Çok sevdiğiniz bir bayan var ama bakire değil, bu durum karşısında ne yapardınız?

Aynı şekilde bayanlar içinde soruyorum. Bir erkeğin evlenmeden önce defalarca cinsel ilişkide bulunması doğru mu ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• bakireliksaçmalığına kafayı takmayın erkeklerde zar yok diye önüne gelen le yatması serbest,ben buna saygı duymuyorum..seviyorsan elbette devam edeceksin...daha önce ilişkiye girince kadınlara o**spu muamelesi yapılması çok ama çok yanlış...

6|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok sevdiysem alırdım.Bakire değil diye birde bendenmi tekme yesin kızcağız..

2|1
    0|0
  • ben kabul edemem malesef çünkü ben ilk kadınımın olmuştum kadınım da ilk benim olmalıydı

0|1
    1|0
  • Bakirelik sadece zarın bozulup bozulmama meselasi değil çünkü bakireyim diyor . Adamlarla oral tensel falıyetler yapıyor. bazılar dahada ileri gidip anala kadar yol veriyor. şimdi bir kız gelecek tüm bunları yapacak ama vajınal seks yapamayacak bakire mi olmuş oluyor. teknik olarak evet. ama benim için tam bir motor olur. önemli olan dürüstlük bakire olup olmaması değil yalan söyleyip söylemediği. bakireyim deyipte olmadığı ortaya çıksın evlenmiş olalım boşanırım..baştan söylesin o zaman benim açımdan hiç sorun değil ama geçmişini bilmek istemem .

yakından tanıdığım bir kız vardı zar olayı esnekti. en az 5 kişi ile ilişkisi oldu ..Farklı ortamdan onun bu yönlerini bilmeyen bir adamla evlendi. bakire değilim demedi gerdek gesi ağlamış çocukta iyi niyetli herhalde esnek demiş f. suonuçta yutturmuş. erkekler o kadar akıllı değildir seviyorsa anlamaz. ama allahki olarak kızın yaptığı tartışılır ben olsam kabullenmezdim...

0|0
    0|0
  • Soru zor ama mantık derki aşk herşeyden üstün tavsiyem İNCİR REÇELİ'ni izleyin sorunun cevabı farklı bi tarz ile orda.

1|0
    0|0
  • Bakirsem kabul edebilirim belki ama ayrılmamda büyük bir sebep olabilirdi.

ama bakir degilsem ondan ayrılmak onu kirli gormek kendimide kirli gormektir.

0|0
    1|0
  • erkek yaparsa tecrübeli deneyimi olur

0|0
    1|0
  • yapacak birşey yok, sevgim herşeyin üstünde...

1|0
    0|0
  • Bekaret konusunda farklı düşünceler var. Siteyi araştırırsan biraz daha görebilirsin.

Türk erkekleri için özellikle Anadolu da yaşayanlar için önemli kavramlar. Namus cinayetlerinin temel sebeplerinden bir tanesi.

Açıkca söylersen durumu sıkıntı olmaz. Benim gibi insanlar için çok önemli kavramlar değil. Benden sonrası önemli. Yanımdyken de aynı davranışları sergileyecek mi sadece eşim olarak mı kalacak. Burası önemli.

0|0
    0|0
  • yaşayacagını yaşamaş ne diyelim mutluluklar

0|0
    2|0
  • bakire olup olmaması değil dürüst olup olmaması önemli... beğeniyorsam, seviyorsam gerisi yalan. birbirimiz önemliyiz, öncesi önemli değil.

0|0
    0|1
  • hayat onun hayatiymis gecmisinde, yapmissa kendi secimi, ben nasil bakir değilsem ondan da bekleyemem

0|0
    0|0
  • tanıdığım günden öncesi ile çok ilgilenmem taiki tanıdıktan sonra cok seviyorsam öncesinn önemi yoktur

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Önemli olan aşktır kişilik. Tabi doğru bulmuyorum ama karşındaki senin sevgine değiyorsa gerisini boşver.

0|0
    0|0
  • 2.el olabilir..ama 3.el filansa biraz düsünürüm.fazla arıza çıkartabilir.

0|0
    0|0
  • defalarca ilişkıye gırıpte erkeğin o su olmasını istemem açıkcası

ama bır kaç beraberlığı olabılır

0|0
    0|0
  • vallahi bilemicem büyük konuşmakta istemiyorum aslında ama ben nasıl kendimi erkeğime saklıosam erkeğiminde kendini bana saklamasını tercih ederim. kırkbin kişiyle yatmış bi erkek ilgimi çekmiyor malesef...

0|0
    0|0
  • doğrusu yanlışı beni pek ilgilendirmiyor açıkçası, sibobu patlamış cinsten olmadığı sürece. benim yanımdayken dürüst olsun, adam olsun yeter.

0|0
    0|0
Yükleniyor...