilir. biseksüel de olabilirsin ama belki de sadece zamanında oluşan bazı yanlış kodlamalardan dolayı böyle bir merak oluştu?

bununla ilgili olarak bir terapistle görüşmen lazım belki de. çok kolay olmadığını biliyorum zira ben de 1 yılı aşkın süredir terapiste gitmeme rağmen biseksüellikle ilgili şüphelerimi anlatma cesaretimi yeni topladım.

0|1
    0|0
    • ya 11 yasında cınsellıge ılk gırdıgımde erkek arkadasımla yapmaya calısmıstık o işi ama benim kalçam buyuk oldugu için girememişti sürtünmüştü S: sorna bi arkadasım daah surtunmustu sonra baska bı arkadasımla penıslerımızı surtuyoduk bırbırıne sonra bıraz olgunlasınca bu gectı erkek erkege toplanıp masturbasyon yapardık amaa bişey olmazdı

• hepımıze geçmiş olsun :D

• Ayni durum bendede vardi:) cok sagoll

Kızlar Ne Diyor 3

• Merhaba. Eşcinsel olmak illa cinsel deneyime sahip olmak demek değildir. Hemcinsine duyduğun herhangi bir hoşlantı ya da bir tür cinsel ilgi varsa ortada, eşcinselsin demektir.

Kadınlara da ilgi duyuyorsan, biseksüelsin.

0|0
    0|0
    • ama benim normal hayatta hiçbir erkegei lgim yok ay ne kadar yakısıklı cocuk ay bana şöyle yapsa ay ona şöyle yapsam diye bişeyim yok tam tersi erkek vucudunu itici buluyorum. ben sadece mastürbasyon yaparken kendimden gecmısken escınsellıkle ılgılı sey aklıma gelirse onu düşünüyorum sonra işim bitince pişman oluyorum bugune kadar hiç bir erkege ilgi duymadım ki... hep bayanlara ilgi duydum bircok bayanla ilişkim oldu genede biseksuel mi oluyorum ben yani?

• kusam mı? :s kendimi cok kotu hıssedıyorum bırı geysın dıyo bırı degilsin :S bi şahin k oluyorum bi bulent ersoy kafayı yıcem :S

• sen ne olursan ol insan ol önce boşver gerisini nice erkekler var piyasada dolaşan ama gel görki onlarda buşekilde olabiliyor..

elbette kınamamak gerekiyorherkezin kendi tercihi ama sende biraz ilgili olma onlara karşı bastırabiliyorsan bastır yok eğer bastıramıyorsanda kabullen yoksa pisikolojikolarak daha kotu durumlar ortaya çıkabilir. bir doktorada gozuksen iyi olur bence..

• nesin sen?

0|0
    0|0
  • gay

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bisex olabilirsin. Yaşına göre merakta olabilir.. Kendini fazla kaptırma memleketten bir delikanlı daha gitmesin :))

1|0
    0|0
    • Aşağıda aktif gay felan yazılmış öyle olamazsın.

Yani vurursan aktif, vurdurursan pasif oluyosun dostum:) yanlış anlama ikisinide yapmadıysan p*rno izlemekle gay olunmaz

• yapmadım bazen şeytan durtuyo yap dıyo yaparsam gay mı olurum

• Acı ama gerçek Olursun:) Mahallede T*p derler

• Ne kadar çok kendini kabullenemeyen zavallı varmış. Eşcinsel olmanızdan başka her ihtimali göz önüne almışsınız maşallah. Gündüz elinde tesbih, sırtında ceket, dayı dayı dolaşan, gece ise gay barlarda sürten kendini kabullenememiş homofobik homoseksüeller yetiştirmekte bir numarasınız, bravo.

0|1
    0|0
  • şunu hiç unutma sen ne ilksin, nede son...ne olursan ol ama sonuçta insansın...biraz daha dikkatli bakarsan çevrende her düşüncede ve davranışta olan insanları göreceksin...birazda olayı abarmamaya çalış...son bir tavsiye daha;

her erkekde biraz kadınsı duygular, her kadındada biraz erkeksi duygu ve davranışlar olur, buda çok normaldir...

0|0
    0|0
  • bende de aynı durumlar var dostum. yalnızca çok azdıgımda böyle sorunlar yaşıyorum.. gay p*rnoları izliyorum ya da camda soyuyorum erkekleri bende soyunuyrm.. olsun ya ileri gitmedikçe pişman oldukça sorun yok :)

0|0
    0|0
  • sorunun nasıl çözüldü çok merak ediyorum. açıklar mısın

0|0
    0|0
  • düzenli bir seks yaşamın olduğunda bunlardan kurtulacağından eminim bence korkulacak birşey yok ;)

0|0
    0|0
  • hiç bilmediğim yerden geldi soru...ne desem yalan olur...

0|0
    0|0
  • ihtimal oldukça yuksek :)

0|0
    0|0
  • Aktif bir gay'sin

0|0
    0|0
    • ama erkekelre hiç ilgim yok hatta erkek erkege ilişkiyi igrenc buluyorum. sadece masturbasyon yaparken aklınma gelince oluyor bu oda bazen... normalde hep bayanlara ılgılıyım

• Aktif gay demek? :)

cinsel ilişki yaşamamış adam aktif gay olamaz.

• ne alaka aktif ya

• aynısı bende de oluyor bazen. trv filmleri izlerken felan :S

0|0
    0|0
    • sen gay mısın?

• hayır. gayette kızlara ilgi duyuyorum

• ben hayatımda hiç bir erkege ilgi duymadım bir erkekten hoslanmadım hep bayanlara ılgı duydum 3 farklı bayanla seks yaptım erkeklıgımden gayet memnunum sadece masturbasyo yaparken aklıma gay ılıskı dusunmek gelıyor bazen gay p*rnolarına bakıyorum sorna pısman oluyorum bazen de erkeklere kamera acıyorum ama erkekelre ılgım yok

Yükleniyor...