Erken boşalma, sertleşme sorunu ve masturbasyon hakkında... ?

merhaba arkadaşlar, 18 yaşıma yeni girdim ben bir kaç sorunum var sizlerle paylaşıyorum,

1 - Masturbasyon yapmaktan pek zevk almıyorum, çok sık yapmam zaten yapıncada 3-5 dk yapıyorum boşalamıyorum nedense sonra canım sıkılıyor bırakıyorum, insanın eliyle zevke gelmesi saçma bence?

2 - Geçenlerde Antalyaya gittim, orda ilk defa bi ilişkiye girdim çok zevkliydi, boşalmam çok çabuk sürdü 2-3 dk, :(

ve boşaldıktan sonrada 1 kez daha hakkım vardı :D ama boşalınca zaten doğal olarak penis küçülüyor ve sertleşme gidiyordu ama bi süre sonra tekrar sertleşme olması gerekmiyormu 10 dk boyunca sertleşme felan olmadı ilk boşalmadan sonra ve oyle olunca knedimi çok kotü hissettim, utandım ve orda bıraktık,

sorunlarım hakkında düşüncelerinizi bekliyorum, :(

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Usta bak ben defalarca ilişkiye girdim sana taktik vereyim istersen sex anında sakız çiğne veya kızla konuş nasıl iyi mi falan bunlar senin aklını biraz oyalar böylece erken boşalmazsın boşaldıktan sonra da 15 dakika bekle tekrar sertleşme olur ama 2. yi yaparken sakız çiğneme konsantrasyonunu topla taki zevke doyana kadar yoksa çok geç boşalırsın :)

0|0
    0|0
    • bundan sonrakilerde deniyceğim üstat dediklerini :)

teşekkürler...

• Önemli değil yardım edebildiysem sevindim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• hım, hıc bır fıkrım yok. Her sey senın elınde

0|0
    0|0
  • ezcaneden anestol merhem al 2,5 tl pipinin sunnetli kısmına bir fındık büyüklügünde sür 5 dakika bekle sonra ilişkiye gir 30 dakika falan sürer tabi hatun sıkılmaz ise

0|0
    0|0
    • teşekkürler dostum, alıp deniyeceğim,

• anestol krem uyuşturucur,senin zevk almanıda nispeten engeller ve bayanı aldıgı zevkide azaltır çok saglıklı bir yol degil

• fındık büyüklügünde sürmelisin ve prezervatik takmalısın bunuda belirtelim

Yükleniyor...